قیمت کلید سازی

میانگین قیمت کلید سازی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت کلید سازی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “کلید سازی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش کلید سازی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

کلید سازی را به متخصصش بسپار

کلید سازی از جمله حرفه‌هایی است که از قدیم وابسته با انواع درب ساختمان و قفل‌های به کار رفته در آنها دستخوش تغییرات زیادی تا به امروز بوده است. بارها برای همه ما پیش آمده است که کلید را گم کرده باشیم و برای ورود دچار دردسر شده‌ایم. هنگام شکستن کلید در قفل درب، گم کردن دسته کلید و یا تعویض قفل و کلید‌های وابسته به آن برای ایجاد شرایط امنیتی و حفاظتی ساختمان به کلید سازی سیار نیاز پیدا می‌کنیم. واکنش شما هنگام مواجهه با موارد بیان شده چیست؟ با جستجوی عبارات کلید سازی نزدیک من و یا کلیدساز سیار مشکل خود را رفع می‌کنید؟

امروزه امکان دسترسی آنلاین به افراد شاغل در حرفه کلید سازی برای سهولت انجام خدمات در مواقع ضروری نیاز به تعویض و یا ساخت کلید جدید ایجاد شده است. بازار آنلاین “شهر سرویس” به راحتی امکان یافتن افراد متخصص و کاربلد در ارائه خدمات کلید سازی برای انواع درب‌های ساختمان را برای افراد متقاضی فراهم می‌کند. با یک ثبت سفارش رایگان و صرف زمان اندک، نزدیک‌ترین کلید ساز را خودتان را پیدا کنید.

کلیدسازی
 • قیمت کلید سازی چگونه تعیین می‌شود؟
 • کلیدسازی سیار و در محل چه مزایایی دارد؟
 • مزایای ثبت سفارش خدمات کلید سازی در “شهر سرویس”
 • بهترین کلید سازی نزدیک من کجاست؟

قیمت کلید سازی چگونه تعیین می‌شود؟

خدمات کلید سازی از باز کردن انواع درب‌های ساختمان، ماشین تا ساخت کلید تجهیزاتی مثل گاوصندوق و … را در بر می‌گیرد. قیمت کلید سازی وابسته به سختی کار و نوع درب ساختمان و کلید موردنظر تعیین می‌شود. همچنین نصب انواع درب‌های ضد سرقت و یا تعویض توپی و قفل درب‌های اتوماتیک و معمولی از جمله اقداماتی است از طریق افراد متخصص در کار کلید سازی قابل انجام است. پس ممکن است در هزینه نهایی تاثیر بگذارد.

کلیدسازی

قبل از دریافت خدمات کلید سازی، قیمت بگیرید.

بسیاری از افراد تمایل دارند قبل از دریافت سرویس و خدمات کلید سازی و ثبت درخواست برای تعویض قفل و نصب انواع قفل جدید، قیمت حدودی پایان کار را بدانند. تعیین دقیق قیمت کلید سازی با مشاهده مشخصات درب ساختمان، مشکلات بوجود آمده برای قفل و کلید انواع درب‌های اتوماتیک و معمولی توسط کارشناسان کلید سازی فعال در از طریق “شهر سرویس” تخمین زده می‌شود. اما شما با ثبت سفارش کلید سازی در “شهر سرویس” می‌توانید قبل از انجام کار، از چندین کلید ساز به رایگان قیمت بگیرید.

کلیدسازی سیار و در محل

امروزه کاربرد حرفه کلیدسازی با توجه به تغییرات اساسی در سبک ساخت انواع درب‌های ساختمان حالت تخصصی‌تر به خود گرفته است. در هنگام مواجهه با مشکلاتی مثل بهم خوردن تنظیمات انواع درب‌های اتوماتیک و یا شکستن کلید در انواع قفل‌های معمولی دسترسی به یک کلیدسازی سیار بهترین خدمات در این زمینه به شمار می‌آید.

در واقع افراد در این شرایط به جای طی کردن یک مسافت و یا از دست دادن زمان و هزینه اضافی ترجیح می‌دهند در اسرع وقت به خدمات لازم برای تعویض کلید و قفل و یا رفع مشکل درب‌های اتوماتیک دسترسی داشته باشند. اما فراهم آوردن این سطح دسترسی برای تمامی افراد بصورت یکسان و کاملا مطمئن به چه صورت امکان پذیر است؟

کلیدسازی

مزایای ثبت سفارش خدمات کلید سازی در “شهر سرویس”

یک پیشنهاد کارآمد در این خصوص انتخاب بازار آنلاین “شهر سرویس” و بهره‌مندی از امکانات آن در معرفی افراد متخصص در زمینه کلید سازی و ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد بین مشتریان و کارشناسان شاغل در این حرفه است.

همه چیز با یک ثبت سفارش آنلاین در وب سایت و اپلیکیشن “شهر سرویس” بدون صرف وقت و هزینه اضافی و با ایجاد امکان مشاهده رزومه و پروفایل افراد متخصص و نظرات کاربران دیگر در خصوص نحوه فعالیت آنها به راحتی قابل انجام است.

از دیگر مزایای ثبت سفارش از طریق “شهر سرویس” می‌توان به امکان استعلام قیمت رایگان از افراد متخصص در حرفه کلید سازی و واحد‌های سیار شاغل در این کار و جلوگیری از مشکلات ناشی از واگذاری کار به افراد غیر متخصص در این زمینه اشاره داشت. در نهایت افراد و مشتریان متقاضی با مشاهده مشخصات افراد کارشناس در زمینه کلید سازی نزدیک ترین و در دسترس ترین افراد را برای رفع مشکلات بوجوددر باز و بسته کردن انواع درب انتخاب می‌کنند.

آشنایی با کاربرد کلید سازی در انواع درب‌های ساختمان

در هنگام مواجهه با مشکلاتی مثل گم شدن کلید و یا به خوردن تنظیمات درب اتوماتیک منزل اصولی و منطقی ترین انتخاب آگاه سازی یک متخصص کلید ساز برای رفع مشکلات نامبرده است. این موارد ممکن است در هنگام باز و بسته کردن درب ماشین و یا درب انواع گاوصندوق برای بروز دهد. بنابراین حرفه کلید سازی یک ضرورت در زندگی رومزه به شمار می‌آید.

 

کلیدسازی

چند نکته ضروری هنگام گم شدن کلید

 • هرگز سعی نکنید درب درا با کلید‌های دیگر باز کنید. در این مواقع احتمال شکستن و گیر کردن کلید در قفل بسیار زیاد بوده و در این صورت قفل درب نیز آسیب می‌بیند.
 • به هیچ وجه از اجسام تیز برای باز کردن درب استفاده نکنید، زیرا با خراب کردن قفل هزینه بیشتری بابت کلید سازی و تعویض قفل متحمل می‌شوید.
 • برای باز کردن قفل درب ماشین از کلید‌های دیگر به هیچ وجه استفاده نکنید.
 • بهترین واکنش در این مواقع ارتباط با یک فرد متخصص در حرفه کلید سازی است.

نحوه فعالیت کلید سازی سیار در شهرهای مختلف

نحوه کاربرد حرفه کلید سازی بصورت سیار در تهران و بصورت آنلاین، امکان استفاده از این خدمات در هنگام بروز مشکل را راحت‌تر کرده است، سایر شهرهای مجهز به کلید سازی سیار و فعال در “شهر سرویس” می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کلید سازی سیار در شیراز
 • کلید سازی سیار اصفهان
 • کلید سازی سیار اهواز
 • کلید سازی سیار تهران

بهترین کلید سازی نزدیک من

برای ثبت سفارش آنلاین و رایگان در “شهر سرویس” برای درخواست خدمات از افراد متخصص و شرکت‌های شاغل در اقدامات و سرویس‌های مربوط به ساخت و تعویض قفل و حفاظ انواع درب‌های ساختمان مثل کلید سازی تعویض قفل از طریق اپلیکیشن و سایت اقدام کنید. امکان استعلام قیمت رایگان پس از تایید نهایی سفارش شما در “شهر سرویس” با برقراری ارتباط با افراد متخصص فعال در این زمینه وجود دارد.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت بنایی
 • قیمت گچبری و گچ کاری
 • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین کلیدسازی
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس