لایروبی

میانگین قیمت لایروبی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت لایروبی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “لایروبی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش لایروبی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

لایروبی را به متخصصش بسپار

لایروبی چاه و کف تراشی چاه فاضلاب یکی از سرویس‌های پردرخواست “شهر سرویس” است. که توسط بهترین تکنسنین‌ها و با تعیین مناسب‌ترین هزینه لایروبی چاه فاضلاب، ارائه می‌شود. پس اگر برای لایروبی چاه فاضلاب، لایروبی چاه کشاورزی و پاک سازی چاه فاضلاب به دنبال متخصصی مجرب و شرکتی معتبر هستید؛ پس همین حالا سفارش خود را ثبت کنید، از بهترین شرکت های لایروبی به رایگان قیمت بگیرید و بهترین متخصص را انتخاب کنید.

تخلیه چاه

هزینه لایروبی چاه فاضلاب چقدر است؟

هزینه لایروبی چاه فاضلاب به عوامل زیادی از جمله اندازه چاه، عمق چاه، اندازه و سختی کار بستگی دارد. اکنون اگر می‌خواهید قبل از درخواست نهایی لایروبی چاه فاضلاب از هزینه‌های آن مطلع شوید پس همین حالا قیمت بگیرید.


خدمات لایروبی چاه فاضلاب را چگونه درخواست بدهیم؟

 خدمات لایروبی چاه فاضلاب را خیلی راحت از طریق فرم سفارش، ثبت کنید. به محض درخواست شما برای لایروبی و پاکسازی چاه، متخصصانی به شما معرفی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها قیمت شفافی را پیشنهاد می‌دهد. در صورت تمایل و مقایسه آنان با یکدیگر می‌توانید سفارش نهایی خود را با یکی از آنان ثبت کنید. به این طریق می‌توانید بدون نگرانی در منزل بنشینید و منتظر آمدن متخصص شوید.


چرا بعد از مدتی به لایروبی چاه و پاکسازی چاه نیاز است؟

سیستم نامناسب دفع فاضلاب شهری، دردسر‌های زیادی را برای افراد مختلف با خود به همراه داشته است. در کشور ما برای دفع فاضلاب از چاه‌های مخزنی استفاده می‌شود و همان طور که از اسم این چاه‌ها مشخص است، امکان پر شدن آنها پس از چندین سال استفاده وجود دارد، اما در برخی موارد شاهد این هستیم که پس از تخلیه چاه طولی نمی‌کشد که دوباره چاه پر می‌شود! اینجاست که لایروبی چاه فاضلاب کارساز می‌شود.


چرا چاه پس از تخلیه، در زمان کمتری پر می‌شود؟

وقتی فاضلاب به داخل چاه می‌ریزد، چاه انباره‌ای از فاضلاب می‌شود و علاوه بر آن مواد مختلف در دیواره‌ها و کف چاه نفوذ می‌کنند به همین علت پس از سال‌ها استفاده از چاه فاضلاب ساختمان دیگر نفوذپذیری خود را از دست داده و کارایی قبل را نداشته و نیاز به ترمیم و نوسازی چاه ریزشی دارد. به همین دلیل بعد از تخلیه چاه و لایروبی آن نفوذ پذیری چاه به شدت زیادتر می‌شود.

تخلیه چاه

عوامل پر شدن چاه چیست؟

اولین عامل پر شدن چاه، خاک و زمین منطقه است. در مناطق کوهستانی به علت زمین سخت کشش چاه فاضلاب هایشان کمتر از مناطقی است که زمینی با خاک نرم دارند. یکی دیگر از دلایل پر شدن چاه ته نشین شدن لایه ای از مواد ضاید در کف و دیواره چاه است که باعث عدم جذب آب توسط زمین می‌شود. این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و دیگر مواد ضاید است از طریق لوله‌های فاضلاب به داخل چاه وارد شده و در کف آن ته نشین می‌شود یا در دیواره آن رسوب می‌کند. اگر این اتفاق بیافتد باید آب داخل چاه را تخلیه کرد و مواد ته نشین شده را از داخل آن خارج کرد این لایه ضد آب تمامی بدنه‌ی کانال چاه را می‌پوشاند و باعث عدم نفوذ آب در چاه می‌شود. 


لایروبی و کف تراشی چاه پس از تخلیه چاه چه مزیتی دارد؟

پس از تخلیه چاه، جهت ترمیم و بازسازی چاه اصطلاحا تبدیل چاه مرده به زنده، باید مواد چسبیده به دیواره چاه را از بین ببریم. در واقع لایروبی چاه به روشی برای سلامت نگه داشتن چاه فاضلاب نیز گفته می‌شود. با انجام کار لایروبی و پاکسازی چاه بعد از تخلیه، نفوذپذیری چاه فاضلاب شدیدا افزایش پیدا کرده و چاه مثل روز اول خواهد شد به طوری که دیگر نیازی به حفر چاه جدید پیدا نمی‌شود. در ادامه نحوه انجام لایروبی و کف تراشی را توضیح می‌دهیم.

لایروبی و کف تراشی چاه چگونه انجام می‌شود؟

چاه به این صورت است که پس از تخلیه چاه فردی وارد چاه شده و رسوب‌های دیواره و کف را می‌تراشد و آن‌ها را از داخل چاه خارج می‌کند. پس از لایروبی چاه و کف تراشی آن و همچنین لجن کشی، چاه مانند روز اول خواهد شد.

لایروبی چاه و کف تراشی کار هر آدمی نبوده و نیاز به مهارت خاصی دارد و شما باید برای این کار از افرادی کمک بگیرید که در زمینه لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب تخصص لازم و کافی را داشته باشد تا بتواند با ایمنی کامل چاه شما را لایروبی و کف تراشی کند.

تخلیه چاه
لزوم تخلیه سپتیک تانک های فاضلاب

سپتیک تانک های فاضلاب محلی برای انباشت فاضلاب هستند که پس از مدتی پر می‌شوند. این انباره‌های فاضلاب بعد از پر شدن نیاز به تخلیه دارند تا دوباره بتوانند فاضلاب را دریافت کنند. بعد از پر شدن فاضلاب درون سپتیک تانک‌ها باید از شرکت‌های تخلیه چاه بخواهید تا با تانکر های مکنده مخصوص اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمایند. با استفاده از تانکر‌های مکنده به راحتی می‌توان اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمود.

لایروبی سپتیک تانک چیست؟

پس از تخلیه سپتیک تانک، درب آن باز شده و فردی مجرب وارد آن می‌شود. فرد لایروب با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به تراشیدن و لایروبی چاه لایه‌های فاضلاب درون سپتیک تانک می‌کند. با این کار تمام مواد اضافی درون سپتیک تانک خارج شده و فضای بیشتری را برای دریافت فاضلاب خواهد داشت. در غیر این صورت لجن‌ها و مواد زائد در کف آن باقی مانده و با تخلیه سپتیک تانک کارایی لازم را نخواهد داشت.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین لایروبی
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
خسرو ایزدی
4.8/5
بسیار خوش قول،با اخلاق و متعهد بودند.
حمیدرضا رضایی
4.3/5
بسیار عالی منصف کار بلد
بهنام مختاری

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس