نصب توالت فرنگی

میانگین قیمت نصب توالت فرنگی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب توالت فرنگی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “ نصب توالت فرنگی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب توالت فرنگی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب توالت فرنگی را به متخصصش بسپار

نصب توالت فرنگی، این روزها یکی از حداقل مواردی است که هر صاحب خانه‌ای باید آن را انجام دهد. تفاوت ندارد جنس توالت فرنگی ایرانی است یا خارجی؛ به خصوص در مکان‌هایی همچون بیمارستان‌ها و هتل‌ها که افراد قادر به استفاده از توالت ایرانی نیستند، نصب توالت فرنگی، یکی از بهترین روش‌ها است. در این میان، برخی از توالت فرنگی‌ها به سیستم خودشور نیز مجهز هستند که برای افراد بیمار و افرادی که مشکلات ناتوانی جسمی دارند، می‌تواند مفید باشد.

نصب توالت فرنگی

با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر آشنایی با نحوه نصب توالت فرنگی، با مواردی همچون نحوه ثبت سفارش نصب توالت فرنگی در «شهر سرویس» و نصب توالت فرنگی شیراز، آشنا شوید. همچنین می‌توانید در کنار درخواست این سرویس، برای نصب فلاش تانک نیز اقدام کنید.

 • عوامل موثر در هزینه نصب توالت فرنگی
 • چگونه درخواست نصب توالت فرنگی خود را ثبت نماییم؟
 • طریقه نصب توالت فرنگی و طریقه نصب توالت فرنگی خودشور
 • متداول ترین برندهای توالت فرنگی
 • نصب توالت فرنگی را به دست چه کسی بدهیم؟

نصب توالت فرنگی را خودمان انجام دهیم یا نصاب؟

نصب توالت فرنگی، نیاز به تخصص چندانی ندارد و خودتان نیز می‌توانید توالت فرنگی را نصب کنید؛ اما این نکته را فراموش نکنید که بی‌توجهی یا بی دقتی هنگام نصب آن، موجب نشتی آب می‌شود و این امر، منجر به تخریب و نم برداشتن و آب دادن سقف واحد پایینی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای این کار از یک نصاب حرفه‌ای بهره ببرید. در غیر این صورت، با ریسکی همچون انجام کاری نامرغوب رو به رو خواهید بود. 

 

قیمت و هزینه نصب توالت فرنگی

عوامل متفاوتی بر هزینه نصب توالت فرنگی اثر می‌گذارند. از جمله عوامل موثر در هزینه نصب توالت فرنگی عبارتند از:

 • نوع چسب آکواریوم 
 • میزان مصالح موردنیاز 
 • نحوه نصب بوگیر ژله‌ای توالت فرنگی

نکته هزینه نصب توالت فرنگی: در صورتی که تمایل به نصب شیرآلات در کنار نصب توالت فرنگی دارید، هزینه نصب شیرآلات به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

قیمت نصب توالت فرنگی را به صورت حدودی می‌توانید در نمودار قیمت مشاهده کنید. در صورتی که تمایل داشتید، می‌توانید درخواست خود را به رایگان ثبت کنید و از متخصصین قیمت بگیرید. 

نصب توالت فرنگی

چگونه درخواست نصب توالت فرنگی خود را ثبت نماییم؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب توالت فرنگی خود را در وب سایت و یا اپلیکیشن “شهر سرویس” انجام دهید. با صرف کمتر از 4 دقیقه زمان، می‌توانید درخواست نصب توالت فرنگی خود را در “شهر سرویس” ثبت کنید؛ و پس از حدود 30 دقیقه، چندین نصاب توالت فرنگی به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند. حال شما با بررسی سوابق هر یک از متخصصین، می‌توانید بهترین متخصص نصب توالت فرنگی را انتخاب کنید. کار نصب توالت فرنگی را به فرد مورد اعتماد و متخصص بسپارید.

نصب توالت فرنگی

وسایل لازم جهت نصب توالت فرنگی

قبل از این که برای راه اندازی توالت فرنگی دست به کار شوید ابتدا باید تمامی تجهیزات مورد نیاز را در کنار دست خود قرار دهید تا در حین کار با مشکل مواجه نشده و کار نصب به سرعت پیش برود. این وسایل عبارتند از:

 • انواع پیچ گوشتی‌های چهارسو و دوسو
 • انبردست
 • آچار فرانسه
 • درزگیر مخصوص حمام و آشپزخانه
 • شلنگ رابط توالت فرنگی
 • حلقه مومی با پیچ

 

طریقه نصب توالت فرنگی و طریقه نصب توالت خودشور

طریقه نصب توالت فرنگی، نسبت به توالت ایرانی، دارای فرایند آسان‌تر و کوتاه‌تری است. یکی از نکات مهمی که باید به هنگام نصب توالت فرنگی به یاد بسپارید، فاصله میان لوله فاضلاب و دیوار است. پیشنهاد می‌شود، حداقل فاصله 25 تا 30 سانتی متری بین دیوار و این لوله قرار گیرد؛ تا به راحتی بتوانید نصب توالت فرنگی را در جای درست انجام دهید. 

 1. ابتدا حلقه مومی را باز کرده و در دهانه لوله فاضلاب که قرار است توالت فرنگی در آنجا نصب شود، قرار دهید. دو نوع حلقه مومی در بازار وجود دارد که با پیچ و یا بدون پیچ هستند. درست است که حلقه مومی با پیچ کمی گران تر است اما همین پیچ‌ها باعث می‌شود که حلقه مومی دقیقا در محل قرار گرفته و جابجا نشود. در نتیجه در مراحل بعدی نصب و در مدت استفاده از توالت فرنگی مشکلی رخ نخواهد داد.
 2.  اکنون باید کاسه توالت فرنگی را بر روی حلقه مومی قرار دهید. توجه داشته باشید که لازم است کمی کاسه را فشار دهید تا مطمئن شوید که توالت به سرامیک‌های کف دستشویی محکم شده است.
 3. در این مرحله از نصب توالت فرنگی شما باید واشرها و پیچ‌ها را در محل خود قرار دهید. در این زمان به چند نکته توجه داشته باشید. اول این که به هیچ عنوان سراغ بست هیا پلاستیکی نروید زیرا به هر حال در مدت زمان زمان استفاده از توالت فرنگی، کاسه آن کمی جابجا شده و تکان می‌خورد.
 4. از طرف دیگر دقت کنید که پیچ‌ها زیاد سفت نشود زیرا هم به اصطلاح بریده شده و هم این که به بدنه چینی کاسه آسیب خواهد شد. توجه کنید که کاسه توالت فرنگی کاملا تراز بوده و تکان نخورد. مشکلی که در اغلب ساختمان‌ها وجود دارد این است که کف محل نصب توالت فرنگی، کمی شیب دار و ناصاف است که منجر به تکان خوردن کاسه می‌شود. در این زمان این تراز نبودن مانع از خروج سریع مواد از توالت شده و با مشکل عدم تخلیه توالت فرنگی روبرو خواهید شد. پیشنهاد می‌کنیم که کف توالت را با یک سکه تراز کنید.
 5. پس از نصب توالت فرنگی باید به سراغ نصب مخزن توالت بروید. شما باید پیچ و مهره‌های مخزن با ببندید منتهی در این کار زیاده روی نکرده و فشار زیادی را وارد ننماید زیرا پیچ‌ها هرز شده و ممکن است که باز شوند.
 6. پس از این که نصب مخزن توالت فرنگی تمام شد باید شیلنگ رابط را وصل کنید. یک سر شیلنگ را به مخزن و سر دیگر را به فلکه ورودی آب وصل کنید. توجه کنید که باید قبل از این که شیلنگ رابط را خریداری نمایید، حتما فاصله تقریبی مخزن تا فلکه را اندازه گیری نمایید تا با مشکل کوتاه بودن آن روبرو نشوید.
 7. در نهایت شما باید نشیمنگاه توالت را نصب نمایید. باید پیچ‌هایی که در این قسمت قرار دارد، یک پوشش پلاستیکی در نظر گرفته شده است که کمک می‌کند تا در زمان تمیز کردن توالت فرنگی به راحتی بتوانید نشیمنگاه را جدا کرده و آن را تمیز نمایید.
 8. یکی از مهمترین مراحل نصب توالت فرنگی که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، درزگیری توالت است. شما باید دور تا دور کاسه توالت را در محلی که روی سرامیک‌ها قرار گرفته است، درزگیری نمایید تا اگر نشتی رخ داد، مواد جاری نشوند.
نصب توالت فرنگی

متداول‌ترین برندها برای نصب توالت فرنگی

 • نصب توالت فرنگی مینا
 • نصب توالت فرنگی ایرانی
 • نصب توالت فرنگی مروارید
 • نصب توالت فرنگی انیکس
 • نصب توالت فرنگی چینی کرد
 • نصب توالت فرنگی پارس سرام
نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی را دست چه کسی بسپاریم؟

هرگونه کار نصب انواع توالت فرنگی، تنظیم سیفون توالت فرنگی، را به دست سرویسکاری مجرب و با تجربه بسپارید. شاید در دید اول و با خواندن مقاله ای درباره نحوه کار گذاشتن توالت فرنگی و یا دیدن فیلم نصب توالت فرنگی گمان کنید که می‌توانید نصب توالت فرنگی را خودتان انجام دهید. اما بهتر است کار را به متخصص آن بسپارید تا از هزینه‌های بعدی جلوگیری نمایید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب توالت فرنگی
3/5
مسئولیت پذیر و حرفه ای بودن و کاملا به کارشون واقف بودن من ایشون رو پیشنهاد میکنم
محمد کارامد
4.8/5
بسیار عالی ومتخصص وحرفه ایی
رضا دشتی
4.3/5
بسیار خوش قول، محترم و با انصاف بودند
مهرزاد تاج ادینی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس