نصب کولر آبی

میانگین قیمت نصب کولر آبی در شیراز

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب کولر آبی در بازار شیراز چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه نصب کولر آبی در شیراز” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب کولر آبی در اپلیکیشن شیراز سرویس دارید. می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

نصب کولر آبی را به متخصصش بسپار

با شروع فصول گرم سال، نصب کولر آبی یا کولر گازی، یکی از پردرخواست‌ترین و محبوب‌ترین خدمات سرمایشی می‌شوند. به خصوص اگر در مناطق گرمسیری همچون اصفهان، یزر، شیراز یا … ساکن هستید؛ نصب کولر ابی، یکی از بهترین روش‌ها برای کنترل و کاهش دمای محیط مدنظرتان است. شما به راحتی می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و از نصابان مجرب کولر آبی فعال در شیراز سرویس، قیمت بگیرید. با ما در ادامه همراه شوید تا علاوه بر نصب کولر آبی، به موارد دیگری از جمله انواع کلید کولر آبی، نصب کلید کولر توکار، جعبه تقسیم کولر آبی، نصب کولر کولر جدید و … بپردازیم. 

نصب کولر آبی در شیراز

 نصب کولر آبی را چه زمانی انجام دهیم؟

یکی از اشتباهات رایج افراد این است که نصب کولر آبی را دقیقا دقیقه 90 می‌گذارند. ولی باید گفت که سرویس و نصب کولر آبی را باید چند هفته قبل از گرم شدن هوا انجام شود. مثلا نصب کولر آبی شیراز در اردیبهشت بماه مناسب‌تر است. چون این کار هم به نفع شما و هم به نفع نصاب کولر آبی تمام می‌شود. پس شما هم کار نصب کولر آبی را زودتر از رسیدن گرما ختم بخیرش کنید. اگر کارهای بنایی و برق کشی مانند نصب کلید کولر توکار (نصب کلید کولر جدید) یا نصب پایه کولر آبی دارید، بهتر است زودتر دست به کار شوید.


هزینه نصب کولر آبی چقدر است؟

هزینه نصب کولر آبی که نصابان به شما پیشنهاد می‌دهند؛ دقیقا مطابق با نرخ اتحادیه و کاملا شفاف است. چرا می‌گوییم شفاف! به این دلیل که شما قبل از نهایی کردن درخواست خود می‌توانید از هزینه نصب کولر آبی یا همان قیمتی که نصابان، مطابق با خواسته شما پیشنهاد می‌دهند را یک جا به رایگان، مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید به طوری که در آخر هیچ مبلغی افزوده نشود.

اکنون اگر می‌خواهید از هزینه دستمزد نصاب کولر آبی مطلع شوید؛ پس همین حالا قیمت بگیرید، تا هر یک از نصابان مبلغی را به شما پیشنهاد بدهند.


چه عواملی بر روی قیمت نصب کولر آبی تاثیر می‌گذارد؟

همه ساله با آغاز شدن فصل گرما موجی از خرید، تعویض و نصب کولر آبی شروع می‌شود و نصاب کولر آبی هوای خنک و دلچسب خانه ها را تامین می‌کنند. حال باید قبل از شروع این کار باید هزینه‌های خرید و نصب کولر آبی و دستمزد نصاب کولر آبی را در نظر گرفته شود. حال عواملی که بر روی هزینه نصب کولر آبی تاثیر می‌گذارد، مشمول محل نصب کولر آبی، تعداد خدمات، سیم کشی برق کولر آبی، جا به جایی کولر، نصب کلید کولر توکار، نصب کلید کولر جدید است. 

نکته: در بعضی مناطق بالا آوردن کولر آبی از پله‌های ساختمان‌های قدیمی به دلیل تنگ بودن راه پله مقدور نیست و نصاب کولر آبی برای رساندن کولر به بالکن خانه از قرقره‌های بالابر استفاده می‌کند. این امر باعث بالا رفتن هزینه دستمزد نصاب کولر آبی می‌شود.

نصب کولر آبی در شیراز

توانایی‌ها و خدمات یک نصاب کولر آبی 

 • جا به جایی کولر آبی
 • نصب کلید کولر آبی
 • تعویض و نصب مجدد کولر آبی
 • سیم کشی برق کولر آبی با خازن
 • نصب پمپ کولر آبی
 • توانایی و آشنایی با نحوه نصب پمپ کولر آبی
 • توانایی نصب کلید کولر توکار
 • توانایی نصب موتور کولر آبی
 • آشنایی با نقشه سیم کشی کولر آبی

چگونه می‌توان به “شیراز سرویس” اعتماد کرد؟

“شیراز سرویس” به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه ارائه خدمات سرمایشی از جمله تعمیر، سرویس و نصب کولر آبی و کولر گازی و دیگر سیستم‌ها، مجرب‌ترین سرویسکارها و نصاب کولر را دور هم جمع کرده است تا بتواند نیاز مشتریان را در هر لحظه رفع کند. شایان ذکر است که تمامی متخصصین با توانایی خود توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب و ماندگار کنند.


چگونه بهترین نصاب کولر آبی را انتخاب کنیم؟

به محض ثبت درخواست شما برای نصب کولر آبی، به راحتی، به چندین متخصص دسترسی پیدا می‌کنید. حال ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده اطلاعات نصاب، سوابق و حتی نظر مشتریان سابق در مورد آن‌ها، بتوانید بهترین نصاب کولر آبی را انتخاب کنید. 

نصب برق کولر آبی

اگر شما اطلاعات برقی لازم را ندارید؛ پس دست زدن به سیم کشی کولر آبی می‌تواند عواقب بدی از جمله برق گرفتگی را به وجود آورد. آمار حوادث برق گرفتگی نشان دهنده اين است كه علل عمده حوادث برق گرفتگی برای خانم‌ها از طريق برق گرفتگی در نقاط مرطوب مثل حمام و آشپزخانه و برای آقايان هنگام سرويس كولر رخ داده است.

نصب کلید کولر آبی

نصب کلید کولر توکار یا نصب کلید کولر جدید معمولا توسط برقکار و یا نصاب کولر آبی انجام می‌شود. در صورتی که علاوه بر برق کولر آبی، به نصب کلید نیز داشته باشید، می‌توانید نصب انواع کلید کولر آبی را به بهترین متخصصین در بازار «شیراز سرویس» بسپارید.

اکثر افراد فکر میکنند کار نصب کولر آبی یعنی اینکه نصاب کار برق رسانی و تعبیه کولر را انجام دهد ولی باید در نظر داشت که مهمترین کار قبل از نصب کولر آبی، سرویس آن است که شامل روغن کاری کولر آبی، بررسی پوشال ها و زدودن گرد و غبار از کولر می باشد که مهم تر از آنها سرویس موتور کولر آبی می باشد زیراکه کولر یکباره قرار است روشن شود و امکان دارد فشار زیادی به موتور آن وارد شود و با همان استارت اول موتور کولر به شدت آسیب ببیند. پس در هنگام نصب کولر به موتور و پمپ آب آن دقت بیشتری داشته باشید.

کولر آبی از اجزایی چون موتور ، پمپ کولر ، پوشال ، پروانه و تشتک تشکیل می‌شود در واقع مکانیزم کار کولر آبی به این شکل است که تشتک با آب پر می‌شود زمانی که آب تشتک به حد مجاز برسد توسط شناور قطع می‌شود. کف تشتک برای تمیز کردن تشتک پیچ اهرم داری تعبیه شده است که با دست باز و بسته می‌شود در سه طرف آن سه دریچه دارد که روی هرکدام پوشال نصب می‌شود سمت دیگر محل اتصال به کانال کولر ساختمان است.

می‌توان گفت مهمترین و گرانترین قسمت کولر آبی موتور آن است. موتور کولر آبی توسط سیم آلومینیومی یا مسی سیم پیچی شده است. برق موتور کولر توسط سیم نول و دو عدد سیم بر گشت فاز از کلید کولر تامین می‌شود. سیم کشی کولر آبی یا خازن اگر اشتباه انجام شود باعث سوختن موتور کولر خواهد شد.

از جمله موارد خراب شدن موتور کولر ریختن آب بر روی سیم پیچ آن، سفت بودن تسمه کولر، روغن نزدن یاتاقان‌ها و زنگ زدگی آن ها، سیم‌های ضعیف و اتصال اشتباه، روغن نزدن بلبرینگ‌های موتور، خراب شدن پلاتین‌های داخل کولر و در آخر کارکرد بالا آن نام برد.

 • کولر آبی چون هم اتصال به برق دارد و هم آب در آن جریان دارد بنابراین خطر برق گرفتگی دوچندان می‌شود پس ضروری می‌شود که در هنگام نصب کولر آبی حتما به نکات ایمنی و رعایت اصول ایمنی توجه کرد تا از بروز حوادث ناخواسته جلوگیری شود.
 • قبل از نصب کولر آبی، نسبت به برق دار نبودن کولر آبی اطمینان حاصل نمایید.
 • قبل از نصب کولر آبی حتما کلید و فیوز را قطع نمایید و در هنگام اتصال برق کنتور به تابلو فیوز حتما به محل دقیق فاز و نول دقت نمایید.
 • قبل از نصب کولر آبی حتما عملیات سرویس سالانه کولر را انجام داده باشید.
 • هنگام عایق کاری کولر در برابر آفتاب، دریچه‌های کولر را به طور کامل نپوشانید، زیرا این کار باعث می‌شود هوا به داخل کولر وارد نشود.
 • قبل از نصب کولر آبی مسیر آبی که به کولر وارد می‌شود را طوری تنظیم نمایید که در معرض نور خورشید قرار نداشته باشد زیرا به طور قطع هر چه آبی که به کولر وارد می‌شود خنک تر باشد؛ کولر باد خنک تری به محیط داخل می‌دهد.
 • قبل از نصب کولر آبی حتما از سالم بودن کف کولر آبی اطمینان حاصل نمایید
 • حتما کف کولر را ایزوگام نمایید ولی نباید درپوش کولر را با ایزوگام مسدود ننمایید چون قیر مانع از بستن واشر آب بند می‌شود.
 • در هنگام نصب کولر آبی حتما باید توجه داشته باشید که کولر را در محلی نصب نمایید که تراز باشد و آب داخل کولر به یک سمت جمع نشود
 • کولر آبی را مستقیما به دهانه کانال متصل نمایید. در زیر کولر آبی حتما پایه قرار دهید که بهتر است ارتفاع پایه از سطح زمین حداقل ۳۰ سانتی متر باشد.
 • مناسبترین محل قرارگیری برای نصب کولر آبی می‌تواند بالکن و بهارخواب خانه و یا روی پشت بام باشد.
با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شیراز سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شیراز سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نضب ماشین ظرفشویی
3/5
بسیار محترم و مودب چندتا کولر را سرویس کردن
احسان هنرمند
سرویس کولر
4.8/5
بسیار خوش قول،با اخلاق و متعهد بودند.
محمدرضا قلعه خلیلی
سرویس کولر
4.3/5
درخواست فوری با سرعت عمل انجام شد
علیرضا شرافت
نصب و تعمیر کولر

مجله “شیراز سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس