نصب لوستر

میانگین قیمت نصب لوستر

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب لوستر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “نصب لوستر” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب لوستر در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب لوستر را به متخصصش بسپار

نصب لوستر، می‌تواند زیبایی دو چندانی به دکوراسیون شما دهد؛ انتخاب لوستر مناسب در هنگام نصب لوستر بسیار حائز اهمیت است. البته نصب لوستر، بیش از آنچه متصور می‌شوید، نیازمند تخصص است. یکی از دلایل اصلی سختی نصب لوستر، وزن زیاد لوسترها و همچنین یونولیتی شدن اکثر سقف‌ها است. پیشنهاد می‌کنیم نصب لوستر در سقف یونولیتی یا نصب لوستر کنترلی، سه سیم(سه شاخه) و … خود را به نصابان مجرب بسپارید. با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر نصب لوستر با موارد دیگری از جمله نصب لوستر در سقف یونولیتی، طریقه نصب لوستر کنترلی، طریقه نصب لوستر سه سیم و … آشنا شوید. 

 

انواع نصب لوستر عبارتند از:

 • نحوه نصب لوستر سقفی
 • نصب لوستر در سقف گچی
 • نصب رول بولت در سقف
 • نصب لوستر در سقف کاذب
 • نحوه بستن سیم های لوستر
 • نصب لوستر در سقف یونولیتی
 • طریقه نصب لوستر سقفی سنگین
 • نصب لوستر سنگین در سقف تیرچه بلوک
 • نحوه نصب لوستر سقفی در سقف یونولیتی
نصب لوستر

درخواست خدمات نصب لوستر

شما به راحتی می‌توانید، درخواست نصب لوستر خود را در سایت و یا اپلیکیشن “شهر سرویس” درج کنید. به هنگام درج درخواست نصب لوستر از شما سوالاتی پیرامون آنچه به هنگام خدمات نصب لوستر مدنظر دارید و همچنین نوع سقف و برقکشی محل شما پرسیده خواهد شد؛ که نصابان لوستر بر این اساس، می‌تواند به شکل دقیق‌تری تخمینی از میزان و حجم کار به شما ارائه دهند. 

قیمت نصب لوستر چگونه تعیین می‌شود؟

اولین سوالی که پیش می‌آید این است که قیمت نصب لوستر یا همان هزینه نصب لوستر چگونه تعیین می‌شود؟ آیا قیمت نصب لوستر به عوامل خاصی بستگی دارد؟ در بازار برقکاری، قیمت نصب لوستر باید توسط نصاب لوستر، که خودش باید یک برقکار باشد، تعیین شود. در بازار آنلاین “شهر سرویس” می‌توانید به رایگان از بهترین نصابان لوستر قیمت نصب لوستر بگیرید. باتوجه به شرایط لوستر و سقف شما، قیمت و هزینه‌ها برآورد شده و به شما اعلام می‌شود.

عوامل موثر بر هزینه نصب لوستر

قیمت نصب لوستر با توجه به نوع لوستر، مدت زمانی و کارهایی که باید برای نصب لوستر انجام شود مانند سیم کشی و برقکاری لوستر، محل نصب لوستر و … تعیین شود. مثلاً هزینه نصب لوستر بدون مونتاژ با هزینه نصب لوستر با مونتاژ متفاوت است. در ادامه ضمن معرفی عوامل موثر بر قیمت نصب لوستر به توضیح بیشتر در زمینه‌ای که به آن نیاز دارید پرداخته‌ایم.

نصب لوستر

انواع خدمات نصب لوستر

 • نصب تایمر راه پله
 • نصب لوستر سقفی
 • نصب هالوژن و نصب چراغ
 • نصب لوستر در سقف کناف
 • نصب لوستر در سقف کاذب
 • نصب لوستر در سقف یونولیتی
 • سیم کشی لوستر و برق کشی لوستر
 • نصب لوستر بدون مونتاژ یا با مونتاژ
 • نصب لوستر سنگین در انواع سقف‌ها
 • نصب لوستر سنگین در سقف تیرچه بلوک
 • نصب لوستر سنگین در سقف تیرچه بلوک
 • نصب سنسور سقفی و دیواری(توکار و روکار)
 • سوراخ‌کاری روی سقف جهت لوستر و نصب زنجیر
نصب لوستر

چرا باید نصب لوستر را به نصاب لوستر سپرد؟

با توجه به زمان بر بودن نصب لوستر، خطرناک بودن از نظر انجام کارهای برقی، داشتن تنظیمات در برخی انواع لوسترها سپردن کار به نصاب لوستر مهم است. نصاب لوستر با آگاهی از تمامی جزییات نصب لوستر می‌تواند در کمترین زمان لوستر را با سلیقه شما نصب کند.

در نصب لوستر مهمترین کار، طریقه نصب قلاب و زنجیر برای لوستر است. برای یک ساختمان نیمه کاره بهترین و ایمن ترین کار این است که یک زنجیر را به تیر آهن‌های سقف جوش دهید. همچنین اگر لامپ‌های منزل شما بیش‌ از اندازه می‌سوزد باید حتما مواردی مانند ولتاژ بالا، سیم‌کشی ضعیف در مدار و برق و همچنین وجود توان بیشتر در سوئیچ دیمر، بررسی شود تا بتوان دلیل مشکل را یافت. حتما دقت داشته باشید که در زمان نصب لامپ‌هایی که به سقف می‌چسبند مثل هالوژن‌ها، نباید عایق آن‌ها به اتصالات چسبیده باشد زیرا گرمای اتصالات به‌مرور موجب خراب شدن محافظ‌های حرارتی شده و ممکن است موجب بروز آتش‌سوزی گردد.

چگونه بهترین نصاب لوستر را انتخاب کنیم؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه بهترین نصاب لوستر را در میان این همه نصاب لوستر برای نصب لوستر خود انتخاب کنیم؟ در بازار آنلاین شهر سرویس” در راستای انجام و اجرای هر چه بهتر نصب لوستر، درخواست خود را برای برترین نصابان لوستر در شهر خودتان ثبت کنید. پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، از چند متخصص نصب لوستر به رایگان قیمت بگیرید. می‌توانید پروفایل متخصص را بررسی کنید و مناسب‌ترین فرد را انتخاب کنید.

نصب لوستر

ثبت سفارش نصب لوستر چگونه انجام می‌شود؟

جهت دریافت خدمات مربوط به نصب لوستر تنها کافی است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن “شهر سرویس” ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست نصاب لوستر حاضر در این مجموعه برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال میکنند. شما می‌توانید به پروفایل متخصص مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت وی اطلاعات خوبی به دست آورید. سپس با توجه به قیمت پیشنهادی و با توجه میزان مهارت وی و از همه مهمتر با توجه به نظرات مشتریان قبلی نصب لوستر ارائه شده در این مجموعه، می‌توانید از بین متخصصین حاضر بهترین متخصص خود را انتخاب نمایید. انتخاب نهایی نصاب لوستر جهت نصب لوستر خانه شما با خودتان است. پروسه انتخاب نصاب لوستر و ثبت درخواست برای مشتریان کاملا رایگان است.

نصب لوستر

روش نصب لوستر

روش نصب لوستر با توجه به نوع لوستر، متفاوت است. در واقع نصاب لوستر با توجه به یک سری نکات اقدام به نصب لوستر می‌کند. به طور کلی نصب لوستر شامل مراحل زیر است:

 • برق کشی برای نصب لوستر
 • استفاده از ابزارآلات برای نصب لوستر
 • تشخیص نوع لوستر برای شیوه درست نصب لوستر
 • تعیین وزن لوستر برای رعایت نکات برای نصب لوستر

 

سیم کشی لوستر

برای اتصال سیم‌ها باید از ترمینال برق استفاده نمائید. در صورتیکه کلید شما دوپل است به یک ترمینال سه تایی نیاز دارید و در صورتیکه کلید شما تک پل است یک ترمینال دوتایی کافی است. در کلیدهای دوپل سه سیم در سقف مشاهده می‌کنید که ۲ تای آن‌ها فاز(برق دار) و دیگری نول(بدون برق) است. در کلیدهای تک پل نیز دو سیم وجود دارد که یکی از آنها فاز و دیگری نول است. معمولا سیم‌های فاز با رنگ قرمز و سیم نول با رنگ‌های آبی مشخص است. البته برای تشخیص سیم‌های فاز می‌توان از فازمتر استفاده کرد. اگر با نحوه بستن لوستر یا همان نصب لوستر آشنا نیستید و برای نصب لوستر به دنبال نصابی زیردست و باتجربه می‌گردید روی نصابان این مجموعه که سال‌ها در این زمینه تجربه دارند حساب کنید.

 

نصب لوستر

مراحل نصب لوستر

در این قسمت مراحل نصب لوستر را به طور کامل توضیح داده‌ایم. هدف ما از این قسمت صرفا آشنایی شما با نحوه عملکرد نصاب لوستر است. هدف ما آموزش شما جهت نصب لوستر نیست. با ما همراه باشید تا با مراحل نصب لوستر بیشتر آشنا شوید.

1) نوع لوستر در نحوه نصب لوستر موثر است

لوسترها دارای تنوع بالایی هستند که در طبقه بندی‌های زیادی تقسیم می‌گردند. لوستر چوبی، لوستر کلاسیک، لوستر مدرن، لوستر اسپرت، لوستر اتاق کودک، لوستر فضای اداری و … . اما اگر بخواهیم دسته بندی جامع تری داشته باشیم می‌توانیم لوسترها را به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم کنیم تا با زبان ساده و شیوا تری روش نصب لوستر را توضیح دهیم.

2) وزن لوستر در نحوه نصب لوستر موثر است

در زمان خرید و نصب لوستر نکته ای که بسیار مهم است توجه به نوع سقف است که تا وزن مشخصی از لوستر را می‌تواند تحمل کند. اگر سقف ساده باشد محدودیت وجود ندارد، اما برای سقف‌های کاذب باید به این محدودیت توجه کرد و یا با استفاده از مقاوم سازی و اتصال به سقف مادر مقاومت لازم را به وجود آورد.

 

3) ابزارآلات نصب لوستر در نحوه نصب لوستر موثر است

در نصب لوستر مهمترین کار، طریقه نصب قلاب و زنجیر برای لوستر است. اگر ساختمان هنوز نیمه کاره است، بهترین کار این است که یک زنجیر را به تیر آهن‌های سقف جوش دهید. این بهترین و ایمن‌ترین روش برای آویزان کردن لوستر است.

اگر قرار است در یک منزل آماده نصب لوستر داشته باشد به این صورت عمل کنید:

الف. اگر سقف اتاق از نوع “سقف کاذب” نیست، شما باید از رول بولت لوستر که در تصویر پایین آمده است استفاده کنید.

ب. طریقه نصب لوستر سقف کاذب به روش زیر است یعنی، اگر سقف کاذب است و وزن لوسترها حداکثر ۱۰ کیلوگرم است می‌توانید از رول بولت‌های پروانه‌ای که در تصویر زیر می‌بیند، استفاده کنید.

ج. اگر وزن لوستر بیشتر از ۱۰ کیلوگرم است، حتماً باید به نحوی سقف کاذب را بردارید و به سقف اصلی ساختمان برسید. بعد قلابی را به سقف اصلی ساختمان جوش دهید یا از رول بولت‌هایی که در قسمت الف توضیح داده شد، استفاده کنید.

در نصب لوستر در سقف کاذب به این نکته توجه کنید که بعد از این که به سقف بتنی رسیدید و رول بولت یا پیچ رول پلاک را نصب کردید، آنگاه به وسیله سیم رابیتس مرکز قسمت فلزی بعلاوه شکل این لوسترها را با انبردست به رول بولت وصل کنید. سیم رابیتس را چند دور، دور آن بچرخانید تا از محکم بودن آن مطمئن شوید. چهار عدد پیچ ام دی اف هم به آن بزنید تا این طرف و آن طرف نرود. آنگاه لوستر را به قسمت “فلزی بعلاوه شکل” وصل کنید. منظور از قسمت فلزی بعلاوه شکل قطعه ای است که در تصویر زیر می‌بینید.

4) سیم کشی لوستر و برق کشی در نصب لوستر

قبل از نصب لوستر حتما فیوز را قطع کنید. برای اطمینان از نبود برق در سیم‌ها از فاز متر استفاده کنید. اگر لوستر از طریق زنجیر آویزان می‌شود باید فاصله سقف تا لوستر، سیم برق را از میان زنجیر عبور دهیم.

انتخاب بهترین متخصص برای نصب لوستر

علاقه ما به بودن در محیطی روشن و زیبا از دلایل اصلی خرید لوستر است اما بعد از خرید مسئله نصب آن است که مهم است چون باید اصولی انجام شود تا از نظر ایمنی و زیبایی خیالمان راحت باشد. پس بهتر است این کار را یک نصاب حرفه‌ای و کاربلد انجام دهد. “شهر سرویس” با داشتن کادری از مجرب ترین نصابان، خدماتی نظیر نصب انواع لوستر، تعویض انواع لوستر و چراغ، بهبود وضعیت نوردهی محیط، استانداردسازی لوسترها و… به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب لوستر
3/5
کار سریع و با هزینه مناسب انجام شد
مهدی سلیمانی منش
4.8/5
متخصص بسیار با مهارت و با اخلاق بودند
میثم کرمی
4.3/5
متخصص با تجربه و با اخلاق
آقای قطعی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس