نصب جک آرام بند

میانگین قیمت نصب جک آرام بند

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب جک آرام بند در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “نصب جک آرام بند” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب جک آرام بند در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب جک آرام بند را به متخصصش بسپار

هدف از نصب جک آرام­ بند، بسته شدن درب به صورت خودکار با یک سرعت مشخص است. نصب جک آرام­ بند درب و نصب جک آرام­ بند کابینت، برخلاف ظاهر کوچک آن، نقش مهمی در افزایش کارایی درب‌­ها و راحتی ما دارد. جک آرام ­بند با نام جک هیدرولیکی درب نیز در بازار شناخته می­‌شود.

در صورتی که به دنبال افراد متبحر در نصب جک آرام­ بند، شامل نصب جک آرام بند کابینت، نصب آرام­بند NHN، تنظیم آرام­بند CISA، و حتی تعویض روغن آرام­بند و تنظیم سرعت آرام­بند هستید، با “شهر سرویس” آنها را به راحتی پیدا کنید. برای نصب جک آرام­ بند، درخواست خود را رایگان در “شهر سرویس” ثبت کنید، از متخصصین قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای نصب جک آرام­ بند انتخاب کنید.

 • قیمت نصب جک آرام بند چگونه تعیین می‌شود؟
 • مزیت نصب جک آرام بند چیست؟
 • نصب جک آرام بند، چگونه انجام می‌شود؟
 • نحوه انتخاب نصاب جک آرام بند

قیمت نصب جک آرام­ بند چگونه تعیین می‌­شود؟

نصب جک آرام­ بند 2 مرحله کلی دارد. این وسیله دو بازوی ثابت و متحرک دارد. بخش ثابت بر روی چهارچوب در، و بازوی متحرک بر روی خود درب نصب می­‌شود. نصب جک آرام­ بند درب ورودی در آپارتمان‌­ها، اداره‌­ها و هر ساختمان دیگری، علاوه بر ایجاد اطمینان از بسته شدن در و افزایش امنیت، از بهم خوردن در و ایجاد صدا نیز جلوگیری می­‌کند. اما چه عوملی در هزینه نصب جک آرام­ بند موثر است؟

 

1. نوع درب در نصب جک آرام­ بند درب

نصب جک آرام­ بند بر روی انواع درب­‌‌های داخلی، درب­‌‌های ورودی، درب­‌‌های چوبی، درب­‌‌های فلزی، درب‌­‌های PVC و یا ترکیبی از این درب­‌ها قابل انجام است. هزینه نصب جک آرام­ بند با توجه به نوع و وزن در و اینکه جک آرام بند بر روی در پارکینگ و اتومبیل رو یا نفر رو نصب می‌شود، متفاوت است.

برای مثال، نصب جک آرام­ بند درب روی درب­‌‌های دولنگه که معمولا در ورودی ساختمان­‌‌های بزرگ نصب می‌شود، یا درب­‌های پارکینگ، نیاز به جک‌­‌های آرام‌بند قوی­تری دارد که هزینه نصب­شان بالاتر است. به همین ترتیب، قیمت نصب جک آرام­ بند کابینت از مدل‌­‌های مناسب برای درب‌­ها پایین‌­تر است.

 

2. برند محصول در نصب جک آرام­ بند

یک جستجوی کوچک در اینترنت گستردگی برند‌های جک­‌‌های هیدرولیکی درب را به شما نشان خواهد داد. هزینه نهایی نصب جک آرام­ بند در نصب آرام ­بند ریوبی، نصب آرام­ بند ریوبی، آرام بند یال و سایر برندها تفاوت­‌‌هایی (گاهی ناچیز) با یکدیگر دارد. البته این مورد درصورتی حائز اهمیت است که خودتان به صورت مستقیم قصد خریداری آرام­ بند را نداشته باشید.

درصورتی که محصول موردنظر گارانتی داشته باشد نیز، هزینه نصب جک آرام­ بند بیشتر خواهد شد.

3. تعمیرات جک هیدرولیکی درب

ممکن است جک آرام بندی که نصب کرده‌اید دچار مشکلاتی شود، و یا به خدماتی مانند تعویض روغن آرام­بند و یا تنظیم جک درب (تنظیم مجدد سرعت) احتیاج داشته باشد. متخصصین در بازار آنلاین “شهر سرویس” خدمات مربوط به تعمیر و تنظیم را نیز انجام می‌دهند. هزینه کار در چنین شرایطی بسته به نوع تعمیرات مورد نیاز متفاوت خواهد بود.

اگر تمایل دارید پیش از انجام کار، هزینه نصب جک آرام­ بند درب را به­ طور دقیق ارزیابی کنید، کافیست درخواست خود را در اپلیکشن “شهر سرویس” نصب کنید. شما می‌­توانید بدون نهایی کردن سفارش، از هزینه بازسازی آشپزخانه که توسط متخصصین پیشنهاد می­‌شود، مطلع شوید.

مزایای نصب جک آرام­ بند چیست؟

اشاره کردیم که نصب جک آرام­ بند درب ورودی در آپارتمان­‌ها، اداره‌­ها و سایر ساختمان‌‌­ها، علاوه بر ایجاد اطمینان از بسته شدن در و افزایش امنیت، از بهم خوردن در و ایجاد صدا نیز جلوگیری می­‌کند.

شما با استفاده از خدمات نصب جک آرام­ بند درب، نصب جک آرام­ بند کابینت، تعویض روغن آرام ­بند و…، به چندین فرد مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می­‌توانید مشخصات و سوابق کاری هر یک از متخصصین را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌‌های قبلی آن‌ها مشاهده کنید؛ و از هزینه نصب و تنظیم جک درب قبل از نهایی کردن درخواست مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی “شهر سرویس” برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

نصب جک آرام­ بند چگونه انجام می­‌شود؟

نحوه نصب جک آرام­ بند به نوع آن (که با توجه به مدل در انتخاب می­‌شود) بستگی دارد. در درب­‌‌های سنگین، بهتر است از سطح روبه بالای آرام­بند، و در درب­‌‌های ساده و سبک ­می­‌توانیم از سطح سبک و رو به پایین آرام­ بند استفاده کنیم. میزان تردد در درب­‌های نفررو آپارتمانی نیز اهمیت بالایی دارد.

در این حالت باید از آرام­ بند‌های باکیفیت استفاده کنیم تا مدت بیشتری قابل استفاده باشد. نصب به هر یک از این روش­‌ها را در ادامه به ­صورت خلاصه توضیح داده­‌ایم:

 

نصب جک آرام­ بند (باز شو درب از داخل)

در ادامه، مراحل نصب جک آرام بند را مشاهده می‌کنید.

 1. متخصص۴ سوراخ روی درب برای آرام­بند و ٢ سوراخ بر روی چارچوب درب برای پاشنه بازویی ایجاد می­‌کند.
 2. او در ادامه سوراخ­‌های اصلی برای تمام پیچ­‌های آرام­بند را با مته مناسب روی درب و قاب آن ایجاد می­‌کند.
 3. در مرحله بعدی از نصب جک آرام­ بند، پاشنه بازویی قابل تنظیم را با پیچ­‌های در نظر گرفته شده روی قاب درب نصب می­‌کند.
 4. سپس، آرام­ بند در قسمت بالای درب با پیچ­‌های نصب شده، و پیچ (سوپاپ) تنظیم سرعت مقابل و در راستای لولا قرار می­‌گیرد.
 5. بازوی اصلی روی شفت پره‌­دار در قسمت بالای آرام ­بند به صورت عمود بر درب سوار شده، و بازوی آرام­بند با واشر یا پیچ محکم می‌شود.
 6. پس از اتصال ساعد بازویی به بازوی اصلی، طول ساعد بازویی طوری تنظیم می‌شود که ساعد بر قاب درب عمود باشد.
 7. در آخر، نحوه تنظیم سرعت آرام­بند و سرعت بسته شدن درب تنظیم می‌شود. توجه داشته باشید که در فصول تابستان و زمستان، روغن موجود در بدنه آرام­بند منبسط و منجمد می‌شود. این امر موجب اختلال در سرعت باز و بسته شدن درب شده و برای رفع آن تنها کافیست پیچ تنظیم سرعت را سفت و یا شل کنید.

 

نصب جک آرام­ بند (باز شو درب به بیرون)

مراحل نصب جک آرام­ بند درب در این حالت نیز تقریبا مانند مدل قبل است.

 

نحوه انتخاب بهتربن متخصص نصب جک آرام­ بند

همان­طور که ملاحظه کردید، طریقه نصب آرام­ بند ریوبی و سایر برندها به تخصص و تجهیزات نیاز دارد. اگر به دنبال استفاده از خدمات نصب جک آرام­ بند درب، تعویض روغن آرام­ بند و … در شهر خود هستید، درخواست خود را در “شهر سرویس” به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصین نصب و تنظیم جک درب پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای نصب جک آرام­ بند انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت بنایی
 • قیمت گچبری و گچ کاری
 • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب جک آرام بند
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس