قیمت نصب پرده

میانگین قیمت نصب پرده

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب پرده در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “نصب پرده” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب پرده در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب پرده را به متخصصش بسپار

برای نصب پرده (نصب پرده‌های سقفی، پانچی، کتیبه، ریل گریبر، پلیسه و …) دو قانون اصلی وجود دارد: یک. بهترین قسمت برای نصب پرده بر روی خط سقف است؛ و بعد از آن نیز بهتر است پرده را بر روی زمین امتداد دهید. نصب پرده یک کار کاملا تخصصی است؛ و یک نصاب پرده اگر مهارت زیادی در مورد نحوه نصب پرده نداشته باشد؛ نمی‌تواند رضایت مشتری خود را جلب کند. “شهر سرویس” بهترین نصاب پرده در شهر را به شما معرفی می‌کند. شما می‌توانید قیمت نصب پرده را همین الان به رایگان دریافت نمایید.

در واقع نصب پرده زبرا، نصب پرده کرکره‌ای، نصب پرده لورداپه، نصب پرده پارچه‌ای، نصب پرده ریل گریبر و هر نوع و جنس دیگری نیازمند مهارت و توانایی منحصر به خود است. به همین خاطر اگر می‌خواهید خدمات نصب پرده را با کیفیتی بالا و با قیمت نصب پرده مناسب دریافت نمایید؛ در انتخاب نصاب پرده دقت زیادی به خرج دهید.

از اکنون شما می‌توانید برای درخواست خدمات نصب پرده سقفی، پانچی، کتیبه، پلیسه، گریبر، زبرا، کرکره‌ای، لورداپه و هر نوع مدل دیگری از طریق فرم سفارش “شهر سرویس” اقدام کنید. شما به راحتی می‌توانید در حین ثبت سفارش سرویس نصب پرده، مشخصات و قیمت پیشنهادی نصابان پرده که به شما معرفی شده‌اند را به طور رایگان، مشاهده کنید؛ تا برای دریافت خدمات نصب پرده بهترین تصمیم را بگیرید.

 • قیمت نصب پرده چگونه تعیین می‌شود؟
 • هزینه و قیمت نصب پرده بر اساس چه فاکتورهایی مشخص می‌شود؟
 • “شهر سرویس” کدام نصاب پرده را برای شما می‌فرستد؟
 • چرا “شهر سرویس”را برای نصب پرده انتخاب کنم؟
 • آموزش طریقه نصب پرده

قیمت نصب پرده چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب پرده چقدر است؟ میزان دستمزد نصاب پرده چگونه تعیین می‌شود؟ این‌ها رایج ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات نصب پرده از ما می‌پرسند. نصب پرده و میزان دستمزد نصاب پرده به عواملی نیز بستگی دارد که قبل از اینکه عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصب پرده را با هم بخوانیم باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای نصب پرده و قیمت‌های یک نصاب پرده پیشنهاد می‌کند بر اساس تعرفه اتحادیه و کاملا شفاف تعیین شده است. در روند ثبت سفارش نصب پرده، قیمت نصب پرده که هر یک از نصابان پیشنهاد می‌کنند را می‌توانید یک جا با هم مقایسه کنید.

 

آشنایی با انواع پرده‌ها و شیوه نصب پرده:

یکی از عوامل موثر در قیمت گذاری نصب پرده، نوع پرده استفاده شده است. در ادامه برای شما، به شرح انواع پرده پرداخته‌ایم که به هنگام نصب پرده، می‌توانید از میان این مدل‌ها، مناسب‌ترین نوع برای محل مدنظر خودتان را انتخاب کنید.

 

نصب پردهای ساده

نصب پرده ساده یکی از پرطرفدارترین مدل‌های پرده است که در هر مکانی اجرا می‌شود. پرده‌های ساده، پیچیدگی هنگام نصب ندارند و به راحتی قابل نصب هستند.

نصب پرده زبرا – پرده زبرا

پرده زبرا نوعی پرده رولی و توری و از جدیدترین انواع مدل پرده است که مناسب دکوراسیون لوکس و مدرن است. پرده‌های زبرا با دو لایه موازی که دارند در هنگام بسته بودن، می‌توانند به طور کامل فضای درون را پنهان کنند. قیمت نصب پرده زبرا به دلیل نصب آسان آن از پرده‌های تزئینی کمتر است.

 

نصب پرده‌های جدید فانتزی و مدل جدید – پرده جدید

نصب پرده‌های جدید و فانتزی در اتاق خواب بسیار رایج شده است. پرده‌های جدید با طرح‌های دلنشین روح تازه‌ای به اتاق می‌بخشد. انتخاب رنگ و طرح پرده‌های فانتزی بسیار سلیقه‌ای است و می‌تواند در تضاد با دیگر المان‌های موجود در اتاق خواب باشد. قیمت نصب پرده اتاق خواب با توجه به متراژ و نوع میل پرده مشخص می‌شود.

 

نصب پرده‌های فانتزی – پرده فانتزی

پرده‌های فانتزی موجب زیبایی و جذابیت بیشتر اتاق خواب بچه‌ها می‌شوند و برای هر دو جنس دختر و پسر نیز طرح‌های جذابی در بازار موجود است. طراحی و دکوراسیون اتاق خواب دختر بچه‌ها با پرده‌های فانتزی جذابیت ویژه‌ای دارد. رنگ‌های شاد و طرح‌های متنوع، محیط را شاد و سرزنده نشان می‌دهند. امکان اجرای نصب انواع مدل پرده از طرح‌های فانتزی برای اتاق پسر بچه ‌ها وجود دارد و می‌تواند جلوه‌های بصری بیشتری را ایجاد کند.

نصب پرده‌های پلیسه دار ساده – پرده پلیسه‌ دار

پرده پلیسه دار ساده، بیشترین قدمت بین مدل‌های موجود بین پرده‌ها را دارد. پیله‌های ایجاد شده در حالت باز شده پرده نیز قابل مشاهده است. برای دوخت این نوع پرده از هر جنس پارچه‌ی می‌توان استفاده نمود. پرده‌های پیله‌دار به صورت افقی باز و بسته می‌شوند؛ و سختی نصب پرده پلیسه ‌دار بستگی به متراژ آن و سنگینی آن دارد.

نصب پرده‌های غلتکی، پرده رولی و یا پرده شید رول 

پرده‌های شید از نوع بالا رونده‌اند و برای بسته شدن به دور محور غلتکی خود جمع می‌شوند. نصب این نوع پرده به نسبت پرده‌های دیگر سختی کمتری دارد.

نصب پرده‌های کرکره‌ای – پرده کرکره‌ای

پرده های کرکره ای از قدیمی ترین نوع پرده‌ها به شمار می‌آید. نمونه‌های قدیمی این نوع پرده‌ها برای همه آشنا است. پرده کرکره عمودی در اصطلاح عام به پرده لوردراپه معروف است و از کنار هم قرار گرفتن عمودی پارچه‌های مخصوص تشکیل شده است و می‌توان آن را به صورت افقی در طول پنجره حرکت داد. نصب پرده‌های کرکره‌ای عمودی کار آسانی است.

هزینه و قیمت نصب پرده بر اساس چه فاکتورهایی مشخص می‌شود؟

قیمت نصب پرده به عواملی همچون، نوع پرده، تجهیزات مورد نیاز برای نصب پرده و میزان حجم کار برای نصب پرده بستگی دارد. به دنبال نصب هر مدل پرده‌ای که هستید، از نصب پرده حریر و توری گرفته تا نصب پرده لوردراپه و نصب پرده کرکره‌ای، به راحتی می‌توانید آن را از نصابان مشغول در “شهر سرویس” درخواست کنید. ما با اعلام قیمت‌های شفاف، به شما کمک می‌کنیم تا قبل از شروع کار از قیمت خدمات پرده آگاه شوید تا هوشمندانه تصمیم بگیرید.

 

“شهر سرویس” کدام نصاب پرده را برای شما می‌فرستد؟

به محض درخواست شما مشتری گرامی برای نصب پرده از طریق فرم سفارش، ما مجرب ترین نصابان را به شما معرفی می‌کنیم که هر یک از آن‌ها مطابق با خواسته شما قیمت نصب پرده و دستمزد دریافتی را پیشنهاد می‌دهند. تمامی این نصابان پرده با به همراه داشتن تجهیزات کامل و مهارت بالای خود، کار نصب پرده را بدون نقص انجام می‌دهند.

خدمات قابل ارائه در نصب پرده:

 • نصب پرده حریر، نصب پرده پارچه‌ای، نصب پرده توری
 • نصب پرده‌های فانتزی آشپزخانه
 • نصب ریل اتومات، نصب گریبر، نصب هوکس فلزی
 • تعمیر و نصب ملزومات پرده، چوب پرده، تاج پرده
 • تعمیر و نصب پرده لوردراپه، نصب پرده کرکره‌ای، نصب پرده شید، نصب پرده زبرا
 • نصب پردهای ساده، نصب پردهای جدید، نصب پردهای پلیسه
 • نصب پردهای سقفی، نصب والان، نصب کتیبه

برای نصب پرده، دوخت کاور مبل، تعمیر مبل، رویه کوبی مبل، نصب کاغذ دیواری و تمامی خدمات دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی روی ما حساب کنید.

 چرا “شهر سرویس” را برای نصب پرده انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات نصب پرده را درخواست داده‌اند، مطلع شدیم که برخی از دلایل اصلی رضایتشان از خدمات نصب پرده، شفافیت در قیمت نصب پرده، منصف بودن نصابان پرده و مشخص بودن روند کار اجرایی این خدمت است. حال اگر شما هم می‌خواهید با مناسب‌ترین قیمت نصب پرده این خدمت را دریافت کنید، “شهر سرویس” را انتخاب کنید. پس همین حالا از طریق ثبت سفارش و ارسال چند اطلاعات کوتاه از خودتان، خدمات نصب پرده را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه نصابی، در چه زمان و مکانی برای شما اعزام شود.

با نصب پرده، زیبایی دو چندانی به محیط خانه خود هدیه دهید

پرده‌ها یکی از اصلی ترین المان‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی هستند و زیبایی دوچندانی به نمای داخلی می‌بخشد. ولی یک چیز را فراموش نکنید که اگر زیباترین پرده‌ها را هم داشته باشید، اگر در نصب پرده مشکلی ایجاد شود و به شیوه استاندارد نصب نشود، جلوه خود را از دست می‌دهد. نصب پرده، کاری است که به نظر ساده می‌آید ولی گاهی بسیار دشوار و زمان بر می‌شود.

شستشوی پرده

آموزش طریقه نصب پرده

در این‌جا مراحل نصب پرده را در سه مرحله توضیح داده‌ایم، اما به یاد داشته باشید که نصب پرده کاری تخصصی است و شما برای نصب پرده خود نیاز به متخصص دارید.

مرحله اول نصب پرده: اندازه گیری طول میل پرده 

 1. در مرحله اول نصب پرده ابتدا عرض داخلی پنجره را اندازه گیری کنید. 

  دقت کنید که طول میل پرده نباید از آن بیشتر باشد. همچنین باید برای نصب میل پرده از ابزار مناسب استفاده کنید. با توجه به نوع پرده شما می‌توانید به دو طریق میل پرده را نصب کنید. 1- نصب میل پرده روی دیوار 2- نصب میل پرده روی سقف

 2. مرحله دوم نصب پرده: نصب پایه‌های میل پرده 

  برای نصب پرده نیاز به دریل، پیچ و رولپلاک است. چراکه وجود تیرآهن، سیم‌های برق ساختمان، سقف‌های کاذب، آجرهای مستحکم دیوارهای قدیمی و … در نصب پرده اختلال ایجاد می‌کنند. برای اینکار نصاب پرده با استفاده از یک مداد، محل نصب پایه را علامت می‌زند و با دریل محل مورد نظر را سوراخ می‌کنند. به یاد داشته باشید که رولپلاک کردن محل نصب پایه نیز بسیار ضروری است.

 3. مرحله سوم نصب پرده: نصب میل پرده 

  در این مرحله از نصب پرده، پس از سوراخ کردن سقف یا دیوار، پایه‌های میل پرده را با پبچ محکم کنید. به طور معمول بین میل پرده و پنجره نباید فضای زیادی وجود داشته باشد. برای پرده ‌هایی با عرض کم دو پایه و برای پرده‌های عریض تر از سه یا چهار پایه استفاده می‌شود.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر کابینت
 • قیمت نصب سرامیک
 • قیمت دکوراسیون منزل
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب پرده
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس