خدمات کامپیوتر

 

سامانه آنلاین درخواست خدمات در شیراز (شیراز سرویس)

www.shahr-service.ir
09032226910 - 09032226915 
ارائه خدمات منزل و محل کار

ارسال درخواست از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن وب سایت

تماس کارشناسان ما با شما و تأیید سفارش شما

 

 

ارسال متخصص در زمان مشخص شده و انجام فعالیت ها

خدمات کامپیوتر و موبایل در اپلیکیشن شیراز سرویس

خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

خدمات کامپیوتری چیست و چه زوایایی دارد؟

به طیف گسترده ای از خدمات و فعالیت‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر ، خدمات کامپیوتری می‌گویند و هر شرکت، سازمان و یا کسب و کار به نوعی به آنها نیازمند است. خدمات کامپیوتری بسیار گوناگون و متنوع هستند و از نصب و رفع خرابی سیستم عامل تا راه اندازی و پشتیبانی شبکه را در بر می‌گیرند.

بخش فناوری اطلاعات در هر سازمان، یک فضای کاملا پیچیده است و میزبان انواع سخت افزارها، نرم افزارها و شبکه‌های کامپیوتری است و عملیات گوناگونی از جمله فرآیندهای مالی و حسابداری، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید و انتشار اسناد، در این فضا روی می‌دهد.

 خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

موفقیت و پیشرفت یک سازمان، به توانایی آن در استفاده درست و کارآمد از این امکانات و تجهیزات بستگی دارد و مسئولیت اجرا و نظارت بر تمام فرآیندهای ذکر شده بسیار سنگین و البته، برای ادامه حیات سازمان یا کسب و کار ضروری است. حال این سوال مطرح می شود که آیا یک بنگاه کسب وکار کوچک یا متوسط این توانایی و امکان را دارد که انجام و نظارت بر تمامی این وظایف را به تنهایی بر عهده بگیرد؟

 پاسخ این است:

خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

تنها در صورتی این امکان وجود دارد که زمان و سرمایه نامحدودی برای به کارگیری نیروی متخصص، ایجاد و نگهداری  زیرساخت ها اختصاص داده شود. از جمله مشکلاتی که در این راه، پیش روی بنگاه‌ها و سازمان‌ها قرار دارد می‌توان به این موارد اشاره کرد: به کارگیری نیروی متخصص، آموزش مداوم کارکنان بخش فناوری اطلاعات، نگهداری و مراقبت از تجهیزات این بخش و همچنین به‌روز نگهداشتن فناوری.

بنابراین بسیاری از شرکت‌ها و بنگاه‌های کسب و کار کوچک و متوسط تصمیم گرفتند به جای استخدام چند نفر متخصص و هزینه برای تجهیزات و به‌روز نگاه داشتن آنها، خدمات کامپیوتری و فناوری اطلاعات خود را برون سپاری کرده و از مزایای برون سپاری بهره‌مند شوند.

در واقع در فرایند برون سپاری، شرکت‌ها به جای استخدام نیرو برای موارد فنی فناوری اطلاعات خود با صرفه جویی، تلاش می‌کنند، مسئولیت این موارد را به شرکت‌ها یا گروه‌های متخصصی خارج از شرکت خود بسپارند.

اگر قصد انتخاب پیمانکار خدمات کامپیوتری را دارید، این پنج اشتباه را مرتکب نشوید!

خدمات کامپیوتری در شیراز

چه چیزی مهم است؟

نکته ای که باید هنگام برون سپاری خدمات کامپیوتری و فناوری اطلاعات در نظر گرفته شود این است که کارشناسان شرکت خدمات دهنده باید به تمامی امور محوله تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند هنگام بروز مشکل و خرابی در شبکه و سیستم کامپیوتری، بهترین و سریعترین خدمات و راه حل را ارائه دهند.

به عبارتی می‌توان گفت امروزه ارائه خدمات کامپیوتری فقط به توانایی ارائه آن نیست! بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری، توانایی و تخصص ارائه این خدمات را دارند ولی مشتریان این حوزه انتظاری فراتر از این امر داشته و سرعت بالا در کنار کیفیت را لازم و ضروری دانسته و انتخابشان به این عوامل بستگی داردطبق آمار شرکت گلوپ در سال ۲۰۱۵ ، ۲۳ درصد از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری و شبکه، مشتریان خود را به دلیل ضعف شدید در نحوه و سرعت ارائه خدمات، از دست می‌دهند

اما در هر حال واضح است که شرکت‌های ارائه کننده خدمات کامپیوتری، فناوری اطلاعات و پشتیبان شبکه، به کسب و کارهای مختلفی در هر صنف خدمات می‌دهند و به همین دلیل نیازهای فناوری اطلاعات آنها را به خوبی شناخته و گزینه های مناسب تری برای آنها خواهند داشت.

این شرکتها با توجه به دانش، تخصص و تجربه خود بهترین راهکارها را ارائه خواهند نمود که این مساله باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها و دسترسی به آخرین و بروزترین امکانات و تجهیزات در زمینه فناوری اطلاعات خواهد شد.

خدمات کامپیوتری در شیراز

نصب سیستم عامل و نرم افزار

هر کامپیوتر برای اجرای بهتر برنامه‌های خود و همچنین ایجاد ارتباط میان برنامه‌ها و سخت افزار خود، به سیستم عامل مناسب نیازمند است.

بسیاری از ما خودمان می‌توانیم سیستم عامل‌هایی مانند ویندوز را بر روی سیستم خود نصب کنیم و این کار برای ما بسیار آسان است، اما برای نصب و اجرای یک ویندوز به طور کامل و درست و همخوانی کامل آن با سخت افزار باید با تمام مراحل نصب و حتی تعمیر آن آشنایی داشته باشید.

نرم افزار نیز یکی از بخش‌های اساسی کامپیوتر است که در واقع سخت افزار کامپیوتر را به کار می گیرد. به‌عبارت دیگر نرم افزار، رابط بین کاربر و سخت افزار بوده و به سخت افزار هویت می‌بخشد.

نرم‌افزارها انواع مختلفی دارند و به دو دسته سیستمی و کاربردی تقسیم می‌شوند. برای اینکه بتوانیم بر روی کامپیوتر خود فعالیت‌های مختلفی را به درستی انجام دهیم، نیاز به نصب برنامه‌های متنوع و بهینه‌ای داریم که به طور کامل بر روی سیستم نصب شده باشند.

اما هرچه تعداد برنامه‌هایی که روی کامپیوتر نصب می‌کنیم زیادتر شود، به اصطلاح کامپیوتر سنگین‌تر شده و مدیریت برنامه‌ها سخت‌تر و کندتر می شود. و هرچه کامپیوتر سخت‌تر کار کند، سریع تر کهنه می‌شود.

کارشناسان و متخصصانی که در شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری فعالیت دارند، با تجربه فراوان و دانش و آگاهی کامل در این زمینه بهترین افراد برای گرفتن مشاوره در این زمینه هستند و به شما کمک می‌کنند تا بهینه‌ترین و مناسب‌ترین برنامه ها را متناسب با نیازهای کسب و کارتان داشته باشید.

خدمات کامپیوتری در شیراز

ویروس یابی

آنچه که امروزه در سراسر فضای مجازی به وفور و به شکل‌های مختلف دیده می شود، بدافزارهای مخرب هستند که برای آلوده کردن کامپیوترهایتان آماده هستند و شما کافیست که به اینترنت متصل شوید تا قربانی آنها شوید.

بهترین تعریفی که می‌توان برای ویروس ارائه کنیم این است: ویروس، نوعی بدافزار است که در بیشتر موارد بدون اطلاع کاربر اجرا شده و تلاش می‌کند خودش را در یک کد اجرایی دیگر کپی کند. وقتی موفق به انجام این کار شد، کد جدید، آلوده نامیده می‌شود. کد آلوده وقتی اجرا شود، به نوبه خود کد دیگری را می‌تواند آلوده کند. این عمل تولید مثل یا کپی‌سازی از خود بر روی یک کد اجرایی موجود، مهمترین خصیصه یک ویروس است.

اگر سیستم شما به ویروس آلوده شود اولین نشانه آن کندی و اختلال در عملکرد آن است اما علائم دیگری نیز وجود دارد که عبارتند از:

·         تبلیغات پاپ آپ

·         غیرفعال شدن آنتی ویروس به صورت خودکار

·         برنامه های جدید و ناشناس

·         رفتار های غیر عادی مرورگر

·         ارسال پیام های Spam برای دوستانتان

·         افزایش پهنای باند مصرفی اینترنت

بنابراین برای حفظ امنیت سیستم کامپیوتر خود  و برای رفع مشکل برنامه‌های ویروسی و بدافزارها، بهترین راه این است که با استفاده از نرم‌افزارهای ضد بدافزار و ویروس کش، از اجرای آنها جلوگیری کنیم و این برنامه‌ها را بروز و آپدیت نگه داریم. شما باید در مورد امنیت سایبری بدانید تا بتوانید از ریسک ها و خطرات احتمالی جلوگیری کنید. در واقع آشنا بودن با عوامل مخرب و چگونگی مقابله با آنها اهمیت بسیار زیادی دارد.

برون سپاری اقدامات مرتبط با ویروس‌یابی و حفظ امنیت و سرعت سیستم به یک شرکت ارائه دهنده خدمات کامپیوتری می‌تواند راهکار مناسبی برای کسب و کارها باشد.

این شرکت‌ها در صورتیکه دانش و تجربه کافی داشته باشند و نسبت به کار خود متعهد باشند می‌توانند سیستم شما را از وجود هرگونه ویروس، پاک نمایندهمچنین کارشناسان و متخصصان این شرکت‌ها، می‌توانند راه پیشگیری از ورود ویروس به سیستم را به شما آموزش داده و برنامه آنتی ویروس که مناسب سیستم و نیاز شما باشد را به طور کامل برای شما نصب کرده، به طوری که کندی سیستم نیز اتفاق نیفتد.

خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

پشتیبان گیری

آیا تا بحال برای شما اتفاق افتاده که بخشی از اطلاعاتتان از بین برود و همیشه افسوس از دست دادن آنها را بخورید؟ همان‌طور که می‌دانید، امروزه تداوم کسب و کار معنای جدیدی به خود گرفته است و در گرو عوامل مختلفی است که یکی از این عوامل، داده‌ها هستند و در واقع، داده‌ها منبع حیاتی کسب کار شما هستند. بنابراین یکی از اولویتهای شما در کسب و کارتان، حفظ اطلاعات و اطمینان از صحت و در دسترس بودن آنهاست.

پشتیبان گیری از برنامه‌های کامپیوتری و اصطلاحا بکاپ گیری، بهترین راهکار برای ضمانت نگهداری برنامه‌ها و اطلاعات مهم کامپیوتری است و در صورت بروز مشکلات و آسیب به سیستم با استفاده از بکاپ یا نسخه پشتیبان می‌توانیم اطلاعات را بازگردانیم. به عبارت دیگر پشتیبان گیری به این معنی است که یک رونوشت از اطلاعات در یک حافظه جداگانه ذخیره شود تا در هنگام بروز مشکل یا از بین رفتن اطلاعات اصلی از نسخه پشتیبان استفاده شود.رایج‌ترین راه‌های پشتیبان‌گیری عبارتند از پشتیبان‌گیری کامل، پشتیبان گیری اینکریمنتال، پشتیبان گیری دیفرنشیال.

 

هر سازمان باید نیازهای پشتیبان گیری خود را بشناسد و آنها را در چارچوب زیر ساخت‌های خود ارزیابی نماید و سپس مناسب‌ترین تکنولوژی‌ها را برای محافظت از داده‌ها انتخاب کند. این امر ممکن است به معنای سازگار ساختن ابزار و رویکردهای پشتیبان گیری سنتی با نیازهای سازمان باشد و یا در مواردی هم نیاز به راحل‌های جدید و نوین پشتیبان گیری باشد.

برون سپاری این فرایند به یک شرکت خدمات کامپیوتری متخصص و متعهد باعث می‌شود تا بهترین راهکار با انجام محاسبات و آنالیز داده‌های شما به دست آید و بهترین گزینه برای حفاظت و پشتیبانی داده‌های شما پیشنهاد شود. این شرکت‌ها، با رعایت اصول حفظ محرمانگی و وجدان کاری، بهترین بیمه و پشتیبان را برای برنامه‌ها و اطلاعات کامپیوتری شما تضمین می‌کنند.

خدمات کامپیوتری در شیراز

ارتقای سیستم

امروزه به واسطه پیشرفت علم و به خصوص پیشرفت‌های مداوم و چشمگیر در حوزه فناوری اطلاعات، سیستم‌ها و نرم افزارهای جدید با سرعت زیادی عرضه می‌شوند

امکانات و تجهیزاتی چون هاردهای کوچک و با حجم بسیار بالا، رم‌های قدرتمند، پردازشگرهایی با سرعت پردازش زیاد، کارت های گرافیکی قوی، برنامه‌ها و نرم‌افزارها و حتی بازی‌های جدید، پرینترهای حرفه‌ای و حتی سیستم عامل‌های جدید، نمونه‌ای از این پیشرفت‌ها هستند که متقاضی هم زیاد دارند و حتی افراد زیادی وسوسه می‌شوند که کامپیوتر یا لپ‌تاپ جدید بخرند. اما همیشه هم خریدن یک کامپیوتر مقرون به صرفه نیست. راه حل جایگزین، این است که میتوانید به راحتی و با صرف هزینهای کمتر، سیستم خود را ارتقاء داده و برخی از مشکلات بوجود آمده ناشی از قطعات و سختافزارهای قدیمی را با این روش، برطرف کنید. اما سوالی که همیشه پیش می آید این است که ارتقای سیستم را، از کجا باید شروع کنید؟ کدام قطعه بهترین تاثیر را بر روی سرعت کامپیوتر شما خواهد گذاشت و ارتقا کدام قطعه فقط هزینه و وقت شما را تلف خواهد کرد؟

اگر شما دانش کامپیوتر داشته باشید و از علم روز آگاهی داشته باشید و از تجهیزات موجود در بازار و قیمت آنها هم اطلاعات کافی داشته باشید می‌توانید در این مورد تصمیم بگیرید و این کار را برای خود انجام دهید، در غیر این صورت نیاز به مشاوره گرفتن از یک کارشناس متخصص یا یک شرکت ارائه دهنده خدمات کامپیوتری معتبر خواهید داشت که شما را به درستی در این مورد راهنمایی کند. این شرکتها با توجه به دانش و تجربه خود می‌توانند بهترین قطعات و نرم‌افزارها را به شما پیشنهاد دهند و حتی آنها را برای شما نصب و راه اندازی کنند.

خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

تعمیر کامپیوتر و قطعات

نحوه بهره برداری نگهداری از تجهیزات و سیستم‌های مرتبط با فناوری اطلاعات، تاثیر به سزایی در کاهش هزینه ها دارد و مسئله برون سپاری فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات این تجهیزات یکی از پرریسک‌ترین مسائل و چالش‌های پیش روی کسب و کارهای کوچک و متوسط استگرفتن تصمیم درست در این زمینه می‌تواند مزایا و فواید بسیاری برای این کسب و کارها به دنبال داشته باشد. عکس این مطلب نیز صادق است و یک تصمیم گیری غلط و انجام یک کار عجولانه، پیامدهای سنگینی برای چنین کسب و کارهایی در پی خواهد داشت.

در تصمیم‌گیری برای برون سپاری فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات تجهیزات و قطعات،  این موضوع باید بررسی شود که برون سپاری در رابطه با کدام فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات باید انجام شود و این کار برای سازمان چه فواید و یا معایبی در پی خواهد داشت.

خدمات کامپیوتری در شیراز

همکاری اصولی و مناسب در این زمینه، بین سازمان یا کسب و کار و شرکت ارائه دهنده خدمات کامپیوتری، می‌تواند نقش بزرگی در موفقیت قراردادهای برون سپاری و افزایش کارایی تجهیزات داشته باشد. اگر این تصمیم به درستی عملی شود، حتی در بسیاری موارد می‌توان این امکان را نیز برای شرکت ارائه دهنده خدمات میسر کرد تا در صورت نیاز، اقدام به ارتقای سیستم و تعویض قطعات کند.

بنابراین بهتر است با جمع آوری اطلاعات مناسب در خصوص کیفیت و کمیت کار این شرکتها و بازار نگهداری و بهترین گزینه را برای برون سپاری انتخاب کنیم. گردآوری اطلاعاتی دقیق و کافی، شما را در اتخاذ تصمیمات آگاهانه و هوشمندانه یاری خواهد کرد

خدمات کامپیوتری و پشتیبانی شبکه

خدمات کامپیوتری و مزایای آن

 

خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

امروزه شبکه‌های کامپیوتری در تمامی کسب و کارها رشد و نفوذ زیادی داشتند و فرایندهای اداری بسیاری در  شرکت‌ها و سازمان‌ها در بستر شبکه ها اتفاق می‌افتد و به همین دلیل، کسب و کارها برای حفظ و نگهداری سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات شبکه خود با مشکلات و دغدغه‌های بسیاری مواجه هستند. بسیاری از آن‌ها نمی توانند مشکلات خود را در این زمینه حل کنند زیرا توانایی و دانش لازم را ندارند. استخدام نیروی متخصص و ماهر نیز هزینه بالایی دارد و ممکن است برای انجام کارهای مختلف به چند نفر کارشناس با تخصص های گوناگون نیاز باشد. به همین دلیل برای انجام درست این امور، به شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه و ‌ پشتیبان شبکه به شدت احساس می‌شود. این شرکت‌ها با قراردادهای پشتیبانی بلندمدت و کوتاه‌مدت، می‌توانند بسیاری از مشکلات شرکت‌ها را در این خصوص بر طرف نمایند.

 

در سالهای اخیر شبکه های بیسیم یا ایرلس به دلیل سرعت بالا، هزینه پایین و محدودیت کمتر بیشتر مورد توجه قرار گرفته و هر روز با پیشرفت فناوریهای ارتباطی مدل های جدیدتری از شبکه های بیسیم معرفی می شود که همین امر نیاز به خدمات شبکه با استفاده از فن آوری و تکنولوژی را بیش از پیش نشان می دهد  که شرکتهای ارائه دهنده خدمات و پشتیبانی شبکه، به خوبی می توانند نیازهای شما را در این زمینه برآورده کنند.

 

خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

خدمات شبکه به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در زمینه طراحی، نصب و اجرا، تعمیر و نگهداری، گسترش شبکه و … صورت پذیرد. پشتیبانی شبکه به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در حوزه خدمات شبکه‌های کامپیوتری گفته می‌شود که در جهت حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه صورت می‌گیرد. این مشکلات ممکن است به طورکلی در سطح سخت‌‌افزار شبکه مانند کامپیوترها، سرورها، تجهیزات تحت شبکه، ماشین‌های اداری، تجهیزات امنیتی الکترونیکی و یا در سطح زیرساخت شبکه مانند کابل شبکه، ترانک شبکه، رک، پچ پنل، کیستون‌ها و … روی دهد و یا ممکن است در سطح نرم‌افزار شبکه مانند سرویس‌های شبکه، نرم‌افزارهای کلاینت و سرور و همچنین سیستم‌ عامل به وجود آید.

 

خدمات کامپیوتری در شیراز

برون سپاری خدمات شبکه منجر به کاهش هزینه ها شده و از طرفی انعطاف‌پذیری نیروی کار بالا نیز می رود. برون سپاری این فرصت را در اختیار شرکت‌ها قرار می‌ دهد که برای کارهای فصلی و دوره‌ای منابع انسانی بیشتری در اختیار داشته باشند و هنگامی که کار یا پروژه به اتمام رسد، از آنها استفاده نکنند. یکی دیگر از مزایای برون سپاری این است که شرکت روی فعالیت اصلی خود تمرکز می کند و فعالیت‌های جنبی را به متخصص کار واگذار می کند که این مساله در خصوص کار شبکه واقعا واضح و مشخص است.

مواردی که شما میتوانید از کارشناسان شبکه باید در خدمات پشتیبانی انجام دهند از این قرارند:

·         مستند سازی زیرساخت شبکه

·         مستندسازی تجهیزات و سرویس‌های موجود در شبکه

·         تهیه و ارائه گزارش از وضعیت شبکه و تجهیزات آن

·         بررسی دوره‌ای سرویس‌ها و نرم‌ افزارهای شبکه از نظر سلامت عملکرد

·         گرفتن اطلاعات از پرسنل در رابطه با نحوه عملکرد سیستم‌ها و تجهیزاتی که به صورت مستقیم با آن‌ها سر و کار دارند

·         رفع ایرادات و مشکلات شبکه در سریع ترین زمان ممکن

·         آینده نگری و بررسی نیازهای آتی سیستم و شبکه

·         نگهداری و مراقبت مقرون به صرفه و کارآمد از سیستم ها و تجهیزات برای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی

خدمات کامپیوتری در شیراز

در برون سپاری فعالیت‌های مرتبط به شبکه دو نکته را نباید از یاد ببرید: نخست اینکه، پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری معمولاً به دو شکل حضوری و یا به صورت از راه دور ارائه می‌گردد. در حالت حضوری کارشناسان در اولین فرصت به محل شرکت مراجعه کرده و از نزدیک در صدد حل مشکلات بر می‌آیند. اما در بعضی از موارد این امکان وجود دارد که کارشناسان به صورت ریموت و یا از راه دور توسط نرم‌افزارهای مختص این کار، اقدام به حل مشکلات نمایند. و نکته مهم دیگر اینکه، بهتر است بدانید که پارامترهای متعددی وجود دارد که می‌تواند هزینه ماهیانه پشتیبانی شبکه را مشخص کند، مانند: تعداد دستگاه‌ها، تعداد سرورها، تعداد روزهای مراجعه و همچنین نرم‌افزارهای موجود در شبکه.

 

خدمات کامپیوتری در شیراز

تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

ارائه خدمات کامپیوتری با پشتیبانی فنی آنلاین

تا زمان‌های نه چندان دور و پیش از دوران ظهورپشتیبانی فنی آنلاین ، هر کسب و کاری برای حل مشکلات و باگ های نرم افزاری یا سخت افزار کامپیوتری باید به یک شرکت متخصص تعمیرات کامپیوتر مراجعه می کرد و یا متخصصان کامپیوتر و فناوری اطلاعاتی استخدام می کرد که بتوانند این مساله را رفع و رجوع کنند. اما امروزه خوشبختانه، با پیشرفت تکنولوژی و پشتیبانی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و با ایجاد امکان ارائه پشتیبانی فنی آنلاین، دیگر چنین مشکلی وجود ندارد.

به عنوان مثال، وقتی با وقفه یا اختلال در عملکرد شبکه مواجه می‌شوید، چندین عامل اصلی می‌تواند علت آن اختلال باشد. اگر خودتان بخواهید این عوامل را شناسایی کرده و مشکلات را حل کنید، احتمالا وقت و انرژی زیادی را از دست می دهید. کمک گرفتن از یک شرکت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی فنی آنلاین، راه آسان و کارآمدی است برای اطمینان از اینکه مشکل به سرعت و با دقت حل خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای پشتیبانی فنی آنلاین این است که از این طریق می‌توان طیف وسیعی از مشکلات یا علائم را شناسایی و برطرف کرد. در این سیستم می‌توان از پیام‌های خطای پایه گرفته تا ویروس‌ها را تشخیص داده و مورد بررسی قرار داد. سرعت شبکه پایین است؟ حتی این مشکل هم برطرف خواهد شدقطعی مکرر؟ می‌توان با عیب یابی علت آن را مشخص کرده و بطور کلی مشکل را حل کرد.

در نهایت باید بگوییم که بروز مسائل و مشکلات در حوزه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و شبکه،  اغلب باعث بوجود آمدن این نگرانی می‌شود که مبادا اطلاعات حساس شرکت هک شود یا به خطر بیافتد و یا روند انجام کارها کند شود و بسیاری دغدغه ها و مشکلات دیگری را نیز ایجاد می کند. شرکت های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری می‌توانند هر گونه مشکل احتمالی را پیش از خطرناک شدن شناسایی کرده و برطرف کنند و به شما این تعهد و اطمینان را می‌دهند که فرایندهای کسب و کارتان با حدقل ریسک و خطرات و هزینه و به کارآمدترین و بهینه ترین روش انجام شوند.

اگر با خواندن این مطالب برای برون سپاری خدمات کامپیوتری سازمان خود احساس نیاز کردید می توانید بر روی توانایی های کارشناسان خدمات شبکه تیم شیراز سرویس حساب کنید . برای برون سپاری خدمات کامپیوتری خود فقط کافیست با اپلیکیشن شیراز سرویس تماس بگیرید.

خدمات کامپیوتری در شیراز

 تعمیر کامپیوتر در شیراز و تعمیر لپ تاپ در شیراز

 

مروزه شبکه‌های کامپیوتری در تمامی کسب و کارها رشد و نفوذ زیادی داشتند و فرایندهای اداری بسیاری در  شرکت‌ها و سازمان‌ها در بستر شبکه ها اتفاق می‌افتد و به همین دلیل، کسب و کارها برای حفظ و نگهداری سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات شبکه خود با مشکلات و دغدغه‌های بسیاری مواجه هستند. بسیاری از آن‌ها نمی توانند مشکلات خود را در این زمینه حل کنند زیرا توانایی و دانش لازم را ندارند. استخدام نیروی متخصص و ماهر نیز هزینه بالایی دارد و ممکن است برای انجام کارهای مختلف به چند نفر کارشناس با تخصص های گوناگون نیاز باشد. به همین دلیل برای انجام درست این امور، به ش