قیمت نصب سینک

میانگین قیمت نصب سینک

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب سینک در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “نصب سینک” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب سینک در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب سینک ظرفشویی را به متخصصش بسپار

نصب سینک ظرفشویی از جمله مهم ترین کارهایی است که در آشپزخانه باید به درستی انجام شود و جای هیچ بی‌دقتی ندارد. بنابراین در انتخاب نصاب سینک ظرفشویی دقت کنید. اگر شما نیز به دنبال راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار و یا نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار خود هستید؟ آیا می‌خواهید با استفاده از راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار، کار خود را انجام دهید، سخت در اشتباه هستید.

این کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت خاص خود دارد. نصب سینک ظرفشویی از مهمترین عناصر آشپزخانه، کمی دردسر ساز است! نصب سینک ظرفشویی اگر به درستی انجام نشود مشکلات فراوانی را پیش رویمان می‌گذارد.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می‌کنیم زمان خود را برای پیدا کردن اموزش نصب سینک ظرفشویی روکار تلف نکنید و کار را به نصاب سینک ظرفشویی بسپارید. راه حل این مشکل نزد ما است. شما می‌توانید به راحتی کار نصب سینک ظرفشویی خود را به بهرتین نصابان سینک ظرفشویی فعال در بستر شهر سرویس، بسپارید. 

نصب سینک
 • عوامل موثر بر قیمت نصب سینک ظرفشویی
 • راه‌های ثبت سفارش نصب سینک ظرفشویی چیست؟
 • نصاب سینک ظرفشویی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشید؟
 • نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار چگونه است؟
 • آموزش نصب سینک روکار
 • بهترین نصاب سینک ظرفشویی

آیا از عوامل موثر بر قیمت نصب سینک ظرفشویی آگاه هستید؟

نصب سینک ظرفشویی از آن دسته خدماتی است که هم توسط تاسیساتی‌ها می‌تواند انجام شود و هم توسط بناها اما همیشه بهتر است که کار را به متخصص خود یعنی تاسیساتی بسپاریم. از نظر نصاب سینک ظرفشویی عوامل زیادی در قیمت نصب سینک ظرفشویی تاثیر گذار هستند مانند:

 • اجرت نصب سینک ظرفشویی
 • کارهای جانبی مورد نیاز
 • لوله کشی ساختمان
 • نوع ظرفشویی
 • ساعت کار مورد نیاز
 • آب بندی سینک ظرفشویی
 • بست سینک ظرفشویی توکار
 • تعبیه فضای سینک
نصب سینک

بنابراین بهتر است قبل از نصب سینک ظرفشویی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار نصاب سینک ظرفشویی قرار دهید تا هزینه را دقیق‌تر برای شما تخمین بزند. قیمت نصب سینک ظرفشویی  بسیار منصفانه بوده به طوری که تمام قیمت گذاری‌ها برای دستمزد نصاب و سرویسکار “شهر سرویس” از سوی اتحادیه تایید شده است.

راه‌های ثبت سفارش نصب سینک ظرفشویی چیست؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب سینک ظرفشویی خود را در سایت و یا اپلیکیشن “شهر سرویس” ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست نصابان سینک ظرفشویی حاضر در “شهر سرویس” برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل سرویسکاران از میزان مهارت و تخصص هر یک از سرویسکارها مطلع شوید،

همچنین با بازدید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید اطلاعات کاملی درباره روند کار سرویسکار به دست آورید و با دیدی باز نصب سینک ظرفشویی را به متخصص مورد تایید خود واگذار نمایید.

نصاب سینک ظرفشویی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

برای اینکه کار نصب سینک ظرفشویی را به سرویسکار مورد تایید خود بدهید، باید از ویژگی‌های یک نصاب سینک ظرفشویی حزفه ای آگاه باشید. که دراینجا به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم. 

 • سرعت عمل بالا برای
 • داشتن حساسیت نسبت به کار
 • استفاده از مصالح با کیفیت
 • استفاده از تجهیزات مورد نیاز
 • تمیز کردن محل بعد از انجام کار
 • برآورد مناسب ترین هزینه
 • داشتن تجربه و مهارت کافی

نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار چگونه است؟

نصب سینک ظرفشویی در دونوع روکار و توکار انجام می‌شود. اما امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن خانه‌ها سینک‌های روکار طرفداران بیشتری دارند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و فضای آشپزخانه از سینک‌های یک قلو و یا دوقلو استفاده کنید ما در زیر راهنمای نصب سینک ظرفشویی روکار را برای شما آورده‌ایم:

 1. در زیر سینک محل خروج آب، شیرهای پیسواری قرار دارند که باید قبل از نصب سینک ظرفشویی شیرها را در سوراخ‌های مشخص شده طبق دستورالعمل کارخانه نصب کنید زیرا روش نصب هر شیر آب متفاوت است.
 2. قبل از شروع کار می‌بایست که آب را از فلکه اصلی قطع کنید.
 3. باید سینک را در فضای تعبیه شده برای سینک قرار دهید اگر که قالب سینک دقیقا به اندازه لبه‌های کابینت می‌باشد دور سینک و لبه کابینت را با کمک چسب آکواریوم پر کنید و اگر قالب سینک اندازه نیست صفحه رویی کابینت را برش بدهید تا اندازه بشود.
 4. حال نوبت به این می‌رسد که سینک را در جایش قرار بدهید دقت کنید که شیر آب روبه بالا و رو به رو قرار داده شده باشد. شیر آب را می‌توان بعد از نصب سینک روکار هم وصل کرد.
 5. سینک را به گونه‌ای قرار دهید که همه‌ی زوایا در جاهای خود قرار بگیرند و چسب در همه جا قرار بگیرد.
 6. اگر که شیر آب را هنوز وصل نکرده‌اید می‌توانید در این مرحله آن را نصب کنید و با شیلنگ‌های مخصوص به شیر پیسوار وصل کنید.
نصب سینک

آموزش نصب سینک روکار

معمولا در بسته بندی‌های سینک، سیفون ظرفشویی نیز قرار داده شده است. در زیر نحوه نصب سینک روکار آمده است:

 1. در ابتدا باید قسمت خروجی آب را وصل کنید. برای این کار باید قسمت رویی را از بقیه قسمت‌ها جدا کنید و از رو و داخل سینک عبور دهید و بعد قسمت زیری را با استفاده از واشر وصل کنید .در بعضی از انواع سیفون‌ها از پیچ و مهره استفاده شده است و بعضی حالت مهره‌ای دارند.
 2. خروجی آب روی سینی سینک به یکی از راه‌های خروجی آب وصل می‌شود و شیلینگ و یا لوله باریک تری دارد. قبل از محکم کردن پیچ‌ها باید توسط واشر مناسب بسته شود.
 3. برای سر هم کردن اتصالات فاضلاب باید لوله‌ها را بلندتر در نظر بگیرید تا پس از اندازه گیری و نصب کامل مقدار اضافی از لوله را برش بزنید.
 4. همه‌ی خروجی‌ها به یک سیفون منتهی می‌شوند و از سیفون با یک لوله مارپیچ به راه خروجی فاضلاب وصل می‌شود. خروجی فاضلاب از یک درپوش پلاستیکی سیاه رنگ و یک درپوش سفید رنگ برای دید بهتر و جلوگیری از ورود بو به ساختمان تشکیل شده است.
 5. باید توجه کنید که سیفون به حالت پایین تر از اتصالات دیگر قرار داشته باشد.
 6. آب بندی سینک ظرفشویی روکار را فراموش نکنید.

آب بندی سینک ظرفشویی روکار

پس از نصب سینک ظرفشویی روکار شما باید حتما از نصاب سینک ظرفشویی و یا لوله کش ساختمان در خواست کنید که آب بندی سینک ظرفشویی روکار را انجام دهد. زیرا در صورت انجام ندادن این کار، ظرفشویی مدت‌ها بعد دچار نشتی آب می‌شود و مشکلات زیادی را برای شما به وجود می‌آورد.

معمولا نصاب سینک ظرفشویی آب بندی را با استفاده از چسب آکواریوم انجام می‌دهد. نکته‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که اگر آب بندی توسط فردی ماهر و با تجربه انجام نشود، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی از جمله پوسیدگی کابینت، رطوبت دیوار پشت ظرفشویی، بوی بد و نم و … شود.

بهترین نصاب سینک ظرفشویی

نصب سینک روکار یا تعمیر سوراخ سینک ظرفشویی یا هر سفارشی در زمینه نصب سینک ظرفشویی را می‌توانید در «شهر سرویس» به رایگان ثبت کنید. برای انتخاب بهترین نصاب سینک ظرفشویی، ابتدا پروفایل متخصصین را بررسی کنید و نظرات مشتریام قبلی را بخوانید و بهترین را انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب سینک
3/5
مسئولیت پذیر و حرفه ای بودن و کاملا به کارشون واقف بودن من ایشون رو پیشنهاد میکنم
محمد کارامد
4.8/5
بسیار عالی ومتخصص وحرفه ایی
رضا دشتی
4.3/5
بسیار خوش قول، محترم و با انصاف بودند
مهرزاد تاج ادینی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس