نصب آسانسور

میانگین قیمت نصب آسانسور

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت نصب آسانسور در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “نصب آسانسور” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش نصب آسانسور در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

نصب آسانسور را به متخصصش بسپار

نصب آسانسور به صورت حرفه‌ای و اصولی، با توجه به فرکانس استفاده از آن، اهمیت بالایی در ساختمان‌ها دارد. اگر به دنبال بهترین متخصصان شهر خود برای مشاوره نصب آسانسور، نصب آسانسور در بیرون ساختمان، یا نصب آسانسور در نمای ساختمان هستید، “شهر سرویس” به شما در پیدا کردن این افراد در کوتاه‌ترین زمان کمک خواهد کرد. درخواست خود را به رایگان در «شهر سرویس» ثبت کنید. متخصصان نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی و مدرن پیشنهاد قیمت نصب آسانسور را اعلام می کنند، و شما میتوانید بهترین فرد را انتخاب کنید.

سرویس آسانسور

قیمت نصب آسانسور چگونه تعیین میشود؟

قیمت نصب آسانسور با توجه به فاکتورهای متفاوتی تعیین میشود. با این وجود، مهمترین فاکتور در تعیین قیمت نصب آسانسور، مدل آسانسور است. از نظر نیروی محرکه، آسانسورها به 2 گروه تقسیم میشوند:

 • آسانسور کششی: آسانسور کششی جزو قدیمیترین نوع آسانسور هستند. اجزای تشکیل دهنده آنها عبارتاند از کابین، وزنههایی که به سیم بکسلها متصل است، و قرقرهای بزرگ که فلکه نام دارد. نیروی محرکه آنها توسط اصطکاک بین سیم بکسل و شیار فلکه کششی ایجاد میشود.
 • آسانسور هیدرولیکی (آسانسور جکی): این آسانسورها با فشار روغن کار میکنند، و نیروی محرکه آنها از طریق سیلندر و پیستون اعمال میشود. آسانسور هیدرولیکی برای ساختمانهای کم ارتفاع یک انتخاب بسیار مناسب است که نیازی به احداث موتورخانه نیز ندارد.

حالا که انواع آسانسور را بهتر میشناسید، باید گفت که به طور معمول، قیمت نصب آسانسور هیدرولیکی 10 الی 15 درصد نسبت به قیمت نصب آسانسور کششی پایینتر است؛ اما آسانسور هیدرولیکی برای ساختمان‌های بیش از 3 ایستگاه توصیه نمی‌شود.

سایر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت نصب آسانسور شامل نوع موتور (ایرانی یا خارجی)، نوع درب (لولایی یا اوماتیک)، نوع ریل، تعداد توقف، و ظرفیت است. قیمت یک آسانسور بر اساس پارامترهای نوع طراحی، نوع قطعات (از لحاظ کیفیت و از لحاظ سازگاری و کارکرد مناسب با یکدیگر)، آپشن‌های آن و از نظر کیفیت نصب نیز تعیین می‌گردد.

سرویس آسانسور

مزایای استفاده از نصب آسانسور چیست؟

در ادامه با مراحل نصب آسانسور در نمای ساختمان، نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی و… بیشتر آشنا خواهید شد؛ و خواهید دید که تخصص در تمام جوانب این کار با مطالعه آموزش نصب آسانسور pdf، آموزش گام به گام نصب آسانسور و… امکان پذیر نیست. در نتیجه، کمک گرفتن از متخصصانی که علاوه بر داشتن مهارت لازم، مجهز به برنامه زمانبندی نصب آسانسور هستند و توانایی ارائه مشاوره نصب آسانسور را نیز دارند، بسیار مهم است و ممکن است دشوار به نظر برسد.

شما پس از ثبت رایگان درخواست خود و مشاهده پیشنهادات متخصصان برای قیمت نصب آسانسور، میتوانید پروفایل تخصصی آنها را مطالعه کرده و با مرور تجربه کاربران قبلی از خدمات آنها، بهترین متخصص را برای مشاوره نصب آسانسور، نصب آسانسور در نمای ساختمان و سایر خدمات این حوزه در محل انتخاب کنید. پیگیری تیم پشتیبانی «شهر سرویس» برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

مراحل نصب آسانسور

در ادامه نگاهی به مراحل نصب آسانسور (نصب آسانسور در نمای ساختمان، نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی و…) میاندازیم تا با اهمیت مواردی مانند تخصص نصاب، مشاوره نصب آسانسور و برنامه زمانبندی نصب آسانسور بیشتر آشنا شویم:

سرویس آسانسور

1. تهیه نقشه
اگر ساختمان در حال احداث بوده و دسترسی به ابعاد دقیق چاهک میسر نباشد، متخصص نصب آسانسور به نقشه‌های زیر لازم دارد. به عبارت دیگر، قبل از اجرای کامل محل آسانسور و مشخص شدن محل عبور تاسیسات، استفاده از نقشههای اجرایی کمک زیادی به مراحل طراحی و برنامه زمانبندی نصب آسانسور می‌کند.
2. جانمایی آسانسور
در ساختمان‌هایی که نیاز به آسانسور دارند، فردی که طراحی فضاها را به عهده دارد، باید از تعداد، نوع و ظرفیت آسانسورها در مراحل اولیه طراحی اطلااع داشته باشد. بنابراین، جانمایی آسانسور به عهده مهندس معمار است که با توجه به اطلاعات ذکر شده (متناسب با شرایط اقلیمی) انجام می‌شود. در مورد نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی، استفاده از مشاوره نصب آسانسور این مورد را مشخص خواهد کرد.
3. آهن کشی چاه آسانسور

سرویس آسانسور

عملیات آهن کشی در مراحل نصب آسانسور عبارت است از ساخت سازه فلزی چاه آسانسور برای استقرار براکت‌های مورد نیاز ریل‌های کابین آسانسور و ریلهای وزنه. آهن کشی در نصب آسانسور در نمای ساختمان یا نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی بر اساس نقشه طراحی شده توسط فروشنده آسانسور اجرا می‌شود. در حالت کلی، مراحل آهن کشی عبارتاند از :
1.    تهیه نقشه های اجرایی از آهن کشی چاه آسانسور
2.    تهیه چک لیست آهن آلات و ابزار مورد نیاز
3.    نصب داربست جهت اجرای آهن کشی
4.    اجرای آهن کشی و ضد زنگ کردن آهن آلات در پایان
4. دیوارکشی اطراف چاه
در ادامه برنامه زمانبندی نصب آسانسور، سه طرف چاه آسانسور باید به وسیله قطعات یا دیوارهای جداکننده از محیط اطراف جدا شود. سطح داخلی این جداکنندها نیز باید اندودکاری و صاف شود. دیوارهای جداکننده از محل اولین توقف تا اتاقک موتورخانه روی پشت بام اجرا می‌شود.
5. ایجاد موتورخانه
‌اتاق موتورخانه آسانسور یا اتاقک آسانسور در نصب آسانسور، با توجه دقیق به ابعاد و نقشه اجرایی اجرا می‌شود. علاوه بر توجه به ابعاد خاص ارتفاع، در ورودی و…، موتورخانه آسانسور باید دارای پنجره جهت تهویه نیز باشد.
6. دورچینی درب طبقات
پس از نصب ریل، درب و کنترل نهایی در برنامه زمانبندی نصب آسانسور، بایستی دیوار چینی دور درب‌ها به وسیله آجر، بلوک یا پوشش‌های فلزی اجرا شود. در پایان نیز کابل کشی و نصب تابلو برق سه فاز انجام خواهد شد.

سرویس آسانسور

عوامل موثر بر قیمت نصب آسانسور

در بخشهای قبلی قیمت نصب آسانسور را بررسی کردیم. در ادامه لیستی خلاصه و جامع از عوامل موثر بر هزینه نصب آسانسور را برای شما آماده کردهایم:

 • نوع موتور آسانسور
 • نوع درب آسانسور
 • نوع ریل آسانسور
 • تعداد توقفها
 • ظرفیت آسانسور
 • آپشنهای آسانسور
 • کیفیت نصب آسانسور

نحوه انتخاب بهترین متخصص نصب آسانسور

اگه به دنبال استفاده از خدمات مشاوره نصب آسانسور، نصب آسانسور در نمای ساختمان، نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی و… در شهر خود هستید، درخواست خود را در «شهر سرویس» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان نصب آسانسور پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه¬های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای مشاوره نصب آسانسور و اجرای آن در خانه یا محل کار خود انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت سرویس آسانسور
 • قیمت ساخت آسانسور
 • قیمت نصب بالابر
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین سرویس آسانسور
3/5
بسیار مسئولیت پذیر و کارامد بودند
اکبر موذنی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند
رضا برزگر
4.3/5
به صورت دوره ای، منظم کار را انجام می دهند خوش قول هستند
قاسم جعفری

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس