نصب آنتن تلویزیون

میانگین قیمت نصب آنتن تلویزیون

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب آنتن تلویزیون در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “ نصب آنتن تلویزیون” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب آنتن تلویزیون در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب آنتن تلویزیون را به متخصصش بسپار

اگر به تازگی به خانه و محل جدیدی نقل مکان کردید و تصمیم به نصب آنتن تلویزیون دارید، و یا به دلیل نداشتن کیفیت آنتن فعلی بخصوص در شرایط بد جوی قصد تعویض و جایگزین آنتن جدید را دارید ولی نصب آنتن تلویزیون برایتان مقدور نیست، می‌توانید از افراد متخصص در زمینه نصب لوازم الکترونیکی وابسته به تلویزیون و یا دیگر وسایل برقی نیازمند به آنتن کمک بگیرید.
“شهر سرویس” با ایجاد یک بستر مناسب برای افرادی که در حوزه نصب و راه اندازی لوازم برقی مثل تلویزیون تخصص دارند، شرایط بهره مندی از تخصص این افراد را بصورت آنلاین و بدون صرف هزینه و وقت زیاد برای گرفتن خدمات در این خصوص فراهم آورده است.

 اگر در جزو افرادی هستید که مدام با مشکل قطعی و وصلی شبکه‌های تلویزیون به دلیل نامناسب بود وضعیت نصب آنتن تلویزیون مواجه هستید، با یک ثبت سفارش رایگان در بازار آنلاین “شهر سرویس “بهترین و کاربلدترین متخصص را در این زمینه انتخاب کنید.

نصب انتن تلویزیون
 • مزایای انتخاب نصاب آنتن تلویزیون از طریق “شهر سرویس”
 • اقدامات مشابه نصب آنتن تلویزیون در “شهر سرویس” 
 • هزینه انجام نصب آنتن تلویزیون چقدر است؟
 • آشنایی با نصب انواع آنتن تلویزیون  
 • نحوه ثبت سفارش نصب آنتن تلویزیون در “شهر سرویس”

مزایای انتخاب نصاب آنتن تلویزیون از طریق “شهر سرویس”

شاید در وهله اول نصب آنتن تلویزیون کاری ساده به نظر بیاید. با توجه به ایجاد پیشرفت در ساخت انواع آنتن‌های تلویزیون و پیچیده بودن نصب این سری از آنتن‌ها و همین طور تنظیمات درست آنها برای نمایش با کیفیت تصاویر در تلویزیون نیاز به یک فرد متخصص و آگاه به اصول نصب آنتن تلویزیون بیش از پیش حس می‌شود. 
شما می‌توانید با ثبت سفارش و درخواست خود بصورت رایگان در اپلیکیشن و سایت “شهر سرویس” به راحتی نزدیکترین و کاربلدترین فرد در زمینه نصب آنتن تلویزیون به خود را انتخاب و با شرح مشکل خود برای این فرد و استعلام قیمت رایگان انجام نصب و تنظیم آنتن تلویزیون خود را به یک متخصص بسپارید.

ثبت سفارش رایگان، مشاهده پروفایل افراد متخصص در این زمینه، امکان ایجاد ارتباط با کاربلدترین افراد در نصب آنتن تلویزیون، شرح مشکل و اعلام نوع آنتن برای افراد و گرفتن قیمت به رایگان و در نهایت مشاهده نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد این افراد از دیگر مزایای انتخاب شهر سرویس برای معرفی یک فرد کاربلد جهت نصب آنتن تلویزیون است.

نصب انتن تلویزیون

اقدامات مشابه نصب آنتن تلویزیون در “شهر سرویس” 

شهر سرویس با تحت پوشش قرار دادن خدمات به ظاهر کوچک برای پذیرش سفارش و ایجاد ارتباط مشتری با متخصصان مربوطه،  قدرت خود را در رفع نیاز کاربران در زمینه‌های مختلف نشان داده و به مشتریان خود اعلام می‌دارد که برای خدمات مختلف و متنوعی امکان پیدا کردن یک متخصص را برایشان ایجاد می‌کند.
علاوه بر نصب آنتن تلویزیون خدمات مشابه دیگری در بازار آنلاین شهر سرویس برای برون سپاری کاربران و انتخاب یک متخصص از این طریق وجود دارد.

 • نصب آنتن مرکزی و دیجیتال
 • نصب آیفون تصویری و صوتی
 • نصب دوربین مداربسته
 • سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال
 • نصب قفل برقی
 • و …

در کنار نصب آنتن تلویزیون، دیگر حرفه‌های مرتبط به آن روزانه با ثبت سفارش‌های زیادی در “شهر سرویس” همراه است.

نصب انتن تلویزیون

هزینه انجام نصب آنتن تلویزیون چقدر است؟

هزینه نصب آنتن تلویزیون وابسته به نوع آنتن و مراحل نصب آن و همین طور جایی که قرار است آنتن قرار گیرد، می‌تواند متفاوت باشد. ممکن است به دلیل قرار گرفتن در نقطه‌ی کور یک منطقه از نظر سیگنال و شبکه نصب آنتن تلویزیون و ایجاد تصویر بدون پارازیت و قطعی با به سختی صورت گیرد، که در این صورت به دلیل صرف وقت و سختی کار امکان دارد هزینه با شرایط عادی متفاوت باشد. 

از دیگر مواردی که می‌تواند در هزینه نصب آنتن تلویزیون تاثیر بگذارد، نیاز به تعویض تجهیزات آنتن یا استفاده از لوازم جانبی جدید برای رفع مشکل یا نصب آنتن تلویزیون است.در “شهر سرویس”  امکان استعلام قیمت رایگان پس از ایجاد ارتباط با متخصصین مختلف در زمینه نصب آنتن تلویزیون وابسته به شرایط ممکن وجود دارد.

آشنایی با نصب انواع آنتن تلویزیون

برای نصب و راه اندازی تلویزیون اصلی ترین تجهیزات آنتن این وسیله برقی و محبوب در بین افراد می‌باشد. برای نصب آنتن تلویزیون با توجه به نوع این آنتن‌ها راهکارهای متفاوتی وجود دارد. در این قسمت به بررسی نصب انواع آنتن تلویزیون  و تجهیزات وابسته به آن به اختصار می‌پردازیم.

نصب انتن تلویزیون

نصب آنتن تلویزیون سامسونگ

نصب آنتن تلویزیون سامسونگ با توجه به دفترچه راهنمای راه اندازی تلویزیون به نسبت در انواع تلویزیون‌ها ممکن است متفاوت باشد. در صورت آشنایی با تجهیزات نصب آنتن تلویزیون می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید. در غیر این صورت بهتر است از یک فرد متخصص برای نصب آنتن تلویزیون خود کمک بگیرید.


آموزش نصب آنتن دیجیتال

امروزه علاوه بر قابلیت داشتن شبکه‌های وابسته به دیجیتال در بیشتر تلویزیون‌های نسل تعبیه شده است. امکان اتصال به شبکه‌های دیجیتال نیازمند نصب آنتن دیجیتال است. بنا به ضرورت انجام این کار آموزش‌های زیادی در خصوص نصب آنتن دیجیتال در قالب راهنما جمع آوری و در اختیار افراد گذاشته می‌شود. علاوه بر این امکان درخواست یک کارشناس نصب آنتن تلویزیون برای انجام این کار در مواقع ضروری وجود دارد.

نصب انتن تلویزیون

نحوه نصب تقویت کننده آنتن تلویزیون

نحوه نصب تقویت کننده آنتن تلویزیون برای افرادی که از ضعف آنتن در انتقال درست تصویر ناراضی هستند، کاربرد دارد. نویز گیر آنتن تلویزیون نیز وسیله ای با قابلیت مشابه تقویت کننده تلویزیون بوده و برای رفع پارازیت از روی تصاویر تلویزیون کاربرد دارد. این موارد در کنار نحوه اتصال دو سیم آنتن، شناخت برد آنتن تلویزیون و همین طور علت روشن نشدن چراغ انتن تلویزیون از سری مواردی است که در نصب آنتن تلویزیون ممکن است نیاز به یک کارشناس را ضرورت بخشد.

نحوه ثبت سفارش نصب آنتن تلویزیون در “شهر سرویس”

انتخاب یک کارشناس برای نصب آنتن تلویزیون از طریق اپلیکیشن و سایت “شهر سرویس” به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی انجام دهید. با ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از کارشناسان و متخصصان نصب آنتن تلویزیون فردی را متناسب با نوع آنتن و تلویزیون خود انتخاب کرده، و نصب آنتن تلویزیون خود را به یک کارشناس کاربلد بسپارید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین نصب آنتن تلویزیون
3/5
کار سریع و با هزینه مناسب انجام شد
مهدی سلیمانی منش
4.8/5
متخصص بسیار با مهارت و با اخلاق بودند
میثم کرمی
4.3/5
متخصص با تجربه و با اخلاق
آقای قطعی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس