نصب وتعمیر انواع لوازم برقی

میانگین قیمت نصب و تعمیر لوازم برقی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
300،000

تومان

150،000

تومان

100،000

تومان

55،000

تومان

قیمت نصب و تعمیر انواع لوازم برقی در بازار شیراز، اصفهان، تهران و … چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه نصب و تعمیر لوازم برقی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب و سرویس انواع لوازم برقی خانگی  در اپلیکیشن شهر سرویس را دارید. می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

تعمیر لوازم برقی را به متخصصش بسپار

تعمیر لوازم برقی یکی از خدمات کاربردی در بازار آنلاین “شهر سرویس” است که جهت سهولت انجام تعمیر انواع لوازم برقی منزل و لوازم خانگی به افراد ارائه می‌شود. خدمات تعمیر لوازم برقی در محل برای افرادی که امکان حمل وسایل به تعمیرگاه لوازم خانگی را ندارند و یا شناختی نسبت به افراد متخصص در این حوزه ندارند؛ بسیار کاربرد دارد. با بروز مشکل در لوازم برقی و خانگی مانند

شما در “شهر سرویس” می‌توانید سفارش خود را به رایگان ثبت کنید و از متخصصین تعمیر لوازم برقی و لوازم خانگی به رایگان قیمت بگیرید. با مشاهده پروفایل تعمیرکاران و بررسی نظرات کاربران نسبت به عملکرد آنها، بهترین و کاربلدترین متخصص را انتخاب و برای استعلام قیمت به صورت رایگان اقدام کنید.

تعمیر لوازم برقی

تعمیرات لوازم برقی

تعمیر لوازم برقی

چرا به تعمیر لوازم برقی خانگی نیاز داریم؟

این روزها، لوازم برقی سهم بزرگی در زندگی روزمره همه ما دارند. اگر روزی هر یک از وسایل برقی دچار مشکل شوند، ممکن است ما را برای لحظاتی، از زندگی متوقف کنند. اکنون نیز به دلیل شرایط اقتصادی نمی‌توانیم به راحتی لوازم خراب شده خود را کنار بگذاریم و لوازم جدید بخریم. اما اگر آن‌ها قابل تعمیر باشند، چه راه حلی بهتر از تعمیر لوازم برقی داریم؟ 

قیمت تعمیر لوازم برقی چقدر است؟

قیمت تعمیر لوازم برقی تقریبا چقدر است؟ قبل از درخواست تعمیر لوازم برقی در محل امکان اطلاع از قیمت وجود دارد؟ هزینه تعمیر لوازم برقی در محل به چه عواملی بستگی دارد؟ نوع نقص فنی و عیب وسایل در قیمت تعمیر لوازم برقی تاثیر دارد؟ موارد عنوان شده سوالات متداولی هستند که از سوی کاربران و مشتریان ما مطرح شده‌اند.

در این قسمت برای رفع ابهامات ذهنی شما در خصوص هزینه تعمیر لوازم برقی در محل، به یک سری نکات اشاره می‌کنیم. قیمت گذاری برای انجام فعالیت‌هایی مثل تعمیر لوازم برقی در محل وابسته میزان خرابی و تعمیرات انجام شده روی لوازم متغیر است. البته ممکن است قیمت تعمیر لوازم برقی وابسته به شهر‌های مختلف نیز متفاوت باشد. تعویض قطعات نیز در میزان هزینه پرداختی برای تعمیر لوازم برقی تاثیرگذار است.

 

تعمیر لوازم برقی خانگی

مزایای تعمیر لوازم برقی در محل چیست؟

یکی از مهم‌ترین مزایای تعمیرلوازم برقی در منزل، کم کردن زحمت حمل وسایل به تعمیرگاه‌ است. از طرفی اینکه لوازم شما تا چه مدتی در تعمیرگاه باید در انتظار تعمیر یا رفع عیب باقی بماند مشخص نیست. در بشتر مواقع نیز ممکن است در اثر جابجای لوازم برقی به آن‌ها آسیب‌هایی وارد شود. تعمیر لوازم برقی در محل علاوه بر هزینه در وقت و دقت کار هم تاثیر دارد.

در بیشتر مواقع نیز افراد به دلیل نداشتن شناخت کافی نسبت به محل و افراد متخصص با سپردن لوازم برقی خود به تعمیرگاه‌‌های غیر مجاز متحمل ضرر می‌شوند.

در بازار آنلاین “شهر سرویس” این امکان برای شما وجود دارد که جهت تعمیر کردن لوازم برقی خانگی، با مشاهده پروفایل متخصصین و سابقه‌های مشابه کاری قبلی، بهترین متخصص تعمیر لوازم برقی را برای رفع عیب وسیله خود انتخاب کنید و با اطمینان خاطر بیشتر، لوازم خود را برای تعمیر به آن‌ها بسپارید.

تعمیر انواع لوازم برقی

خدمات تعمیر لوازم برقی در “شهر سرویس” به چه صورت است؟

امکان تعمیر لوازم برقی در محل بصورت گسترده توسط متخصصین فعال در “شهر سرویس” وجود دارد. متناسب با نوع وسیله برقی و عیب وارده به دستگاه می‌توانید بهترین متخصص تعمیر لوازم برقی را انتخاب کنید. در این قسمت به تعدادی از خدمات تعمیر لوازم برقی در “شهر سرویس” اشاره می‌کنیم:

 • تعمیر یخچال
 • تعمیر ماشین لباسشویی
 • تعمیر دستگاه تصفیه و آبسردکن
 • تعمیر هود
 • تعمیر جاروبرقی
 • تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری
 • تعمیر ماکروفر و ماشین ظرفشویی
 • تعمیر لوازم برقی از این قبیل
 • تعمیر اپیلاتور
 • تعمیر انواع لوازم خانگی

 

تکنسین تعمیر لوازم برقی

تعمیر انواع لوازم برقی

خدمات تعمیر لوازم برقی چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد؟

بطور کلی تعمیر لوازم برقی در محل و یا تعمیرکار سیار لوازم برقی به یک حرفه و شغل در میان افراد در شهر‌های مختلف تبدیل شده است. حال اگر تحت نظارت یک شرکت خدماتی باشد هم بازار کار بهتر و هم در آمد بیشتری دارد. امروزه در بیشتر شهر‌های بزرگ به دلیل مشغله کاری بالای افراد و مسافت‌های طولانی انتخاب تعمیر لوازم برقی در محل بهترین گزینه برای تعمیر و رفع عیب وسایل منزل می‌باشد.

استقبال از این حرفه به گونه‌ای است که افراد زیادی برای یادگیری تجربی و تخصصی تعمیر لوازم برقی جذب آموزشگاه‌های حضوری و کلاس‌های آنلاین می‌شوند که در این قسمت به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

امکان یادگیری و همین طور استفاده از خدمات تعمیر لوازم برقی در محل در شهرهای بزرگ مثل مشهد همانند دیگر شهر‌ها ایجاد شده است. افراد می‌توانند با شرکت در کلاس‌های آموزشی و دریافت تخصص شروع به کار در زمینه تعمیر لوازم برقی بصورت سیار کنند.

این امکان در شهر‌های دیگر به شرح ذیل برای راه اندازی کسب و کار در زمینه تعمیرلوازم برقی در محل و ارائه خدمات آسان و بهتر با شرح ذیل ایجاد شده است:

 • آموزش تعمیر لوازم خانگی اصفهان
 • آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مشهد
 • آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای تبریز
 • آموزش تعمیر لوازم خانگی در شیراز

 

تعمیر انواع لوازم برقی

متخصصین سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی، برای انجام سرویس جدیدترین مدل‌های ماشین‌های ظرفشویی از آموزش‌های لازم برخوردار بوده و با بررسی موارد متعدد از جمله چک کردن سلامت پمپ تخلیه، شیر برقی، لوله‌های ظرفشویی، اسپری آبپاش، پنل کنترلی و لاستیک دور درب، از صحت کارکرد اجزای مختلف ماشین ظرفشویی شما اطمینان کسب نموده و با رفع هرگونه ایرادات جزئی از مشکلات آتی دستگاه جلوگیری به عمل می‌نمایند.

بازار آنلاین “شهر سرویس” برای همواره آمادگی ایجاد ارتباط بین تکنسین و متخصصین تعمیر لوازم برقی و افراد متقاضی دریافت خدمات در کلیه شهر‌ها دارد. با گذشت زمان هر فرد متخصصی می‌تواند یک تعمیرگاه لوازم خانگی سیار داشته باشد و با دریافت خدمات آنلاین از شرکت‌های سرویس دهنده و خدماتی درآمد خود را بیشتر کند.

تعمیر انواع لوازم برقی

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

بهترین تعمیرکار لوازم خانگی کیست؟

چنانچه تصمیم به بهره مندی از خدمات تعمیر لوازم برقی در محل را دارید، متخصصین وابسته به بازار آنلاین “شهر سرویس ” در شهر‌ شیراز، اصفهان، تهران و … آمادگی لازم را برای دریافت سفارش شما دارند. شما می‌توانید به راحتی با ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان با متخصصین تعمیر لوازم برقی در ارتباط باشید.

سپس متناسب با  نظرات کاربران قبلی، پروفایل متخصص و سابقه کاری مشابه می‌توانید بهترین گزینه را در بین پیشنهادهای دریافتی خود انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین تعمیر و نصب لوازم برقی
5/5
بسیار باتجربه و با حوصله. تعمیر کتربرقی داشتم
علیرضا چگامه گوی مطلق
تعمیرکار لوازم برقی کوچک
4/5
رضایت کامل از اخلاق و رفتار .گذاشتن وقت کامل برای رفع مشکل
محمد یزدان پرست
تعمیرکار لوازم برقی کوچک
4/5
من پنکه ایستاده برای تعمیر داشتم عالی و کاملا راضی هستم و اپلیکیش کاربردی و ضروری است
مهدی سلیمانی
تعمیر کار لوازم برقی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس