قیمت موتورشویی

میانگین قیمت موتورشویی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
130،000

تومان

80،000

تومان

60،000

تومان

40،000

تومان

قیمت موتورشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه موتورشویی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از بهترین کارواش به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش کارواش نانو در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

موتور شویی را به متخصصش بسپار

موتور شویی از پردرخواست‌ترین خدمات در حوزه شستشوی خودرو است که اهمیت بالایی دارد. اکنون “شهر سرویس” با داشتن بهترین تیم و پرسنل برای موتور شویی خودرو، خدمات باکیفیتی را به شما ارائه می‌دهد. پس در هر زمان و مکانی که به شستشوی موتور خودرو با مواد نانو و موتور شویی با بخار نیاز داشتید، روی ما حساب کنید.

به محض درخواست شما برای موتور شویی با بخار در شیراز و دیگر شهرها، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به چندین سرویسکار مجرب دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید با مناسبترین قیمت موتور شویی با بخار و نانو، سرویس‌ها را درخواست دهید.

متخصصین فعال در “شهر سرویس” موتور شویی داخل موتور را با بهترین مواد موتور شویی انجام می دهند. قیمت موتور شویی متفاوت است مثلا قیمت موتور شویی با بخار با موتور شویی نانو بخار متفاوت است اما قیمت ها کاملا شفاف است. به این صورت که پس از ثبت درخواست، چندین متخصص مجرب موتور شویی به رایگان پیشنهاد قیمت برایتان ارسال می کنند. بعد از مشاهده قیمت ها و سوابق حرفه ای متخصصین، می توانید بهترین متخصص موتور شویی را انتخاب کنید.

کارواش نانو
 • هزینه سرویس موتور شویی خودرو چقدر می‌شود ؟
 • چگونه بهترین سرویسکار برای موتور شویی خودرو خود انتخاب کنیم؟
 • چرا باید موتور شویی خودرو را دست یک سرویسکار خبره بسپاریم؟
 • در موتور شویی خودرو با آب چه خطراتی را ایجاد می‌کند؟
 • چرا تمیزی سطح خارجی موتور ضرورت دارد؟

قیمت موتور شویی با بخار و شستشوی موتور با نانو چقدر است؟

قیمت موتور شویی با بخار و هزینه شستشوی موتور خودرو با مواد نانو، نرخ ثابتی دارد ولی در وهله اول باید بگوییم که قیمت موتور شویی به مدل ماشین شما بستگی دارد. چرا که ممکن است مواد موتور شویی برای مدل خودرو شما با دیگر مدل ها متفاوت باشد. قابل ذکر است که دستمزدی که برای موتور شویی از شما دریافت می‌شود به طور کاملا منصفانه تعیین شده یعنی علاوه بر اینکه در موتور شویی با عدم پرداخت انعام و عدم پرداخت پول بنزیندر مخارج روزانه شما صرفه جویی می‌شود؛ با استفاده از بهترین مواد شستشو و نانو، قیمت موتور شویی به منصفانه ترین شکل ممکن تعیین شده است.

اگر می‌خواهید از قیمت موتور شویی با بخار و نانو مطلع شوید، پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید و در صورت تمایل سفارش سرویس موتور شویی خودرو را نهایی کنید.


چگونه بهترین سرویسکار برای موتور شویی خودرو خود انتخاب کنیم؟

همانطور که مطلع شدید به محض درخواست شما برای موتور شویی خودرو در محل، در کمترین زمان کوتاه به چندین سرویسکار دسترسی پیدا می‌کنید که برای انتخاب یکی از آن‌ها توسط خود شما، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده سوابق، پروفایل و نظر مشتریان، بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای برای دریافت سرویس موتور شویی خودرو داشته باشید.


چرا باید موتور شویی خودرو را دست یک سرویسکار خبره بسپاریم؟

قلب تپنده هر خودرو، موتور آن است که مهمترین بخش هر اتومبیل محسوب می‌شود. به همین دلیل باید گفت نحوه موتور شویی خودرو اصول خود را دارد و مواد موتور شویی برای هر ماشین ممکن است متفاوت باشد. اگر سرویسکار اصولی به شستشوی موتور خودرو نپردازد، ممکن است بعد از موتور شویی خودرو به آن آسیب جدی وارد شود و قوای محرکه ماشین از کار بیفتد.

پس ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که شستشوی موتور خود و یا همان عمل موتورشویی ماشین را به دست سرویسکاری خبره و متخصص بسپارید که در مورد تمام فوت و فن‌های موتورشویی دانش کافی داشته باشد و از بهترین روش و مناسب‌ترین مواد موتورشویی و پاک کننده داخل موتور خودرو استفاده کند.


علت پرمتقاضی شدن سرویس موتور شویی “شهر سرویس”

 • دسترسی به چندین سرویسکار موتورشویی در کمترین زمان
 • مشاهده قیمت موتور شویی با بخار و نانو قبل از ثبت نهایی
 • معرفی بهترین پرسنل ها در موتور شویی خودرو
 • به دلیل پشتیبانی قوی “شهر سرویس” بعد از انجام کار
 • به دلیل عدم پرداخت انعام به پرسنل موتور شویی ماشین
 • ارائه خدمات موتور شویی با بخار و موتور شویی نانو 
صفرشویی

چرا تمیزی سطح خارجی موتور یک ضرورت دارد؟

هنگامیکه چربی، گرد و غبار و جرم فراوانی پیرامون موتور را در برگرفته باشد، موجب می‌شود دفع حرارت به درستی صورت نگیرد. این عمل باعث بالا رفتن استهلاک موتور ماشین شده و صاحب خودرو را متحمل مخارج بیشتری خواهد کرد. یک سهل انگاری کوچک ممکن است مشکلات زیادی را به وجود آورد پس اگر موتورشویی شما به وقفه افتاده است هرچه سریعتر دست به کار شوید.

 مشکل دیگر ناشی از عدم موتورشویی به موقع، بروز آتش سوزی به دلیل انباشته شدن مواد نفتی و مشتقات آن است.

یک نکته بسیار بسیار مهم: بالاخره هر خودرویی دچار نقص شده و باید به تعمیرگاه مراجعه شود. تعمیرکار برای بازدید از خودرو، ابتدا درب موتور را باز می‌کند تا ایراد یا خرابی پیش آمده را به درستی تشخیص دهد ولی اگر کثیفی خیلی زیاد باشد، تعمیرکار هر گونه نشتی، ترک خوردگی، شکستگی و یا سولفاته شدن را نمی‌تواند بیابد. پس بهتر است سالی یک بار به موتور شویی ماشین پرداخته شود تا از هزینه‌های اضافی و خطرهای احتمالی در امان شویم.


 

خطر بزرگ در موتور شویی با آب:

همان مقدار که موتور شویی خودرو می‌تواند سودمند باشد، استفاده از آب و مواد نامناسب نتیجه کاملا معکوس دارد و اثرات مخربی بر جای می‌گذارد. در واقع نشت رطوبت به داخل قطعات برقی و الکترونیکی اتومبیل باعث ایجاد رسوب درون آن‌ها می‌شود و خرابی‌هایی را به بار می‌آورد. استفاده از مواد شوینده نامناسب، پاشیدن آب بافشار زیاد و بصورت مستقیم باعث آسیب رساندن به قطعات الکتریکی موتور ماشین می‌شود.

ضدعفونی خودرو
با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین کارواش نانو
4.2/5
خیلی خوش قول قول بودن و کار رو تمیز انجام دادن
کارواش سیار
4.8/5
خیلی راضی بودم از سرعت عمل و رفتارشون
کارواش سیار
4.3/5
قیمت منصفانه و و خوش برخورد
کارواش سیار

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس