قیمت نصب فرش

میانگین قیمت نصب فرش

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب فرش در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “نصب فرش” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب فرش در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب فرش را به متخصصش بسپار

نصب فرش، می‌تواند شامل موارد مختلفی از جمله نصب فرش روی دیوار و فرش دیوارکوب تا نصب فرش راه پله شود. به طور کلی، نصب فرش یکی از قسمت‌های مهم دکوراسیون در یک خانه ایرانیست. اگر به دنبال افرادی هستید که نصب فرش را بدون آسیب رساندن به فضای داخل و خود فرش انجام دهند، می‌توانید از “شهر سرویس” کمک بگیرید.

چه درخواست‌تان نصب فرش روی دیوار و فرش دیوارکوب باشد یا نصب فرش راه پله، در چند قدم کوتاه می‌توانید افراد ماهر و مجهز را پیدا کنید. شما برای نصب فرش می‌توانید درخواست خود را به رایگان در “شهر سرویس” ثبت کنید، از متخصصان قیمت بگیرید، و مناسب‌ترین فرد را برای انجام کار انتخاب کنید.

هزینه نصب فرش چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه نصب فرش با توجه به نوع خدمات درخواستی شما متفاوت است. برای مثال، هزینه هر یک از عملیات نصب فرش روی دیوار (فرش دیوارکوب)، نصب فرش راه پله، نصب گلیم روی دیوار، نصب تابلو فرش (مخصوصا نصب تابلو فرش سنگین به دیوار) و… متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است که هر یک از این عملیات ممکن است به تجهیزات خاصی نیاز داشته باشد. برای مثال، در طریقه نصب فرش راه پله گاهی باید از میله‌های برای نگه داشتن فرش استفاده کرد. مواردی از این دست نیز می‌توانند هزینه نصب فرش را افزایش دهند

اگر تمایل دارید قیمت انواع خدمات نصب فرش را به‌طور دقیق‌تر ارزیابی کنید، درخواست خود را در اپلیکیشن”شهر سرویس” ثبت کنید. شما می‌توانید بدون نهایی کردن سفارش، از هزینه نصب فرش به دیوار، نصب فرش راه پله و… که توسط متخصصان پیشنهاد می‌شود، مطلع شوید.

مزایای نصب فرش چیست؟

واقعیت امر این است که کارهایی مانند نصب فرش راه پله یا نصب فرش به دیوار به زدن چند میخ محکم خلاصه نمی‌شود. نصب تابلو فرش به دیوار را هم که کنار بگذاریم، نصب گلیم روی دیوار و طریقه نصب فرش راه پله مهارت و تجهیزات خاصی می‌طلبد. ترکیب مهارت و تجهیزات باکیفیت تضمین‌کننده جدا نشدن فرش از سطح و عدم تغییر حالت، در عین نرساندن آسیب به سطوح و البته فرش‌های زینتی شماست.

شما با استفاده از انواع خدمات نصب فرش در “شهر سرویس” به چندین فرد مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از متخصصان را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها مشاهده کنید؛ و از هزینه نصب فرش به دیوار، طریقه نصب فرش راه پله و… قبل از نهایی کردن درخواست‌تان مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی “شهر سرویس” برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

بررسی خدمات نصب فرش

همان‌طور که گفتیم، خدمات نصب فرش شامل گزینه‌های متفاوتی از جمله نصب گلیم روی دیوار، نصب تابلو فرش به دیوار و نصب فرش راه پله می شود. در ادامه، نگاه دقیق‌تری به برخی از محبوب‌ترین خدمات این حوزه خواهیم داشت.

نصب فرش روی دیوار

توجه داشته باشید که در نصب فرش روی دیوار، فرش دیوارکوب با تابلو فرش تفاوت دارد. هم فرش دیوارکوب و هم تابلو فرش، هر دو از گزینه‌های منحصر به فرد به منظور تزیین دیوار است. تفاوت اصلی فرش دیوارکوب با تابلو فرش، تنوع فرم و طرح آن است. فرش دیوارکوب، بر خلاف تابلو فرش فرم واحد مربعی و مستطیلی نداشته، و می‌تواند به فرم مربع، مستطیل، دایره و سایر اشکال هندسی نیز باشد. تنوع طرح‌های آن علاوه بر مدل‌های سنتی، طرح‌های انتزاعی را نیز در بر می‌گیرد. ابعاد مختلف و تفاوت ارتفاع تار و پود فرش دیوارکوب نیز نکته مهمیست.
مهمترین دغدغه افراد در نصب فرش روی دیوار، دوام و آسیب نرساندن به آنهاست. برای نصب فرش به دیوار راه‌های متفاوتی وجود دارد که بتوان بدون آسیب رساندن به فرش، از زیبایی آن بر روی دیوار لذت برد:

 • چسباندن: در این روش نصب فرش، متخصص چسب مخصوص را با عرض مناسب را به لبه‌های فرش یا گلیم وصل کرده، و قسمت دیگر چسب را به محل آویزان کردن فرش به دیوار وصل می‌کند.
 • استفاده از قلاب: روش دیگر نصب گلیم روی دیوار یا مدل دیوارکوب، استفاده از قلاب است.
 • قاب گرفتن: نصب گلیم روی دیوار از طریق قاب گرفتن آن نیز از روش‌های محبوب نصب فرش به دیوار است.
 • استفاده از چوب: با استفاده از یک تخته چوب و اتصال آن به بالای فرش نیز می‌توان نصب فرش به دیوار را انجام داد.

نصب فرش راه پله

نصب فرش راه پله یکی دیگر از خدمات این حوزه با متقاضیان بالاست. طریقه نصب فرش راه پله توسط متخصصان، شامل مراحل زیر می‌شود:

 • برای نصب فرش راه پله، متخصصان معمولا از بالای پله شروع می‌کنند. از بالای پله شروع کنید. آنها فرش را بالای پله قرار داده، به آرامی لول را باز کرد، و به سمت پایین ادامه می‌دهند.
 • در ادامه طریقه نصب فرش راه پله، آنها فرش شما را با نی-کیکر (وسیله‌ای برای پرس و نصب) محکم فشار می‌دهند تا فرش کاملا در جای خود اصطلاحا فیکس شود. استفاده از نی-کیکر در مناطقی که ممکن است نصب فرش دشوار باشد (مانند گوشه پله‌ها)، بسیار مهم است.
 • متخصص کار نصب فرش راه پله را پله به پله انجام می‌دهد. طریقه نصب فرش راه پله می‌تواند با استفاده از میله‌ها یا چسب مخصوص انجام شود.
 • در نهایت وقتی متخصص به انتهای پله رسید، فرش اضافی را برش می‌دهد. در طریقه نصب فرش راه پله به صورت حرفه‌ای، متخصص برای جلوگیری از آسیب در آینده، انتهای فرش را کور می‌کند تا در آینده ریش ریش نشود.

نحوه ثبت سفارش نصب فرش

اگر شما نیز قصد دارید دکور منزل خود را با نصب فرش روی دیوار یا پله ارتقا دهید، “شهر سرویس” آماده کمک به شماست. برای استفاده از خدمات نصب فرش به دیوار، فرش دیوارکوب، نصب فرش راه پله، نصب فرش راه پله و… در شهر خود، درخواست خود را در “شهر سرویس” به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان نصب فرش پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر کابینت
 • قیمت نصب موکت
 • قیمت دکوراسیون منزل
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب فرش
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس