نصب رادیاتور شوفاژ

میانگین قیمت نصب رادیاتور شوفاژ

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب رادیاتور شوفاژ در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه نصب رادیاتور شوفاژ” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب رادیاتور شوفاژ در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب رادیاتور شوفاژ را به متخصصش بسپار

نصب رادیاتور شوفاژ از سری اقداماتی است که در هنگام تجهیز کردن ساختمان‌های نوساز و بازسازی شده توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می‌شود. نصب رادیاتور شوفاژ با مجموعه فعالیت‌هایی همراه بوده که باید بصورت برنامه‌ریزی شده و تحت نظارت افراد مطلع صورت گیرد.

نصب رادیاتور شوفاژ از گذشته تا به امروز همچنان در رده سیستم‌های گرمایشی موردتوجه است. از این رو توجه به یافتن بهترین شرکت‌های تاسیساتی برای تعیین محل مناسب نصب رایاتور شوفاژ و انجام اقدامات لازم در این زمینه در بین افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.

از آنجایی که نصب رادیاتور شوفاژ به صورت اصولی در نحوه عملکرد آن تاثیر مستقیم داشته بنابراین به کارگیری افراد متخصص و آموزش دیده در این زمینه امری ضروری است. امروزه بازار آنلاین “شهر سرویس” امکان دسترسی به بهترین و کارآمد ترین شرکت‌های تاسیساتی در زمینه نصب و سرویس رادیاتور شوفاژ را سهولت بخشیده است.

تعمیرکار شوفاژ
  • مزایای ثبت سفارش نصب رادیاتور شوفاژ در “شهر سرویس”
  • معیارهای تعیین قیمت نصب رادیاتور شوفاژ
  • مراحل و طریقه نصب رادیاتور شوفاژ
  • نحوه ثبت سفارش برای نصب رادیاتور شوفاژ از طریق “شهر سرویس”

مزایای ثبت سفارش نصب رادیاتور شوفاژ در “شهر سرویس”

مراحل و طریقه نصب رایاتور شوفاژ بر اساس یک قواعد تعیین شده برای تکنسین‌های نصب شوفاژ آموزش داده شده و همین امر بر تخصصی بودن این کار تاکید بسیار دارد. بنابراین انتخاب شرکت‌های تاسیساتی معتبر و با تجربه برای نصب رادیاتور شوفاژ در انواع مختلف اولین و مهم ترین اقدام در این زمینه است.

در بیشتر مواقع اطلاعات کم افراد در زمینه فعالیت‌های تاسیساتی و همین طور عدم شناخت کافی منجر نصب ناقص و نامناسب و همین‌طور پرداخت هزینه و صرف زمان بیهوده می‌شود. ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن “شهر سرویس” شما را با یک مشاوره آنلاین رایگان و همین طور ارتباط با افراد متخصص در این زمینه با صرف هزینه و زمان بسیار ناچیز مواجه می‌کند.

تنها با یک ثبت سفارش رایگان برای نصب رادیاتور شوفاژ کارشناسان و تکنسین‌های متخصص در نقاط مختلف شهر با شما در ارتباط خواهند بود. با مشاهده سوابق کاری این افراد در پروفایل تعیین شده برای آنها در سایت “شهر سرویس” امکان انتخاب یک فرد متخصص برایتان راحت تر است.

تعمیرکار شوفاژ

معیارهای تعیین قیمت نصب رادیاتور شوفاژ

هزینه و نصب رادیاتور شوفاژ پس از یک کارشناسی محیط و تعیین لیست تجهیزات و اقدامات مورد نیاز برای راه اندازی و نصب رادیاتور شوفاژ تعیین می‌شود. از این قیمت نصب شوفاژ بر اساس محیط، میزان تجهیزات لازم (لوله کشی، نصب شیرآلات و …)، انجام اقدامات لازم برای آماده سازی شوفاژ و سختی کار و زمان صرف شده متغیر می‌باشد.

برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص قیمت نصب رادیاتور شوفاژ در ساختمان مدنظرتان می‌توانید پس ثبت سفارش آنلاین و رایگان در سایت و اپلیکیشن “شهر سرویس” از افراد متخصص در این زمینه استعلام قیمت رایگان بگیرید.

مراحل و طریقه نصب رادیاتور شوفاژ

مراحل و طریقه نصب ردیاتور شوفاژ بر اساس برند و نوع این سیستم گرمایشی ممکن است با اقدامات متفاوتی روبرو باشد. بعنوان مثال طریقه نصب رادیاتور بوتان و طریقه نصب رادیاتور پره ای و همین طور در حالتی دیگر طریقه نصب رادیاتور لورچ در یک سری اقدامات خاص با هم تفاوت دارند.

اما مجموعه فعالیت‌های انجام شده برای راه اندازی و نصب رادیاتور شوفاژ در قالب چند نکته مهم جمع آوری شده در این قسمت برای تمامی رادیاتورها مشترک هستند.

 

تعمیرکار شوفاژ

نکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

نکات بیان شده در این قسمت به نوعی بصورت تجربی و بر اساس تخصص افراد در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ در انواع مختلف جمع آوری شده است. دانستن این موارد در هنگام نصب و نگهداری از این سیستم گرمایشی اهمیت بالایی دارد.

  • از اعمال فشار بر شیرآلات نصب شده در روی و داخل دیوار در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ خودداری کنید. این فشار به مرور زمان ممکن است منجر به ترک خوردن دیوار و ایجاد نشتی در لوله‌ها و اتصالات انجام شده شود.
  • برای جریان مناسب هوا و بهینه سازی مصرف انرژی در هنگام فعالیت شوفاژ فاصله 7 الی 10 سانتی متری را بین شوفاژ و دیوار در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ رعایت کنید.
  • از شیرهای ترموستات که در کاهش هزینه گاز و همین طور افزایش طول عمر انواع رادیاتور تاثیر بسزایی دارد برای نصب رادیاتور شوفاژ استفاده کنید.
  • برای انجام هواگیری بصورت اتوماتیک از شیر هواگیر اتومات استفاده کنید. این تجهیزات در افزایش عمر استفاده شوفاژ و همین طور جلوگیری از نشتی آب در این سیستم گرمایشی تاثیر زیادی دارند.
  • برای جریان بهتر هوای گرم در محیط فضای اطراف شوفاژ را در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ آزاد گذاشته و همین طور بطور مدام این وسیله را تمیز کنید. این اقدام علاوه بر بالا بردن بهره وری در جلوگیری از سیاه و کدر شدن سطح شوفاژ موثر می‌باشد.

 

تجهیزات مورد نیاز برای نصب رادیاتور شوفاژ

لیستی از تجهیزات مورد نیاز برای نصب رادیاتور شوفاژ پس از کارشناسی محیط و انتخاب یک مکان مناسب برای انجام این کار بصورت زیر تهیه می‌شود. در این لیست می‌توان به ابزارآلات لازم برای لوله کشی در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ  و تجهیزات اصلی مانند شیر ترموستاتیک رادیاتوردانفوس، قفل ترموتسات و انواع شیرآلات برای به جریان انداختن آب گرم و سرد در این سیستم گرمایشی اشاره داشت.

تعمیرکار شوفاژ

نحوه ثبت سفارش برای نصب رادیاتور شوفاژ از طریق “شهر سرویس”

همانطور که تا به این قسمت اشاره شد، نصب رادیاتور شوفاژ مانند دیگر سیستم‌های گرمایشی یک اقدام کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد و تکنسین‌های آموزش دیده در این زمینه انجام شود. برای دسترسی آسان به نزدیک ترین شرکت‌های تاسیساتی به محل زندگی خود می‌توانید در سایت و اپلیکیشن “شهر سرویس” ثبت سفارش کنید.

از طریق تلفن همراه و سیستم در دسترستان پس از ثبت درخواست در “شهر سرویس” به راحتی می‌توانید به مشخصات نزدیک ترین متخصصین افراد برای نصب رادیاتور شوفاژ در طرح و انواع مختلف دسترسی داشته باشید. با مشاهده سابقه کاری ثبت شده برای این افراد و نظرات کاربران قبلی درباره نحوه فعالیت آنها بهترین انتخاب را در این زمینه داشته و کار نصب رادیاتور شوفاژ را به افراد متخصص بسپارید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین  نصب رادیاتور شوفاژ
3/5
برخورد خوب و کار حرفه ای
حسین فیروزپور
نصاب رادیاتور شوفاژ
4.8/5
بسیار خوش قول،با اخلاق و متعهد بودند.
بهنام مختاری
نصاب رادیاتور شوفاژ
4.3/5
بسیار عالی منصف کار بلد
سجاد فتحی
نصاب رادیاتور شوفاژ

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس