نصب شیشه دوجداره

میانگین قیمت نصب شیشه دوجداره

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب شیشه دوجداره در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “نصب شیشه دوجداره” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب شیشه دوجداره در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب شیشه دوجداره را به متخصصش بسپار

نصب شیشه دوجداره به دلیل مزایای این نوع شیشه روز به روز طرفداران و متقاضیان بیشتری پیدا می‌کند. شاید فکر کنید منظور از نصب شیشه دوجداره همان نصب پنجره دوجداره است. برخی افراد اشتباها این دو را به جای هم به کار می‌برند؛ اما پنجره دوجداره و شیشه دوجداره دو مفهوم متفاوت هستند. شیشه دوجداره را می‌توانیم‌ هم روی درب و پنجره‌های دوجداره نصب، و هم جایگزین شیشه پنجره قدیمی کنیم.
اگر برای نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی و… به دنبال افراد ماهر در زمینه نصب شیشه دوجداره هستید، درخواست خود را به رایگان در «شهر سرویس» ثبت کنید. متخصصان نصب و تعمیرات شیشه دوجداره به شما قیمت می‌دهند، و شما می‌توانید بهترین فرد را انتخاب کنید.

نصب توری پنجره

قیمت نصب شیشه دوجداره چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی و تعمیرات شیشه دوجداره به موارد مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آنها نقش تعیین‌کننده‌ای در هزینه نهایی کار نصب شیشه دوجداره دارند.
در مرحله اول، مدل پنجره دوجداره یا نوع باز شدن پنجره دوجداره در قیمت نصب شیشه دوجداره تاثیرگذار است. علاوه بر آن، انواع پروفیل مصرفی، ابعاد پنجره (ارتفاع و عرض آن)، نوع یراق پنجره یو پی وی سی، و انواع شیشه دوجداره نیز در میزان دستمزد نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی موثر است. قیمت پنجره دوجداره رنگی با انواع معمولی کمی متفاوت است. عوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره رنگی را می‌توان ابعاد، میزان پروفیل استفاده شده، جنس یراق آلات، نوع شیشه و پروفیل های رنگی استفاده شده در پنجره دوجداره معرفی کرد.

مزایای استفاده از نصب شیشه دوجداره چیست؟

نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی، طریقه نصب شیشه رفلکس، تعمیرات شیشه دوجداره و… مواردی نیستند که با مشاهده چند فیلم نصب شیشه دوجداره بتوان آن را حرفه‌ای و درست انجام داد.
شما با استفاده از خدمات نصب شیشه دوجداره در محل توسط «شهر سرویس»، به چندین نصاب مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید، می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از نصابان شیشه و پنجره دوجداره را همراه با نظرات مشتریان قبلی در مورد هر یک از آنها مشاهده کنید، و از هزینه نصب درب و پنجره دوجداره قبل ار نهایی کردن سفارش مطلع می‌شوید. پیگیری تیم پشتیبانی «شهر سرویس» برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

نصب توری پنجره

انواع خدمات نصب شیشه دوجداره

خدمات نصب شیشه دوجداره تنها به نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی و نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی محدود نمی‌شود. البته در برخی موارد، مشکلی که از نظر ما با تعویض شیشه دوجداره رفع می‌شود، در واقع نیازمند تعمیرات شیشه دوجداره است. در ادامه برخی از رایج‌ترین تعمیرات شیشه دوجداره را بررسی می‌کنیم:


یک. اصلاح نحوه رگلاژ پنجره دو جداره

روش صحیح نحوه رگلاژ پنجره دو جداره هنگام نحوه رگلاژ پنجره دو جداره و پنجره بسیار مهم است. گاهی پنجره‌های دوجداره هنگام باز و بسته شدن گیر دارند، به سختی باز و بسته می‌شود، یا آنقدر سفت هستند که اصلا نمی‌توان آنها را باز و بسته کرد. گاهی نیز زمانی که پنجره را باز می‌کنیم، باز نمی‌ماند و خود به خود بسته می‌شود. این دسته از پنجره‌ها نیاز به تصحیح نحوه رگلاژ پنجره دو جداره و رفع گیر دارند تا هنگام باز و بسته کردن پنجره‌ها به دردسر نیفتید.


دو. رفع ورود گرما، سرما و گرد و غبار

اگر در زمستان احساس می‌کنید سرما از گوشه و کنار پنجره وارد فضا می‌شود، در تابستان سرمای کولر از اطراف پنجره خارج می‌شود و خانه به اندازه کافی خنک نمی‌شود، یا از اطراف پنجره گرد و غبار زیادی وارد خانه می‌شود، نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی به‌درستی انجام نشده است. در این شرایط باید با یک متخصص تماس بگیرید تا نصب شیشه دوجداره و پنجره را بررسی کند. اگر تشخیص داده شد که درزهای پنجره ایراد دارد، باید برای تعمیرات شیشه دوجداره و پنجره اقدام شود.

نصب درب و پنجره دوجداره

سه. تعمیرات شیشه دوجداره

اگر شیشه دوجداره پنجره شما آسیب دیده، بر اثر ضربه ترک خورده، و یا شکسته باشد، کارآیی پنجره دوجداره پایین آمده و نیمی از کاربردهای آن تحت تاثیر قرار می‌گیرد. به همین منظور، در صورت آسیب رسیدن به شیشه پس از نصب شیشه دوجداره بهتر است هر چه سریع‌تر برای تعمیرات شیشه دوجداره از طریق افراد ماهر اقدام کنید.

 

چهار. اصلاح صداگیری پنجره دوجداره

یکی از مزیت‌های نصب شیشه دوجداره این است که عایق صدا هستند و مانع ورود سروصدای بیرون به داخل می‌شوند. بنابراین، اگر نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی انجام شده ولی آلودگی‌های صوتی از بیرون به اتاق منتقل می‌شوند، لازم است که با یک متخصص تعمیر و نصب شیشه دوجداره تماس بگیرید تا بررسی پنجره‌ها مراجعه کند.

 

پنج. تعویض/تعمیر یراق‌آلات آسیب دیده

برای آنکه پنجره شما به درستی باز و بسته شود، یراق آلات آن باید درست کار کنند. بنابراین اگر احساس کردید برخی از یراق‌آلات شکسته یا آسیب دیده‌اند، سریعا برای تعمیر یا تعویض آن‌ها اقدام کنید. برخی اشکالات با تعمیر حل می‌شوند، اما اینکار نیاز به یک متخصص آموزش دیده دارد و بهتر است با اکتفا به فیلم نصب شیشه دوجداره خودتان آن را انجام ندهید. اگر خودتان برای تعمیر یراق‌آلات خودتان اقدام کنید، ممکن است باعث از بین رفتن کارآیی آ‌نها و در نتیجه مجبور به خرید یراق‌آلات جدید شوید.

 

شش. گاز زدن شیشه دوجداره

یکی از عوامل مهم برای بالا بردن کارایی پس از نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی، نوع گازی است که در بین فضای خالی بین شیشه‌ها استفاده شده است. یکی از گازهایی که با گاز زدن شیشه دوجداره و استفاده از آن در شیشه‌های دوجداره می‌توان به محصول نهایی با کیفیتی دست پیدا کرد، گاز آرگون است.

نصب درب و پنجره دوجداره

نحوه ثبت سفارش نصب شیشه دوجداره

اگه به دنبال استفاده از خدمات نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی، تعمیرات شیشه دوجداره و نصب انواع شیشه دوجداره در شهر خود هستید، درخواست خود را در «شهر سرویس» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان نصب شیشه دوجداره پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای نصب و تعمیرات شیشه دوجداره در خانه یا محل کار خود انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

  • قیمت بنایی
  • قیمت گچبری و گچ کاری
  • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب شیشه دوجداره
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس