تعمیر هود

میانگین قیمت تعمیر هود

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت تعمیر هود در بازار شیراز، اصفهان، تهران و … چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه تعمیر هود” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش تعمیر هود در اپلیکیشن شهر سرویس دارید. می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

تعمیر هود آشپزخانه یعنی تضمین هوای بدون بو و پاکیزه در قلب خانه. برای تعمیرات هود به متخصصینی احتیاج داریم که ضمن پیدا کردن صحیح عیوب، سریع آنها را رفع کنند. انواع هود آشپرخانه و مدل‌های مدرن آنها، دستگاه‌هایی حساس‌اند که با مطالعه چند فایل در مورد آموزش تعمیر هود کن یا آموزش تعمیر برد هود نمی‌توان برای تعمیر آنها دست به‌کار شد.

تعمیر هود استیل البرز، تعمیر هود بیمکث، تعمیر هود درسا و تعمیر هود کن در میان درخواست‌های تعمیر هود به کرات دیده می‌شود.

هرکجا که به خدمات تعمیر هود آشپزخانه احتیاج داشته باشید، “شهر سرویس” آماده کمک‌رسانی به شماست. درخواست‌تان را به رایگان ثبت کنید، پیشنهاد قیمت متخصصین برای تعمیر هود را بررسی، و بهترین فرد را انتخاب کنید.

تعمیر هود

قیمت تعمیر هود چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر هود از فاکتورهای مختلفی تاثیر می‌پذیرد. علاوه بر این موضوع باید درنظر داشت که در حال حاضر، نوسانات بازار و تغییر قطعات موردنیاز برای تعمیرات هود آشپزخانه نیز می‌تواند تغییراتی در قیمت تعمیر هود استیل ایجاد کند. 

در صورت بروز هر یک از این مشکلات و نیاز به تعمیر هود بیمکث، تعمیر هود درسا و…، هزینه تعمیر، سرویس، یا هزینه هر قطعه و اجرت نصب آنها، هزینه تعمیر هود کن یا برندی که از آن استفاده می‌کنید را مشخص می‌کند. اگر تنها قصد کارشناسی و عیب‌یابی را نیز داشته باشید، هزینه‌ای متفاوت درنظر گرفته خواهد شد.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر هود

 1. نوع و مدل هود آشپزخانه در محاسبه هزینه تعمیرات هود آشپزخانه موثر است.
 2. گارانتی داشتن یا نداشتن هود شما نیز می‌تواند هزینه تعمیر هود آشپزخانه را تغییر دهد.
 3. محل نصب هود و سهولت دسترسی به آن هم می‌تواند تا حدودی هزینه تعمیر هود در شهرری و سایر شهرها را افزایش یا کاهش دهد.
 4. مسلما نوع مشکل نیز در تخمین هزینه تعمیر هود لمسی و مدل‌های دیگر موثر است. در مواردی مشکل با سرویس کردن یا تعمیرات جرئی حل می‌شود. اما گاهی حتما باید قطعه یا قطعاتی را تعویض کرد.
تعمیر هود

خدمات تعمیر هود در محل

 1. تعمیر یا تعویض موتور هود در تعمیرات هود آشپزخانه
 2. تعویض پروانه برای تعمیر هود لمسی یا معمولی
 3. تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی هود
 4. سرویس هود

مزایای استفاده از تعمیر هود در “شهر سرویس” چیست؟

با توجه به شرایط امروز و مشغله‌های مختلف، استفاده از خدمات تعمیر هود در شیراز در محل یک گزینه فوق‌العاده محسوب می‌شود. چه به تعمیر هود درسا احتیاج داشته باشید، یا تعمیر هود کن و یا هر برند دیگری، با “شهر سرویس” می‌توانید به بهترین تعمیرکاران برای تعمیر هود لمسی و معمولی دسترسی پیدا کنید.

در هر زمانی که به تعمیر هود آشپزخانه نیاز داشته باشید، کافیست درخواست خود را بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای در “شهر سرویس” ثبت کنید. در ادامه چند متخصص در شهرتان به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند. شما با بررسی این قیمت‌ها می‌توانید مناسب‌ترین فرد را برای تعمیر هود کن و یا هر برندی که در منزل دارید، انتخاب کنید. امکاناتی مانند مطالعه سوابق حرفه‌ای هر تعمیرکار و نظرات مشتریان قبلی او نیز به شما در انتخاب بهترین متخصص تعمیر هود آشپزخانه کمک خواهد کرد.

تعمیر هود

اجزای مهم در تعمیر هود آشپزخانه

هودها به دو دسته هودهای تصفیه‌کننده هوا (که بو و ذرات معلق را جذب کرده، و هوای تصفیه‌شده را به آشپزخانه بازمی‌گردانند) و هودهای دارای خروجی هوا (که بو را از راه کانال از فضا خارج می‌کنند) تقسیم می‌شوند. این هودها در مدل‌های مختلفی از جمله: شومینه‌ای، مورب، مخفی، زیرکابینتی و جزیره تولید می‌شوند.

انواع مدل‌های هود آشپزخانه اجزای کم‌وبیش یکسانی دارند. می‌توانید معرفی اجزای آن را در زیر مشاهده کنید:

 1. موتور: موتور به عنوان بخش اصلی دستگاه، وظیفه هدایت بو و ذرات را به خارج از فضا به عهده دارد. هوای آشپزخانه به داخل کوره مکیده، و توسط موتور از آشپزخانه خارج می‌شود.
 2. لامپ و سرپیچ: لامپ‌ها نیز از بخش‌های مهم هودها هستند، و هنگام تعمیر هود استیل البرز، تعمیر هود بیمکث و… در دسته خدمات آسان قرار می‌گیرند. در انواع هود آشپزخانه از لامپ‌های هالوژنی با قابلیت تنظیم نور استفاده می‌شود.
 3. سوئیچ کنترل: سوئیچ کنترل به شما کمک می‌کند تا نور لامپ چراغ و سرعت موتور را تنظیم کنید. در مدل‌های جدیدتر شما می‌توانید اینکار را با کنترل از راه دور انجام دهید. تعمیر برد هود در تعمیرات هود آشپزخانه مربوط به این بخش می‌شود.
 4. سایر اجزا: فیلتر (چربی، زغالی، متالیک)، فن، قاب، سنسور (دود، گاز، بو و…) و کلیدها

تعمیر هود برندهای مختلف از جمله تعمیر هود کن، تعمیر هود استیل البرز و تعمیر هود بیمکث، می‌تواند به هر یک از این اجزا مرتبط باشد. به همین دلیل کمک گرفتن از برترین متخصصان تعمیرات هود آشپزخانه بسیار مهم است.

 

تعمیر هود

مشکلات متداول هود آشپزخانه

هود آشپزخانه مانند هر وسیله برقی دیگر دچار خرابی می‌شود. همان طور که در بالا نیز بیان شد، هود اجزای مختلفی دارد. اگر هر یک از این قطعات معیوب شوند؛ منجر به موارد زیر می‌شود:

 • هود بسیار صدا می‌دهد
 • هود روشن نمی‌شود
 • هود یکسره کار می‌کند
 • دکمه های دیجیتالی صفحه نمایش کار نمی‌کند
 • کلید لمسی هود کار نمی‌کند
 • مکش هود ضعیف شده است

نحوه انتخاب بهترین متخصص تعمیر هود

هرقدر هم که به خوبی از هودتان استفاده و فیلتر و بدنه آن را به‌طور منظم تمیز کنید، گاهی نیاز به خدمات تعمیر هود اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. برای استفاده از خدمات تعمیر هود در شهرری، تعمیر هود غرب تهران و یا شهرهای دیگر، می‌توانید درخواست خود را در “شهر سرویس” بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان تعمیر هود آشپزخانه در شهرتان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را برای تعمیر هود آشپزخانه خود انتخاب کنید.

کارشناس تعمیرات هود آشپزخانه به محل شما مراجعه کرده، و پس از عیب‌یابی آن و اعلام هزینه تقریبی، در صورت رضایت شما اقدام به تعمیر هود خواهد کرد.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین تعمیر هود
3/5
آقایی که آمدن بسیار کاربلد بودن وبه موقع آمدن تعمیر اجاق گاز صفحه ای و هود انجام دادند
مهدی سلیمانی منش
تعمیرکار هود
4.8/5
متخصص 3 روز مهلت تست داد بدون مشکل و سریع بود
علی اصغر مختاری
تعمیرکار هود
4.3/5
واقعا فرد محترم و خوش قولی بودن ممنون از همکاریتون.دستشون درد نکنه.
احسان رزمی
تعمیرکار هود

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس