پذیرایی مراسم و مجالس

میانگین قیمت پذیرایی مراسم و مجالس

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
130،000

تومان

80،000

تومان

40،000

تومان

15،000

تومان

قیمت پذیرایی مراسم و مجالس در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از “پذیرایی مراسم و مجالس” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از بهترین متخصص به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش پذیرایی مراسم و مجالس در اپلیکیشن شهر سرویس دارید. می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

پذیرایی مراسم و مجالس را به متخصصش بسپار

جشن‌ها و مراسم را می‌توان خیلی باشکوه‌تر برگزار کنیم، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس و پذیرایی مراسم باشیم. نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی مراسم شما، این آمادگی را دارند که برای تشریفات مجالس، مراسم و مهمانی‌ها غذا سرو کنند؛ یا کارهای نظافتی و پذیرایی مراسم را انجام دهند.

قیمت خدمات مجالس مهمانی و پذیرایی مراسم، متناسب با تعداد ساعت اعزام مهماندار مجالس و تعداد نیروی پذیرایی مجالس و نوع خدمات پذیرایی متفاوت است. در ادامه به بررسی قیمت خدمات پذیرایی و عوامل موثر بر آن‌ها می‌پردازیم.

 

پذیرایی مچالس
 • قیمت خدمات پذیرایی مجالس چگونه تعیین می‌شود؟
 • چه تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی مراسم نیاز داریم؟
 • وظایف مهماندار خانم و آقا چیست؟

قیمت خدمات پذیرایی مجالس چگونه تعیین می‌شود؟

همان طور که گفتیم قیمت خدمات پذیرایی متناسب با تعداد ساعات مورد نیاز برای پذیرایی است که مهماندار مشغول فعالیت است. کار یک مهماندار از 4 ساعت شروع می شود و به ازای هر یک ساعت بیش تر، مبلغی بر هزینه پذیرایی اضافه می شود. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه ها تاثیر گذار است، زمان انجام مراسم، نوع مراسم و خدمات مجالس و خدمات پذیرایی و تشریفات است. مثلا قیمت خدمات پذیرایی مهمانی کوچک با عروسی متفاوت است. شما می‌توانید قبل از اعزام مهماندار، به رایگان از هزینه خدمات پذیرایی مجالس مطلع شوید.

 

چه تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی مراسم نیاز داریم؟

اگر در مهمانی‌هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت. اما اگر برای مجالس خود نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی نیاز دارید، سفارش خود را ثبت کنید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا مهماندار آقا را به منزل شما بفرستیم. “شهر سرویس” اعزام نیروی پذیرایی و نیروی خدماتی با تجربه، خوش سلیقه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می‌کند. تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی نیز به درخواست شما اعزام می‌شود

پذیرایی مچالس

با درخواست نیروی خدماتی برای پذیرایی نگرانی را از خود دور کنید.

زمانی که در مجالس خود، کارهای پذیرایی را به یک شرکت خدمات پذیرایی ماهر بسپارید، دیگر نگرانی از بابت پذیرایی از مهمانهای خود نخواهید داشت. مهماندار خانم جهت پذیرایی به منزل شما اعزام می شوند، از مهارت لازم و کافی خدمات پذیرایی برخوردارند و شما می‌توانید مهمانی خوبی را برگزار کنید. برای برپایی مراسم هایتان به فکر نیروی کمکی هم باشید. یک مهماندار باتجربه و خوش سلیقه می تواند مراسم‌های شما به همان شیوه ای که در ذهن دارید برپا کند.

اعزام مهماندار مجالس برای پذیرایی مراسم شما

“شهر سرویس” با همکاری چندین شرکت خدماتی و نظافتی در تمام مراسم، همراه شماست. اعزام مهماندار مجالس برای:

 • پذیرایی مراسم ترحیم، پذیرایی مجالس ختم
 • پذیرایی مراسم خواستگاری، مهمانی، عقد و عروسی
 • پذیرایی جلسات اداری، سمینارها، نمایشگاه‌های بین‌المللی، سفارت‌ها، اجلاس بین‌المللی

در تمامی مراسم امکان اعزام نیروی خدماتی و مهماندار وجود دارد. اگر شما هم نگران پذیرایی مراسم خود هستید، مهماندارهای کاربلد را در کنار خود داشته باشید. پذیرایی، سرو غذا، خوشامدگویی، تهیه مواد غذایی و آشپزی از خدمات پذیرایی مجالس محسوب می‌شود.

پذیرایی مچالس

آداب پذیرایی مراسم و مجالس

پذیرایی مراسم و مجالس کاملا با فرهنگ مردم و خانواده‌ها تعیین شده است و با فرهنگ‌ها سازگاری دارد. در صورتی که برای پذیرایی مراسم خود مطمئن نیستید که آیا نیروی پذیرایی می‌تواند از عهده پذیرایی مراسم شما برآید یا خیر، می‌توانید برای پذیرایی مراسم در «شهر سرویس» به رایگان ثبت کنید. سپس باتوجه به نظرات سایر مشتریان و پروفایل متخصصین، بهترین را انتخاب کنید. 

وظایف مهماندار خانم و آقا چیست؟

 • اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند، مهماندار خانم و مهماندار آقا بهتری است به آن ها کمک کنند.
 • مهماندار خانم و آقا در مجالس نباید تردد بیش از حد داشته باشد و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی حاضر شوند و بیش از حد به میز پذیرایی مراجعه نکنند.
 • مهماندارها نباید در مراسم در یک محل اجتماع کنند. بهتر است در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع آن ها در داخل سالن ممکن است مخل آسایش مهمان ها شود.
 • هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبتهای متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.
 • مهماندار خانم جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شوند.
 • مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.
 • ما بهترین نیروهای خدماتی خود را چه از نظر برخورد و رفتار در محیط کار و چه از نظر کیفیت ارائه خدمات، گلچین کرده ایم.
 • وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.
 •  مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.
 •  مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند. بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.
 •  در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.
با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس