خدمات خانگی

 

سامانه آنلاین درخواست خدمات در شیراز (شیراز سرویس)

www.shahr-service.ir
09032226910 - 09032226915 
ارائه خدمات منزل و محل کار

 ارسال درخواست از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن وب سایت

تماس کارشناسان ما با شما و تأیید سفارش شما

 

ارسال متخصص در زمان مشخص شده و انجام فعالیت ها

 

خشکشویی آنلاین در شیراز

مجموعه خدمات خشکشویی آنلاین شیراز:

 ·         خشکشویی لباس عروس و لباس شب مجلس زنانه

 ·         خشکشویی انواع کاپشن، پالتو و بارانی

 ·         خشکشویی انواع کیف وکفش و کتانی

 ·         خشکشویی کت و شلوار

·         خشکشویی انواع پیراهن و لباس مردانه و زنانه

 ·         خشکشویی چادر و مقنعه

 ·         خشکشویی پرده و پتو و ملحفه

 ·         خشکشویی مبل و صندلی

 خشکشویی آنلاین در شیراز

قیمت خشکشویی آنلاین شیراز سرویس :

تمامی خدمات دریافتی شما از خشکشویی آنلاین شیراز سرویس طبق تعرفه و نرخ مشخص اتحادیه خشکشویی های شیراز ارائه خواهد شد. شما می توانید با خیال راحت تمام سفارش های خشکشویی در شیراز را در طول سال و در تمامی ایام را به ما بسپارید.

 

خشکشویی آنلاین در شیراز

خشکشویی چیست؟

خشکشویی روش شستشوی لباس ها بدون آب با استفاده از ماشین های شستشو مخصوص می‌باشد.

همانطور که از اسمش پیداست، در روش خشکشویی لباس ها با آب شسته نمی‌شوند و برای شستن لباس ها از مواد شوینده مخصوصی استفاده می‌کنند.

 شستشوی لباس به دو روش خشکشویی در شیراز و آبشویی انجام می شود. در روش خشکشویی در شیراز  بجای استفاده از شوینده های رایج از مواد مخصوص (معمولا حلال پرکلراتیلن) استفاده میشود. همچنین لباس های شما در خشکشویی آنلاین شیراز با استفاده از دستگاه های خشکشویی و  با استفاده از حلال های مخصوص شسته می شود. از فواید خشکشویی در شیراز میتوان به حفظ کیفیت پارچه و عدم تغییر رنگ، سایز و پاک کردن لکه های سخت و شدید اشاره کرد.

 خشکشویی آنلاین در شیراز

چگونه خشکشویی مبل در خشکشویی آنلاین شیراز سرویس انجام می شود؟

ما در خشکشویی آنلاین شیراز سویس خشکشویی مبلمان شما را با دستگاه های مخصوص خشکشویی مبل و با مواد شوینده مخصوص  پارچه های مبل انجام می دهیم و به همین دلیل هیچ آسیبی به مبلمان شما وارد نخواهد شد و تمامی لکه ها و چروک های مبل شما از بین خواهد رفت.

خشکشویی آنلاین در شیراز

چرا روز به روز استفاده از خدمات آنلاین مانند خشکشویی آنلاین در شیراز بیشتر می شود؟

·         صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان

·         آسایش و راحتی مشتری به دلیل حذف رفت و آمدهای بیجا به خشکشویی

·         خدمات رسانی سریع و حرفه ای

·         ارائه خدمات خشکشویی در شیراز حتی در شلوع ترین روزهای سال

·         و البته کمک شما به پاکیزگی هوا به دلیل کاهش رفت و آمدهای بیهوده و جلوگیری از ترافیک در سطح شهر از مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین شیرازسرویس است.

دلیل بوجود آمدن خشکشویی آنلاین

گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کسب و کار ها مقداری تغییر ظاهر داده اند.

با وارد شدن کامپیوتر ها به زندگی مردم و وصل شدن این کامپیوتر ها به شبکه اینترنت، امکانات بسیاری برای ارتباط با یکدیگر بوجود آمد که اپلیکیشن آنلاین شیراز سرویس راهی است برای تحویل گرفتن لباس هایتان در محل شما، انجام خشکشویی و تحویل آنها به صورت رایگان  

کسب و کار ها نیز از این موقعیت استفاده کردند تا بتوانند ارتباط بهتر و نزدیک تری با کاربران خود برقرار کنند

کم کم مردم با استفاده از کامپیوتر های شخصی، کار های روزانه خود را پیش می‌برند

امروزه برای زندگی راحت تر لازم است که همگام با تکنولوژی پیش برویم.

تکنولوژی این روز ها، گوشی های موبایلی هستند که در دست ما قرار دارندو ما هر روز از آنها استفاده میکنیم.

به دلیل استفاده همه گیر شدن گوشی های موبایل،کسب و کار ها به این فکر افتاده اند که خدمات خود را بر بستر گوشی های موبایل فراهم کنند تا مردم بتوانند راحت تر با کسب و کار ها تعامل برقرار کنند و بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند.

خشکشویی آنلاین در شیراز

خدمات خشکشویی آنلاین شیراز سرویس :

تاکید ما بر روی کیفیت، سرعت و قیمت مناسب است و بسیار خوشحال خواهیم شد که خدمات ما رضایت حداکثری شما را جلب کند.

خشکشویی آنلاین در شیراز

 تیم پشتیبانی شیراز سرویس یکی از نقاط قوت این مجموعه می‌باشد.

برای برطرف کردن تمام سوال ها و درخواست های خود میتوانید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا به سرعت به درخواستتان رسیدگی شود.

 

  

 

خدمات سمپاشی با شیراز سرویس

سمپاشی منزل برای سوسک و انواع حشرات مانند، مورچه، عنکبوت، جوندگان، کک، کنه، کرم ها، زنبورها، موریانه، ساس، سوسک ریز و موجودات موذی دیگر واقعا اثربخش است. هزینه سمپاشی منازل به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله این عوامل میتوان از متراژ سطح سمپاشی نام برد که در قیمت سمپاشی منازل ، تاثیر مستقیم دارد. از جمله خدمات ما هم شامل سمپاشی سوسک، سمپاشی ساختمان، سمپاشی منازل و… می باشد.

 

خدمات سمپاشی خانه در شیراز

وجود انواع سوسک حمام ریز و درشت در واحد های مسکونی میتوانند از معضل های آزار دهنده برای ساکنان خانه باشند. سوسک فاضلاب و انواع حشرات موذی میتوانند باعث مشکلات سلامتی و ایجاد حساسیت های مختلف بشوند. این که بدانیم سوسک خانگی به چه علت و چطور به خانه راه پیدا میکند و راهکار مقابله با آنها مثل سمپاشی منازل به چه روش انجام میگیرد، جهت حفظ سلامتی افراد ساکن در خانه ضروری است.

هزینه سمپاشی منازل در شیراز

سمپاشی منازل هزینه بر است ولی باید گفت که این هزینه سمپاشی منزل در شیراز همیشه یکسان نیست. به طورکلی محله ای که در ان سکونت دارید روی قیمت سمپاشی در شیراز تاثیرگذار است.

مثلا برخی از مناطق توسط حشرات اشغال شده اند و نیاز به سمپاشی تضمینی برای ریشه کنی ساس و سمپاشی سوسک دارند یعنی باید به طور اساسی سمپاشی سوسک و ساس و انواع حشرات را انجام دهند. برای اطلاع از هزینه سمپاشی منزل در شیراز با شیراز سرویس تماس بگیرید. شیراز سرویس از بهترین تجهیزات برای سمپاشی منازل در شیراز برای شما استفاده می کند.

به طور کلی هزینه سمپاشی منازل در شیراز به عوامل زیر بستگی دارد:

·         مساحت محل سمپاشی

·          تعداد دفعات استفاده

·          نوع حشرات و حیوانات موذی

·          موقعیت های ویژه

 سمپاشی ساختمان در شیراز چگونه انجام می شود؟

خدمات کنترل و دفع آفات بازه وسیعی دارد. از بین بردن انواع سوسک ، مورچه، عنکبوت، جوندگان، کک، کنه، کرم ها، زنبورها، موریانه، ساس، سوسک ریز و دیگر انواع حشرات و موجودات موذی همه در این رده قرار می گیرند. این خدمات ممکن است در فضاهای مختلفی از خانه ها گرفته تا باغات، دفاتر و اداره ها و مراکز و مجتمع های عمومی و تجاری ارائه شود. از طرفی این موجودات ممکن است در قسمت های مختلفی از محل مورد نظر مانند زیر سینک و ظرفشویی، کابینت، انباری، تخت و اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه، میز ها و مبل ها، دستشویی و حمام یافت شوند. در ادامه به چند مورد از عوامل موثر در قیمت خدمات سمپاشی در شیراز اشاره می شود.

برای جلوگیری از ورود سوسک خانگی باید چه اقداماتی انجام داد؟

انواع سوسک ها موجوداتی به شدت مقاوم هستند و برای رهایی از دست سوسک خانگی یا سوسک حمام لازم است بدانیم در ابتدا به چه علت به خانه راه یافته اند تا بعد از آن بتوانیم با روش هایی مثل سمپاشی منازل آنها را از بین ببریم.

یکی از دلایل راه یافتن انواع سوسک فاضلاب به خانه وجود غذاهای مختلف از جمله غذای حیوانات خانگی مثل پرندگان است. اطمینان از این که غذاهای مختلف در بسته بندی مناسب و در فضای آزاد قرار ندارند از راه یافتن سوسک خانگی جلوگیری میکند. انواع سوسک ها به زندگی در مکان های تاریک و خیس و مرطوب علاقه دارند و در چنین مکانهایی پنهان میشوند. لازم است مد نظر داشته باشیم که رفع عواملی که باعث جذب سوسک ها به خانه میشود سریعاً باعث بیرون رفتن سوسک کابینت ام دی اف یا سوسک فاضلاب نمیشود چون سوسک خانگی میتواند تا 3 ماه بدون غذا زنده بمانند ولی سمپاشی منازل معمولاً سریع تر انواع سوسک را دفع میکند.

اگر برای از بین بردن سوسک مبلمان در شیراز ، سمپاشی برای سوسک خانگی در شیراز ، سمپاشی حشرات و به دنبال یک شرکت سمپاشی خوب میگردید روی شیراز سرویس حساب کنید .

چگونه از ورود سوسک به منازل جلوگیری کنیم ؟

تمیز نگه داشتن خانه کلید جلوگیری از راه یافتن انواع سوسک به خانه شما است. تمیز کردن کابینت ها، شستن مرتب کف آشپزخانه، بیرون بردن آشغال ها هر شب یا یک شب در میان از جمله کارهایی است که میتوانید برای تمیز نگه داشتن خانه انجام دهید. بوی آشغال میتواند باعث کشیده شدن سوسک ها محوطه آشپزخانه میشود. اگر جایی در خانه آب مداوم آب جمع میشود یا لوله ای چکه میکند میتواند باعث کشیده شدن حشرات موذی از جمله انواع سوسک ها شود.

علاوه بر تمیز نگه داشتن آشپزخانه، باید اتاق ها، سرویس های بهداشتی، حمام، هال، اطراف خانه و دم در آن نیز تمیز نگه داشته شوند. اگر باغچه ای نیز در خانه دارید باغچه باید تا حد ممکن علف هرز نداشته باشد و اطراف آن نیز تمیز نگه داشته شود. به خصوص اگر از کودهای حیوانی و یا گیاهی در باغچه استفاده میکنید باید مراقب باشید اطراف باغچه ریخته نشوند. تمیز کردن گرد و خاک و آشغال از اطراف درهای خانه از جمله در ورودی، پنجره ها و راه هایی که به خانه منتهی میشوند نیز تأثیر به سزایی در جلوگیری از راه یافتن حشرات موذی به خانه شما دارند. انجام دادن چنین کارهایی باعث میشود نیازی به سمپاشی منازل در شیراز نداشته باشید.

نکته ای که باید هنگام شناسایی و مقابله با انواع سوسک فاضلاب و سوسک خانگی در نظر بگیرید این است که اگر سوسکی در خانه دیدید احتمال وجود سوسک های بیشتری نیز در خانه وجود دارد چرا که وجود یک یا چند سوسک در یک مکان باعث کشیده شدن سوسک های بیشتری به خانه میشود.

سمپاشی در شیراز، سم پاشی منازل جهت از بین بردن انواع سوسک فاضلاب

به طور کلی امروزه افراد برای از بین بردن سوسک در شیراز از سم سوسک کش قوی مثل اسپری، پودر، قرص های خاص، سوسک کش و گاهی از نفت و سمپاشی منازل در شیراز استفاده می کنند.

·         استفاده از اسپری سوسک کش برای مبارزه با سوسک خانگی روش خوبی است، اما روش سالمی نیست. سمی که از اسپری در فضا پخش می شود می تواند وارد دستگاه تنفس شود یا از منافذ پوست جذب شود یا آن که روی مواد غذایی بنشیند. از سوی دیگر اگر سوسکها شروع به تخم ریزی کرده باشند به این دلیل که تخم های آن ها مقاومت بالایی دارند، این گونه سم ها نمی توانند به داخل تخم ها نفوذ کنند.


·         اگر هم بخواهیم از سم سوسک کش مثل قرص ها استفاده کنیم، این قرصها بعد از پخش شدن در محیط برای سلامتی افراد مشکل ایجاد خواهند کرد، مگر آن که ساکنان برای مدتی در آن مکان حضور نداشته باشند.


·         در مورد نفت هم که برخی افراد آن را در چاه فاضلاب می ریزند، لازم است بدانیم زمانی نفت میتواند موثر باشد که مستقیم روی سوسک ریخته شود ولی چون سوسکها معمولا در دیواره و سقف لوله های فاضلاب هستند نفت باعث کشته شدن آنها نمی شود و تنها بوی نفت آنها را فراری می دهد که مجددا برمی گردند. پس استفاده از نفت به عنوان سم سوسک کش نیز فایده زیادی ندارد.


·         کشتن سوسکها به صورت فیزیکی نیز موجب انتشار میکروبهای بیماری زای دستگاه گوارش آنها به بیرون و آلوده تر شدن محیط می شود. اگر چه از بین بردن سوسکها ضروری است، ولی خطرات ناشی از استفاده سموم مختلف برای از بین بردن آنها، اگر با رعایت نکات ایمنی همراه نباشد، بیشتر از خطر وجود سوسک خانگی است.


·         برای از بین بردن سوسک خانگی از سمپاشی منازل نیز گاهی استفاده میشود. به خصوص در مورد سوسکهای ریزی که به سرعت تعدادشان زیاد می شود. البته باید گفت اگر چه از بین بردن سوسک ضروری است ولی خطرات ناشی از استفاده سم سوسک کش قوی اگر با رعایت نکات ایمنی همراه نباشد، میتواند خطرات آن بیشتر از خطر وجود انواع سوسک باشد لذا قبل از سمپاشی منازل ، باید موادغذایی، ظروف غذاخوری و وسایل خواب از محل خارج شوند یا روی آنها کاملا پوشانده شود. همچنین نباید به کودکان اجازه ورود به آشپزخانه یا محلهای رایج در سمپاشی منازل داده شود مگر بعد از شستن این مکان ها.

سمپاشی در شیراز

 ممکن است این سوال پیش بیاید که سوسک ها معمولاً در چه مکان هایی زندگی میکنند و چه مکان هایی را دوست دارند؟

 

انواع سوسک ها علاقه شدیدی به مکانهای گرم و مرطوب دارند. سوسک های خانگی یا فاضلاب گرما را دوست دارند و پشت رادیاتورها و لوله‌های آب گرم مخفی می‌شوند. روزها در شکاف و درز دیوارهای گرم و مرطوب، چهارچوب درها ومبل ها پنهان می‌شوند. همچنین انواع سوسک ها مثل سوسک کابینت ام دی اف یا سوسک زیر کابینت در مناطق تاریک مانند تختخواب، اجاق خوراک پزی، پشت یخچال و ظروف آشپزخانه، توالت، کابینتها، حمام، محل نگهداری حیوانات، لوله بخاری، زیرزمینها، آبروها و سیستم فاضلاب محلی پنهان میشوند.گروهی از انواع سوسک شب هنگام فعالیت می‌کنند در مواردی که آلودگی شدید باشد یا بشدن گرسنه باشند در طول روز نیز مشاهده می‌شوند.

سم پاشی در شیراز

 سمپاشی منازل در شیراز را جدی بگیرید

تمیز نگه داشتن خانه و سم پاشی در شیراز از اثربخش ترین روش های دور نگه داشتن حشرات موذی مثل سوسک کابینت ام دی اف از خانه است. اگر در خانه حشره موذی از جمله انواع سوسک مشاهده کردید سریعاً برای پیدا کردن منبع آن و علت راه یافتن آن ها اقدام کنید چون سرعت تولید مثل انواع سوسک خانگی بالا است. برای مقابله با این مشکل و سم پاشی در شیراز میتوانید با افراد متخصص شیراز سرویس تماس بگیرید تا این مشکل را برای شما حل کنند.

 

 

 

 

کامپیو

 

                                                                                        

      خدمات قفل و کلید سازی در شیراز سرویس 

 

مپیوتری و انواع روش های باز کردن درب خانه و ماشین بدون کلید در شیراز

 

قفل ساز در شیراز

کلیدساز در شیراز

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که کلید خانه یا ماشینتان را جا گذاشته و یا گم کرده باشید. اغلب افراد در این شرایط به سراغ یک کلید ساز در شیراز و قفل ساز در شیراز ماهر  می روند اما اگر در جایی گیر افتادیم که هیچ دسترسی به این افراد نبود باید چکار کنیم؟

در این مطلب شما را با آسان ترین روش های باز کردن درب خانه و خودرو بدون نیاز به داشتن کلید آشنا می کنیم.

انواع روش های باز کردن درب خانه و ماشین بدون کلید در شیراز

نحوه باز کردن درب خانه بدون داشتن کلید در شیراز

قفل ساز در شیراز

کلید ساز در شیراز

با توجه به نوع قفل، روش های مختلفی برای باز کردن درب خانه وجود دارد. مسلما برای باز کردن قفل های پیچیده تر باید به سراغ روش های پیشرفته تری برویددر ادامه روش های مختلف باز کردن درب خانه بدون نیاز به داشتن کلید را مشاهده می کنید.

·         باز کردن قفل درب خانه به وسیله کلید Bumpدر شیراز 

برای باز کردن قفل های پین دار میتوانید از این کلیدها استفاده کنید. البته این روش تنها برای قفل درب های معمولی مناسب که دارای کلید یک طرفه هستند کاربرد دارد. اغلب خانه ها از قفل های معمولی در ورودی درب خانه استفاده میکنند و به همین دلیل شما میتوانید بدون داشتن کلید قفل و تنها با استفاده از  کلید Bump درب خانه را باز کنید. از آنجایی که قفل درب ماشین ها با کلیدهای دو طرفه باز می شود استفاده از کلید Bump برای باز کردن آن بی فایده است.

·         کمک گرفتن از کلید سازان مجرب و مطمئن شیراز سرویس

این روش بهترین و مطمئن ترین راه برای باز کردن درب خانه در شیراز است. پس اگر کلید درب خانه را گم کردید و پشت درب خانه جا ماندید میتوانید از متخصصین شیراز سرویس کمک بگیریدمتخصصین شیراز سرویس در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر شما آمده و درب را برای شما باز میکنند.

قفل ساز در شیراز

کلید ساز در شیراز

·         باز کردن قفل درب خانه در شیراز به وسیله گیره کاغذ

·         باز کردن قفل درب خانه در شیراز به وسیله کارت اعتباری

·         باز کردن قفل درب خانه در شیراز به وسیله کارد

 

قفل ساز در شیراز

کلید ساز در شیراز

قفل درب در شیراز را میتوان بدون نیاز به کلید و تنها با استفاده از گیره کاغذ یا چاقوی آشپزخانه نیز باز کرد.کارت اعتباری نیز یکی از بهترین ابزارها برای باز کردن قفل درب بدون کلید است. برای این کار باید کارت اعتباری را بین دستگیره و لایه در گذاشته و خم کنید تا زبانه قفل به سمت داخل هدایت شده و در نتیجه درب باز شود. کارت های لمینت بهترین کارت ها برای این کار هستند.

انواع روش های باز کردن درب خانه و ماشین بدون کلید در شیراز

نحوه باز کردن درب خودرو بدون داشتن کلید در شیراز

 قفل ساز در شیراز

کلیدساز در شیراز

·         باز کردن درب خودرو با استفاده از بند کفش

قفل درب خودرو از قفل هایی است که هنگام باز شدن به سمت بالا کشیده می شونداگر کلید خودروی خود را گم کرده اید میتوانید درب آن را با بند کفش باز کنید. برای این کار ابتدا باید بند کفش را به صورت دایره ای گره بزنید. سپس بند را به داخل ماشین بفرستید و پس از قلاب شدن آن دور دستگیره قفل، آن را به سمت خودتان بکشید. بهتر است پیش از انجام این کار دزدگیر خود را خاموش کنید.

·         باز کردن درب خودرو با استفاده از میله فلزی و پیچ گوشتی

شما میتوانید با استفاده از میله فلزی و پیچ گوشتی در کمتر از ۳۰ ثانیه درب ماشین خود را باز کنید.

دیگر روش های باز رکردن درب خودرو بدون داشتن کلید

·         باز کردن درب خودرو به وسیله چوب لباسی در شیراز

·         باز کردن درب خودرو بدون داشتن کلید و تنها با استفاده از اسلیم جیم (میله ای فلزی دارای یک برآمدگی در قسمت ابتدایی آن) در شیراز

·         باز کردن درب خودرو با کیسه هوای کوچک در شیراز

·         باز کردن درب خودرو با نوار پلاستیکی در شیراز

·         و استفاده از توپ تنیس برای باز کردن درب خودرو در شیراز

قفل ساز در شیراز

کلید ساز در شیراز

روش هایی که ذکر شد آسان ترین و کاربردی ترین روش ها برای باز کردن درب خودرو و خانه در شیراز بدون داشتن کلید است. اما بدون شک بهترین و مطمئن ترین راه برای باز کردن قفل خانه و ماشینی که کلید آن گم شده است تماس با کلیدسازان و قفل سازان حرفه ای و مطمئن در این زمینه است.

اگر کلید خانه شما گم شده هر چه زودتر قفل آن را عوض کنید تا خانه شما در معرض سرقت و ورود غیر مجاز نباشد.

 جهت استفاده از خدمات قفل و کلید سازی در شیراز از طریق ثبت درخواست در اپلیکیشن شیراز سرویس اقدام فرمائید.

قفل ساز در شیراز

کلید ساز در شیراز

 

همین الان درخواست بده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ی از آن‌ها نمی توانند مشکلات