نصب هالوژن و چراغ سقفی

میانگین قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “ نصب هالوژن و چراغ سقفی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب هالوژن و چراغ سقفی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب هالوژن و چراغ سقفی را به متخصصش بسپار

نصب هالوژن و چراغ سقفی، با هدف نورپردازی مناسب با جلوه زیبا در منازل و انواع ساختمان‌ها در نظر گرفته شده است. ایجاد یک هارمونی نور و رنگ و برقراری یک هماهنگی مناسب با سبک و دکوراسیون سقف نقش مهمی در زیبایی فضای اتاق و انواع سالن‌ها دارد. با استفاده از نصب هالوژن و چراغ سقفی به راحتی می‌توانید از این امکانات برای تغییرات دکوراسیون منزل بهره ببرید.

نصب چراغ سقفی یک کار تخصصی در حیطه نورپردازی و استفاده از چراغ‌های مختلف برای روشنایی منزل است. بنابراین برخورداری از مهارت کار با برق و انواع نصب هالوژن و چراغ سقفی برای انجام این کار بسیار اهمیت دارد. . بازار آنلاین “شهر سرویس” به راحتی امکان یافتن افراد متخصص و ماهر در نصب هالوژن و چراغ سقفی با شیوه‌های جدید را برای افراد متقاضی فراهم می‌کند. با یک ثبت سفارش رایگان با صرف کمترین زمان با نصابان هالوژن و چراغ سقفی فعال در “شهر سرویس” در ارتباط باشید

روشنایی و نورپردازی
 • مزایای ثبت سفارش برای نصب هالوژن و چراغ سقفی در “شهر سرویس”
 • قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟
 • آشنایی با روش‌های نصب هالوژن و چراغ سقفی
 • نحوه ثبت سفارش برای نصب هالوژن و چراغ سقفی از طریق “شهر سرویس”
 • “شهر سرویس” با ایجاد دسترسی راحت و اوصولی به افراد کارشناس در نصب هالوژن مشکلات احتمالی مواجه با افراد غیر متخصص را تا حد زیادی کاهش داده است. با یک ثبت سفارش آنلاین از طریق تلفن همراه در اپلیکیشن و سایت “شهر سرویس” امکان دریافت هر گونه خدمات در این زمینه برای کاربران به وجود می‌آید. مهمترین مزیت این کار مشاهده پروفایل و مشخصات متخصصان نصب چراغ سقفی فعال از طریق “شهر سرویس” بدون از دست دادن زمان و هزینه مضاعف است.

  از دیگر ویژگی‌های بارز ثبت سفارش نصب هالوژن و چراغ سقفی از طریق “شهر سرویس” امکان استعلام قیمت رایگان از تکنسین‌های نصب مناسب با درخواست شما است. علاوه بر این با بررسی نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصصین نصب هالوژن و چراغ سقفی، می‌توانید با خیالی آسوده کار نصب را به افراد کاربلد در این زمینه سپرده و نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید. 

  قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

  قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی وابسته به عواملی مثل نوع سقف کاذب(رابیتس، کناف و…) و همین طور انواع دیگر سقف‌ها (آجری، فلزی، mdf و موزاییکی یا سرامیکی) و انواع هالوژن و لامپ سقفی (توکار و لامپ هالوژن سوکتی، هالوژن سه حالته و…) در سبک‌های مختلف دکوراسیون بستگی دارد. 

روشنایی و نورپردازی

موارد بیان شده در نصب هالوژن و چراغ سقفی به طور مستقیم مواد به کار رفته در ساخت سقف و انواع هالوژن و چراغ استفاده شده برای انجام کار تاثیر داشته بنابراین تا حدودی تعیین کننده قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی هستند.

ابهامات زیادی درباره موارد تعیین کننده قیمت نصب چراغ سقفی وجود دارد. برای داشتن اطلاعات دقیق در این خصوص به راحتی با یک استعلام رایگان پس از ثبت سفارش در “شهر سرویس” به ابهامات ایجاد شده در ذهنتان را در مورد قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی پایان دهید.

افراد متخصص در زمینه قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی با مشاهده نحوه سفارش و درخواست مشتریان و بررسی دکوراسیون منزل و سبک سقف ساختمان پس از پیشنهاد روش اصولی، یک قیمت حدودی را تعیین کرده و با کاربران متقاضی در میان می‌گذاراند.

آشنایی با روش‌های نصب هالوژن و چراغ سقفی

بیشترین سبک کاربردی نصب هالوژن و چراغ سقفی با ورود انواع سقف کاذب به دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان رواج پیدا کرده است. البته در گذشته نیز بر روی انواع سقف‌های سنتی آجری و چوبی و … انواع چراغ‌های سقف دار رنگی و غیر رنگی نصب شده و در زیبایی فضای اطراف بسیار کاربرد داشته است.

روشنایی و نورپردازی

امروزه سبک‌های جدید این هالوژن‌ها و چراغ‌های سقفی وابسته به نیاز افراد در طراحی شده و پس از تولید در زمینه طراحی انواع سقف به کار برده می‌شوند. در این قسمت با انواع نصب هالوژن و چراغ سقفی برای ساختمان‌هایی یا سقف‌های متنوع آشنا می‌شویم. 

 

انواع نصب هالوژن و چراغ سقفی 

سبک‌های مختلف نصب هالوژن و چراغ سقفی وابسته به نوع سقف متفاوت است. به عنوان مثال کاربرد انواع هالوژن بیشتر در سقف‌های کاذب رواج داشته و با استقبال بیشتری مواجه است. 
•    نصب در سقف رابنتس و کناف 
•    نصب در سقف‌های آجری
•    نصب در سقف‌های mdf
•    نصب در سقف‌های فلزی
•    نصب در سقف‌های موزاییکی و سرامیکی
•    و …

نصب لوستر

نحوه تعویض لامپ هالوژن سقفی، نصب فنر هالوژن، فاصله هالوژنها در کناف، طراحی هالوژن در سقف و نحوه سیم کشی نور مخفی از جمله مواردی است که باید در نصب هالوژن و چراغ سقفی با مهارت بالایی در برقکاری و اوصول پایه انجام این کار صورت گیرد.

انواع نصب چراغ سقفی و فریم برای نصب لامپ هالوژن در سقف‌های مختلف

 • لامپ هالوژن سوکتی
 • هالوژن سه حالته ترانس سر خود
 • هالوژن سه حالته دور رنگی
 • فریم دور رنگی برای جای گذاری لامپ هالوژن
 • فریم ورقی سفید، استیل برای جای گذاری لامپ هالوژن
 • فریم آلومینیوم برای جای گذاری لامپ هالوژن

نحوه ثبت سفارش برای نصب هالوژن و چراغ سقفی از طریق “شهر سرویس”

انتخاب یک متخصص کاربلد برای نصب هالوژن و نصب چراغ سقفی از طریق اپلیکیشن و سایت “شهر سرویس” به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با یک ثبت سفاریش رایگان پس از ارتباط با متخصص مورد نظر در زمینه نصب هالوژن و چراغ سقفی درخواست خود را نهایی کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب هالوژن و چراغ سقفی
3/5
کار سریع و با هزینه مناسب انجام شد
مهدی سلیمانی منش
4.8/5
متخصص بسیار با مهارت و با اخلاق بودند
میثم کرمی
4.3/5
متخصص با تجربه و با اخلاق
آقای قطعی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس