کابل کشی و داکت کشی

میانگین قیمت کابل کشی و داکت کشی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت کابل کشی و داکت کشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “کابل کشی و داکت کشی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش کابل کشی و داکت کشی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

کابل کشی و داکت کشی را به متخصصش بسپار

کابل کشی شبکه و داکت کشی از مهم‌ترین خدمات پسیو شبکه است. اگر می‌خواهید خیالتان از بابت ساختار شبکه شرکت راحت باشد، برای بهترین روش کابل کشی شبکه و نحوه صحیح داکت کشی، از متخصصین حرفه‌ای برای اجرای استاندارد کابل کشی و داکت کشی استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت کابل کشی شبکه و اجرت داکت کشی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و از بهترین متخصصین قیمت بگیرید. 

داکت کشی و سیم کشی
 • قیمت کابل کشی شبکه و داکت کشی چقدر است؟
 • چگونه کابل کشی و داکت کشی را با حداقل هزینه انجام دهیم؟
 • نکات مهم در کابل کشی شبکه
 • انواع کابل کشی شبکه
 • بهترین روش کابل کشی شبکه کدام است؟
 • انواع داکت کشی
 • بهترین متخصص کابل کشی و داکت کشی

قیمت کابل کشی شبکه و داکت کشی چقدر است؟

قیمت کابل کشی شبکه و داکت کشی متناسب با موارد مختلفی تعیین می‌شود. هزینه کابل کشی و داکت کشی در ساختار شبکه به چند عامل زیر بستگی دارد:

 • حجم پروژه کابل کشی و داکت کشی 
 • تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری موردنیاز جهت راه‌اندازی 
 • میزان هزینه موردنظر توسط مدیریت شرکت
داکت کشی و سیم کشی

چگونه کابل کشی و داکت کشی را با حداقل هزینه انجام دهیم؟

بارها دیده شده است مدیران شرکت‌ها از هزینه مناسب جهت طراحی و کابل کشی شبکه و داکت کشی سرباز زدند، که در طول مدت کار شبکه، جهت اصلاح آن باعث شده هزینه‌های مالی و نگهداری سنگین و حتی در مواردی طراحی و کابل کشی مجدد شبکه را به همراه داشته است.

در مراحل کابل کشی شبکه به روش ساخت یافته به لحاظ استفاده از استانداردهای اصولی شبکه، متحمل هزینه سنگین و یا غیر قابل پیش بینی نخواهید شد. هزینه اصلی شما در این نوع ساختار، همان ابتدای کار، زمانی که به طراحی و اجرای کابل کشی شبکه می‌پردازید.

در ادامه اگر هزینه‌ای بپردازید، صرفا جهت نگهداری تجهیزات است، ولی هزینه آن از استفاده از تجهیزات غیر استاندارد به مراتب پایین‌تر است.

 

طراحی و کابل کشی اصولی و استاندارد چگونه باعث کاهش هزینه‌های شرکت می‌شود؟

در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌هایی که شبکه سازمان آنها مکانیزه باشد، کیفیت کابل کشی اهمیت ویژه‌ای در عملکرد مناسب و بی نقص سازمان ایجاد می‌کند. شبکه اصولی و استاندارد اهمیت بالایی در یکپارچه سازی و استانداردسازی شرکت ایفا می‌کند و اگر در آغاز اجرا، به صورت غیر استاندارد انجام شود، در آینده، شرکت متحمل هزینه‌های سنگین خواهد شد. برای جلوگیری از چنین مواردی، حتما از افراد متخصص و کاربلد جهت کابل کشی و طراحی شبکه استفاده کنید.
همچنین اگر شبکه غیر استاندارد راه اندازی شود، انسجام کافی، کیفیت و کارایی مناسب را برای شرکت نخواهد داشت و عیب یابی را برای متخصصین IT دشوار و در مواردی غیرممکن می‌سازد.

داکت کشی و سیم کشی

نکات مهم در کابل کشی شبکه

اگر کابل کشی درست، اصولی و استاندارد نباشد شبکه با اختلال مواجه شده و افت کیفیت و تحمیل هزینه‌های مالی برای عیب‌یابی و تعمیر را برای شرکت و یا سازمان به همراه خواهد داشت؛ در نهایت اگر شبکه شما اصولی کابل کشی و طراحی نشده باشد برای ارتقا کسب و کار شما یک خطر بزرگ محسوب می شود.

 

کیفیت و اصول کابل کشی شبکه

مهمترین بخش ساختار شبکه اصولی و استاندار کابل کشی استاندارد آن است. به طوری که می‌توان گفت عضو حیاتی شبکه شما را تشکیل می‌دهد، که می ‌تواند منجر به پشتیبانی اصولی و راحت در ادامه کار نگهداری شبکه گردد.

 

قسمت بندی شبکه

در کابل کشی شبکه ساخت یافته، شبکه را می‌توانید به قسمت‌های مختلف تقسیم کنید تا در زمانی که با مشکل رو به رو شدید به بررسی هر کدام از این قسمت‌ها به صورت جداگانه بپردازید.

 

سهولت در شناسایی کوچکترین مشکل در شبکه

وقتی از ساختار استاندارد و مناسب برای کابل کشی استفاده کنید، در صورت وجود کوچک‌ترین عیب در ساختار شبکه، به راحتی می‌توانید آن را شناسایی، و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام کنید.

 

پشتیبانی از تمامی برندها و ساختارها

در ساختار استاندارد شبکه و کابل کشی استاندارد، به دلیل رعایت اصول ساختار شبکه با کمترین مشکلات رو به رو خواهید شد. نکته مهم اما در استفاده از برندها و تجهیزات مختلف در کابل کشی شبکه است. اگر طراحی، کابل کشی اصولی باشد، برای استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مختلف به مشکلی برخورد نخواهید کرد.

 

ارتقا و جابه‌جایی راحت شبکه

وقتی از ساختار شبکه و کابل کشی اصولی و ساخت یافته بهره‌مند شوید، به راحتی می‌توانید شبکه خود را پشتیبانی کنید و اگر احتیاج به جابه‌جایی سخت افزاری در ساختار شبکه داشته باشید، به راحتی این کار قابل انجام خواهد بود. زیرا در این صورت، اگر روند رو به رشد کسب و کارتان افزیش یابد، فضا و تجهیزات لازم پیش بینی شده است. 

 

آینده‌نگری در ساختار شبکه:

وقتی کابل کشی شبکه استاندارد و اصولی باشد و به صورت ساخت یافته طراحی شده باشد، به راحتی در آینده می توانید هرگونه تجهیزاتی که نیاز داشته باشید به شبکه اضافه کنید بدون اینکه نگران باشید که ساختار شبکه شما پاسخگوی نیاز شما هست یا خیر؛ به عنوان مثال بخواهید سخت افزارهایی به ساختار شبکه اضافه کنید بدون اینکه هزینه های سنگین برای اضافه کردن این سخت افزار به شما تحمیل شود چون در زمان طراحی به این فکر شده است که در آینده احتمال چنین ارتقایی وجود خواهد داشت.

داکت کشی و سیم کشی

انواع کابل کشی شبکه

 • کابل کشی شبکه از کف
 • کابل کشی روکار شبکه
 • کابل کشی شبکه فیبر نوری
 • کابل کشی شبکه پسیو
 • کابل کشی ساخت یافته

 

بهترین روش کابل کشی شبکه کدام است؟

خیلی مهم است که بدانید ساختار یک کابل کشی شبکه قوی، منسجم و پایدار به اجرای استاندارد آن وابسته است. نصب و راه اندازی بلافاصله بعد از طراحی شبکه صورت می‌گیرد، که برای اجرای بی نقص آن پیشنهاد می‌شود حتما از یک تیم حرفه‌ای و متخصص در زمینه کابل کشی شبکه استفاده کنید. عدم تجربه و مهارت کافی در طراحی و کابل کشی شبکه مشکلات بسیار بزرگ و هزینه‌های مالی سنگینی را به شما تحمیل خواهد کرد. همچنین بعد از اجرای بی کیفیت شبکه، مسئول IT شرکت نمی‌تواند به راحتی به مدیریت شبکه بپردازد.

 

مزیت کابل کشی ساخت یافته در مقابل روش‌های سنتی

وقتی از سیستم کابل کشی اصولی و سازمان یافته استفاده کنید به دلیل اینکه از استاندارد مناسب جهت طراحی و کابل کشی استفاده شده است در نتیجه شبکه ای استاندارد با کیفیت بالا را خواهید داشت و احتیاجی به تغییرات مداوم در طی عملکرد شبکه نخواهید داشت و در طول زمان هزینه‌های نگهداری ناگهانی به سیستم شبکه وارد نمی‌شود.

 

داکت کشی و سیم کشی

مزایای داکت کشی و ترانکینگ

داکت و ترانکینگ امروزه از وسیله‌هایی هستند که در ساختمان‌سازی مدرن استفاده می‌شود. کاربرد داکت کشی و ترانکینگ، جلوگیری از تجمع سیم‌ها و کابل‌ها در ساختمان است. برای اینکه کابل‌ها و سیم‌های شما آسیب نبیند،حتما از داکت کشی و ترانکینگ استفاده کنید که علاوه بر زیبایی باعث امنیت خاطر شما خواهد بود.
در دنیای مدرن امروز، استفاده از انواع داکت  و ترانکینگ در مدل‌ها و سایزهای مختلف و برای استفاده در مکان‌های متفاوت و در داخل ساختمان افزایش چشمگیری داشته است. داکت کشی و ترانکینگ در مقایسه با سایر روش‌ها، آسان‌تر اجرا می‌شود.

 

انواع داکت کشی

 • داکت شیاردار 
 • داکت پارتیشن‌دار
 •  داکت قرنیزی
 • داکت کف خواب یا زمینی

ترانکینگ چیست؟

محصول تخصصی‌تر داکت، ترانکینگ است. ترانکینگ به شکل محفظه‌ای دربسته و  جهت انتقال سیم‌های برق مخصوصا جریان‌های فشار ضعیف استفاده می‌شوند و چون در معرض دید مستقیم هستند، برای پوشش آنها از رنگ‌های متنوعی (بیشتر سفید) استفاده می‌شود، که علاوه بر زیبایی حس خوب امنیت را به شما القا نماید.

 

مزایای ترانکینگ نسبت به داکت چیست؟

ترانکینگ قابلیت عبور تعداد کابل‌های بیشتری را نسبت به داکت دارند. همچنین قابلیت نصب پریز برق و شبکه را دارا می باشند همچنین از نظر جنس کیفیت بالاتری نسبت به داکت دارند و همچنین زیبایی بیشتری را به محیط شما می بخشند.

 

بهترین متخصص کابل کشی و داکت کشی

همان طور که در این مطلب به آن پرداخته شد، بی‌شک کیفیت کابل کشی و داکت کشی بسیار اهمیت دارد. پس از ثبت درخواست کابل کشی شبکه و داکت کشی، شما می‌توانید از بهترین متخصصین به رایگان قیمت بگیرید. باتوجه به پروفایل متخصص و نظرات مشتریان قبلی، بهترین متخصص کابل کشی و داکت کشی را انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر لپ تاپ
 • قیمت شارژ کارتریج
 • قیمت تعمیر پرینتر
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین کابل کشی و داکت کشی
3/5
در قبال کاری که انجام دادند بسیار مسئولیت پذیر هستند
کمک رایانه
4.8/5
کار سریع انجام شد و راضی بودم از سرعت عملشون
آقای کدخدایی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
آقای رضایی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس