تعمیر جاروبرقی

میانگین قیمت تعمیر جاروبرقی 

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت تعمیر جاروبرقی در بازار شیراز، اصفهان، تهران و … چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه تعمیر جاروبرقی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید. می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

تعمیر جاروبرقی را به متخصصش بسپار

حتما موافقید که تعمیر جاروبرقی یا تعمیر جارو برقی از خدماتی است که باید توسط متخصصش انجام شود. نوع و برند جاروبرقی مهم نیست. بعد از گذشت چند سال هر جاروبرقی گرانی نیز دچار مشکل می‌شود. به طور میانگین سالی یک بار ممکن است به تعمیر جاروبرقی نیاز پیدا کنید.

اگر می خواهید بدانید قیمت تعمیر جاروبرقی در منزل چقدر می شود، باید با تعمیرکار جاروبرقی در مورد آن مشورت کنید. هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک، تعمیر جاروبرقی ناسیونال، تعمیر جاروبرقی ال جی، تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی، تعمیر موتور جاروبرقی ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. به همین دلیل بهتر است از قبل با متخصص تعمیر جارو برقی مشورت کنید.

تعمیر جاروبرقی
تعمیر جاروبرقی

قیمت تعمیر جاروبرقی چگونه تعیین می‌شود؟

معمولا قیمت تعمیر جاروبرقی متناسب با قطعات معیوبی که باید تعمیر شود، تعیین می‌شود. تعمیر جاروبرقی معمولا شامل تعویض و تعمیر موتور جاروبرقی، تعمیر و تعویض برد، تعویض خازن، تأمین قطعات و لوازم جارو برقی، تعویض شلنگ خرطومی، تعویض بلبرینگ موتور جاروبرقی می‌شود. قبل از مراجعه تعمیرکار جاروبرقی مشکلات جارو برقی خود را شرح دهید و به صورت تخمینی هزینه‌های خود را برآورد کنید.

خدمات تعمیر جاروبرقی شامل چه مواردی می‌شود؟

 • تعمیر جاروبرقی بوش
 • جاروبرقی الکترولوکس
 • تعمیر جاروبرقی ال جی
 • تعمیر جاروبرقی زیمنس
 • تعمیر جاروبرقی ناسیونال
 • تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر جاروبرقی

مزایای خدمات تعمیر جارو برقی در بازار “شهر سرویس” 

طبق تجربه و نظرسنجی که از متقاضیان خدمات تعمیر جارو برقی داشته‌ایم، یکی از دلایل مهم رضایت مشتریان ایجاد شفافیت در قیمت گذاری و امکان پیگیری روند کار اجرایی تعمیرات جاروبرقی است. بنابراین مهم‌ترین مزیت بازار آنلاین “شهر سرویس” در کنار بررسی سوابق حرفه‌ای متخصصین تعمیر لوازم خانگی، اطلاع از قیمت‌ها قبل از حضور تعمیرکار است. شما می‌توانید در کمترین زمان سفارش خود را به رایگان ثبت کنید. سپس قیمت تعمیر جاروبرقی را از چندین متخصص دریافت کنید. به یاد داشته باشید که تیم پشتیبانی “شهر سرویس” در تمامی مراحل در کنار شماست.

تعمیر جارو برقی

نشانه‌هایی که به شما می‌گوید برای عیب یابی و تعمیر جارو برقی خود اقدام کنید:

نشانه‌هایی وجود دارد که شما با دانستن آن‌ها می‌توانید تا حدودی تعمیر جاروبرقی و عیب یابی آن را خودتان انجام بدهید. ما در زیر، چند مورد از آن‌ها را برای شما بیان کرده‌ایم.

جاروبرقی روشن نمی‌شود.

 • کلید قطع و وصل خراب است:

جارو را از برق جدا نموده و به وسیله اهم متر کلید را تست نمایید. اگر کلید روشن باشد عقربه عدد صفر و در حالت خاموش کلید عقربه بی‌نهایت را نشان خواهد داد. در غیر این صورت کلید را تعویض نمایید.

 • عیب از سیم جمع کن است:

در اکثر موارد اینگونه دیده می‌شود که برق وارد سیم جمع کن شده، ولی به سبب عدم اتصال شاخک‌های سیم جمع کن به حلقه‌های گردان قرقره، فاز یا نول و گاها هر دو وارد دستگاه نمی شوند؛ و در نتیجه جارو روشن نخواهد شد. جهت رفع عیب، کافی است شاخک ها را کمی به حالت عمود نزدیک نموده، سپس قرقره را بر روی آن ها قرار دهیم. در نتیجه این عمل، حلقه‌های گردان برشاخک‌ها فشار وارد نموده و آن‌ها را به طرف پایین می راند. حالت فنری شاخک‌ها، ارتباط بین آن‌ها و حلقه‌های گردان را من بعد ایجاد خواهد نمود.

 • رله سوخته است:

در جاروهایی که مجهز به رله هستند تا مدار رله بسته نشود و کلید قدرت آن متصل نشود، جارو روشن نمی شود. برای تست رله بهترین روش آن است که سیم‌های متصل شده به کلید روی دسته جارو را ابتدا به وسیله اهم متر چک نمایید. سپس کلید روی دسته و در صورت سالم بودن آن‌ها خود رله را عملا آزمایش می‌کنیم، جارو را به برق متصل نموده و با یک پیچ گوشتی دسته عایق کلید قدرت رله را ببندید. اگر جارو روشن نشد، عیب از رله نیست، اما اگر جارو روشن شد سیم‌های رابط رله و یا ساختمان داخلی‌اش آسیب دیده است.

 • موتور کاملا سوخته است:

اگر موتور کاملا سوخته باشد در حالت اتصال مستقیم برق به آن، روشن نخواهد شد زیرا بسیاری از پیچک های آرمیچر و همچنین پیچک‌های قطب‌ها کاملا سوخته‌اند. سوختن کامل موتور معمولا پس از مرحله نیم سوز شدن است. معمولا موتورها در حالت نیم سوز مدتی به کار ادامه می‌دهند تا اینکه پیچک‌های بیشتری آسیب خواهند دید و ارتباط سری اجزاء موتور کاملا قطع می‌شود.

موتور جاروبرقی روشن می شود اما قدرت چندانی ندارد.

 • کلکتور کثیف است:

جهت تمیز نمودن کلکتور بهترین روش استفاده از تینرهای فرار قوی و یا بنزین است. توصیه می‌گردد برای تمیز کردن کلکتور از سمباده استفاده نکنید زیرا ممکن است ذرات مسی ساییده شده مابین شیار تیغه‌ها قرار گرفته و سبب اتصال آن‌ها به یکدیگر شود که در نتیجه آرمیچر خواهد سوخت. به هنگام شستشوی آرمیچر با مسواک و مواد فرار، آرمیچر را به گونه ای در دست بگیرید که کلکتور بر روی زمین قرار گرفته و محور آرمیچر به طرف بالا باشد. چون ریختن مواد پاک کننده روی سیم پیچ‌ها به آن ها آسیب می‌رساند به همین سبب می‌بایست سیم پیچ‌ها نسبت به کلکتور در سطح بالاتری قرار داشته باشند.

 • خرابی یاتاقان جاروبرقی:

آرمیچر به کمک یاتاقان‌ها قادر خواهد بود که براحتی بچرخد و اگر بلبرینگ‌ها یا بوش‌ها خراب شوند آرمیچر در حال چرخش دچار مشکل می‌شود (اگر یاتاقان‌ها خراب شوند آرمیچر در حال چرخش با کفشک‌های قطب در گیر شده و صدای ناهنجاری را بوجود می آورد). می توان با رویت سایش هسته فلزی آرمیچر که در نتیجه درگیری آرمیچر و کفشک‌های قطب است به شکل یاتاقان‌ها پی برد و بلافاصله نسبت به عیب اقدام نمود.

مکش جاروبرقی ضعیف است.

 • مشکل از ضعیف بودن موتور جارو برقی است. در این حالت باید برای تعمیر موتور جاروبرقی خود اقدام کنید.
 • کیسه زباله پر شده است. در این حالت باید کیسه جاروبرقی را تعویض کنید (بهتر است در فواصل زمانی معین کیسه جدید بگذارید).
با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین تعمیر جاروبرقی
3/5
بسیار عالی هم برخورد و هم انجام کار،حضور به موقع راهنمایی های بسیار خوب
4.8/5
کارشون بسیار عالی و خوب بود و مشاوره خوب و تخصصی هم دادن
4.3/5
شخصی متعهد و بسیار محترم و کار بلد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس