خدمات قالیشویی

میانگین قیمت قالیشویی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت قالیشویی در بازار شیراز، اصفهان، تهران و … چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه قالیشویی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش قالیشویی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید. می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

قالیشویی را به متخصصش بسپار

قالیشویی یکی از خدمات پردرخواست در مجموعه “شهر سرویس” است. خدمات قالیشویی ارائه شده توسط متخصصین فعال در “شهر سرویس” با کیفیت‌ترین قالیشویی مکانیزه و قالیشویی آنلاین است که مناسب‌ترین قالیشویی در شیراز می‌باشد. جالب است بدانید که قالیشویی شیراز از همه پردرخواست‌تر است. قالیشویی و شستشوی فرش یکی از موارد نظافت است که باید حداقل سه تا چهار بار در سال انجام شود. اگر شما هم برای قالیشویی خود به دنبال کارخانه قالیشویی خوب با قیمت قالیشویی مناسب هستید و نمی‌دانید به کدام قالیشویی اعتماد کنید، ما بهترین قالیشویی‌های اطراف شما را معرفی می‌کنیم، تا شما بتوانید از خدمات قالیشویی باکیفیت مرغوب و قیمت مناسب استفاده کنید. 

چرا قالیشویی را به متخصص بسپاریم؟

این روزها قالیشویی با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. شستشوی انواع فرش، با استفاده از دستگاه قالیشویی و فرش شویی بسیار راحت‌تر از گذشته شده است. همه ما تجربه‌های مشابهی در زمینه آسیب به فرش، پس از تحویل داریم. شستشوی فرش باید توسط شرکت و یا فرد باتجربه و مورداطمینان انجام شود. در غیر این صورت، باید منتظر آسیب‌های جدی از جمله پارگی فرش، ناصاف بودن، بوی نامطبوع و … باشیم.

قالیشویی آنلاین در شیراز

نرخ اتحادیه قالیشویی 99 چقدر است؟

قالیشویی باید با نرخ شستشوی فرش مناسب انجام شود. نرخ اتحادیه قالیشویی 99 کاملا مشخص است. اگر برای شما هم سوال است که قیمت قالیشویی ۹۹ چقدر است؟ با ما همراه باشید تا شما را با عوامل موثر در قیمت قالیشویی ۹۹ بیشتر آشنا کنیم.

قیمت قالیشویی 99 (نرخ اتحادیه قالیشویی 99) و قیمت قالیشویی آنلاین تقریبا یکسان است. بهترین قالیشویی شیراز از نظر مردم، قالیشویی است که از بهترین مواد شوینده برای فرش استفاده کند و قیمت قالیشویی مجموعه مناسب باشد. همچنین قالیشویی تخفیف ویژه به مشتریان ویژه خود ارائه نماید. یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب قالیشویی دریافت هزینه قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 99 است. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن قالیشویی به تمامی خدمات قالیشویی آنلاین دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید از طریق ثبت آنلاین قالیشویی از قیمت قالیشویی آنلاین اطلاع یابید. شاید برایتان سوال باشد قیمت قالیشویی 99 مهم باشد. جالب است بدانید که قیمت قالیشویی 99 در این مرکز باتوجه به نرخ اتحادیه قالیشویی 99 محاسبه میشود. قالشویی را به متخصصین حرفه ای بسپارید. بهترین قالیشویی‌ها را بشناسید.

قالیشویی آنلاین در شیراز

قیمت قالیشویی آنلاین چقدر است؟

قالیشویی این روزها طرفدار زیادی پیدا کرده است و اکثر صاحب‌خانه‌ها برای دریافت خدمات قالیشویی سعی دارند بهترین قالیشویی را پیدا کنند. همچنین می‌توان گفت به دلیل همه‌گیر شدن خدمات قالیشویی آنلاین، پیدا کردن یک قالیشویی خوب با مناسب‌ترین قیمت قالیشویی کار سختی شده است. بنابراین بهتر است قبل از ثبت درخواست قالیشویی از چندین قالیشویی در شهر خودتان قیمت دریافت نمایید. این تنها یکی از امکانات قالیشویی ارائه شده توسط “شهر سرویس” است.

 • شستشوی انواع فرش دستباف
 • شستشویی انواع فرش ماشینی
 • موکت
قالیشویی آنلاین در شیراز

اکنون شما به راحتی می‌توانید کلیه خدمات قالیشویی را به صورت قالیشویی آنلاین سفارش دهید. به این صورت که روی دکمه ثبت سفارش خدمات قالیشویی کلیک کنید و بعد به چند سوال کوتاه پاسخ دهید تا برای ارائه خدمات قالیشویی دست به کار شویم. در ضمن در حین ثبت سفارش خدمات قالیشویی آنلاین می‌توانید به طور رایگان قیمت قالیشویی سرویسکاران را با هم مقایسه کنید. ثبت سفارش قالیشویی بسیار راحت است. که در ادامه نحوه ثبت درخواست قالیشویی را بیشتر برایتان می گوییم.

 

قیمت قالیشویی چقدر است ؟

در این قسمت از مقاله شما را با عوامل موثر در قیمت قالیشویی بیشتر آشنا می کنیم. قیمت قالیشویی 98 با توجه به نرخ اتحادیه قالیشویی 98 و قیمت قالیشویی آنلاین چقدر است؟ چه فاکتورهایی روی هزینه قالیشویی تاثیر می‌گذارد؟ نرخ قالیشویی با دستگاه و قالیشویی در منزل چقدر است؟ این‌ موراد رایج‌ترین سوالات مشتریان خدمات قالیشویی آنلاین است.

قالیشویی آنلاین در شیراز

حال قبل از اینکه به عوامل تاثیر گذار بر قیمت قالیشویی بپردازیم؛ باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای ارائه خدمات قالیشویی و قیمت‌های یک سرویسکار پیشنهاد می‌کند بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی (نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸) و کاملا شفاف است. به این دلیل می‌گوییم نرخ قالیشویی شفاف است زیرا، شما در روند ثبت سفارش خدمات قالیشویی آنلاین قیمت و هزینه پیشنهادی هر یک از سرویسکاران را می‌توانید یک‌جا مشاهده و با هم مقایسه کنید. 

عوامل موثر در قیمت قالیشویی آنلاین

اتحادیه‌ صنف قالیشویی در تعیین قیمت قالیشویی تاثیرگذار است. حال عواملی که از سوی نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸ در نظر گرفته شده است و روی قیمت قالیشویی اثر دارد؛ شامل موارد زیر است:

قالیشویی آنلاین در شیراز

تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98: ابعاد فرش

تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98، ابعاد فرش یکی از اصلی‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی است. قیمت شستن قالی 9 متری با 16متری کاملا متفاوت است و اکثر سرویسکاران برای قالیشویی ابتدا ابعاد قالی را می‌پرسند.

 

تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98: نحوه شستشوی فرش

تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98 بر اساس نحوه شستشوی فرش یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی نحوه‌ی شستشو است. امروزه خدمات قالیشویی به دو نوع، قالیشویی نیمه اتوماتیک و قالیشویی تمام اتوماتیک انجام می‌شود.

 

تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98: مکان شستشوی فرش

تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98، مکان شستشوی فرش نیز از عوامل موثر در قیمت قالیشویی است. سومین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی، مکان شستشو است. رایج‌ترین مکان برای قالی شویی یا همان شستشوی فرش کارخانه قالیشویی است. که مواری هم پیش می‌آید که در منزل انجام می‌شود. به این صورت که به دستگاه بخارشویی، قسمت‌هایی از فرش و یا کل فرش را تمیز می‌کنند.

 

تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرح اتحادیه قالیشویی 98: کیفیت مواد شوینده قالی

در روند قالیشویی، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی نوع محلول و شوینده است که متناسب با نوع فرش استفاده می‌شود. در واقع قیمت و کیفیت این شوینده‌ها باهم تفاوت دارند و همین موضوع سبب می‌شود که مواد شوینده‌ی استفاده شده در فرآیند قالیشویی یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی محسوب شوند.

قالیشویی آنلاین در شیراز

چه خدماتی در قالیشویی ارائه می‌شود؟

 • رنگبرداری فرش (برای فرشی كه قبل از شستشو و از قبل رنگ دارد)
 • لكه برداری فرش (لكه‌هايي كه با شستشوی عادی پاك نمی‌شوند)
 • موگيری فرش (گرفتن پرزهای بعد شستشوی فرش با دستگاه مخصوص)
 • شستشو بدون چروک و بدون شکستگی فرش و آبگیری کامل بعد از شستشو
 • خشکشویی فرش (در صورتی که فرش نیاز به شستشوی کامل نداشته باشد)
 • شستشوی موکت، پتو، پشتی، ملافه، پرده، موکت و مبلمان با دستگاه فرش شویی
 • شستشوی فرش ماشینی ایرانی و خارجی با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در کارخانه قالیشویی و یا در منزل
 • شستشوی فرش دستبافت، اعلا، گل ابریشم با شامپو‌های متناسب با هر نوع فرش در کارخانه قالیشویی و یا در منزل
قالیشویی آنلاین در شیراز

قالیشویی آنلاین چیست؟

قالیشویی و شستن فرش و مبل از قدیم توسط خانواده‌ها انجام می‌شد، اما با آپارتمانی شدن اکثر خانه‌ها، چند سالی است که سبک شستشوی فرش‌ها تغییر یافته است. که دلیل اصلی آن هم نداشتن مکان مناسب برای قالیشویی است. بنابراین مراکز قالیشویی دایر شدند تا رفاه شما را جهت پاگیزگی و قالیشویی فراهم آورند. قالیشویی آنلاین هم به همین معنی است. یعنی شما به محض درخواست خدمات قالیشویی آنلاین، سرویسکار به منزل شما اعزام می‌شود. خدمات قالیشویی را یا در منزل(شستشوی با دستگاه های پیشرفته بدون جا به جایی فرش) و یا در کارخانه قالیشویی ارائه می‌دهند.

قالیشویی آنلاین در شیراز

رزرو قالیشویی آنلاین به چه صورت هست؟

برای دریافت خدمات قالیشویی یا همان قالیشویی آنلاین ابتدا اپلیکیشن قالیشویی(اپلیکیشن “شهر سرویس” که یکی از خدمات آن قالیشویی است) را نصب می‌کنید پس از نصب درخواست قالیشویی آنلاین را در اپلیکیشن ثبت می‌کنید. پس از ثبت درخواست سرویسکاران حاضر در “شهر سرویس” درخواست شما را بررسی می‌کنند. با توجه به نرخ اتحادیه قالیشویی و با توجه به توضیحات درخواست شما در هنگام ثبت سفارش قالیشویی برای شما قیمت پیشنهادی قالیشویی را ارسال می‌کنند. شما با ورود به پروفایل سرویسکار از میزان تخصص و مهارت وی اطلاعات خوبی به دست می‌آورید. همچنین با مطالعه نظرات و بازدید از امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید از نحوه برخورد و عملکرد سرویسکار نیز مطلع شوید. 

قالیشویی آنلاین در شیراز

کدام متخصص قالیشویی برای شما مناسب است؟

به محض درخواست شما برای دریافت “خدمات قالیشویی” از طریق فرم سفارش، ما مجرب‌ترین نیروهای قالیشویی را به شما معرفی می‌کنیم که هریک از آن‌ها مطابق با خواسته شما قیمتی را برای ارائه خدمات قالیشویی پیشنهاد می‌دهد. تمامی سرویسکاران با آشنایی از جدیدترین دستگاه قالیشویی چه برای شستشوی فرش در منزل و چه در کارخانه قالیشویی و همچنین با مهارت بالای خود، کار قالیشویی را بدون نقص با بهترین مواد شوینده برای فرش انجام می‌دهند.

قالیشویی آنلاین در شیراز

چرا “شهر سرویس” را برای قالیشویی انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات قالیشویی آنلاین را درخواست داده اند، مطلع شدیم که دلایل اصلی رضایتشان از خدمات قالیشویی، شفافیت در قیمت قالیشویی، منصف بودن سرویسکار و مشخص بودن روند کار اجرایی خدمات قالیشویی است. حال اگر شما هم می‌خواهید با مناسب‌ترین هزینه قالیشویی این خدمات را دریافت کنید ما را برگزینید. پس همین حالا از طریق ثبت سفارش خدمات قالیشویی و ارسال چند اطلاعات کوتاه از خودتان، خدمات قالیشویی را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه سرویسکاری، در چه زمان و مکانی برای شما اعزام شود. 

چرا “شهر سرویس” را برای قالیشویی انتخاب کنم؟

✔️ قیمت مناسب و شفاف قالیشویی✔️استفاده از مواد باکیفیت قالیشویی
✔️ تحویل به موقع در محل✔️ شست‌وشو با دستگاه‌های مدرن
✔️حفظ کیفیت و ظاهر فرش شما✔️ پیگیری قوی توسط تیم پشتیبانی
قالیشویی آنلاین در شیراز

کیفیت ارائه خدمات قالیشویی

دانش تخصـصی و مهارت بالا در حوزه قالیشویی(carpet wash) مکانیزه، اسـتفاده از مواد شـوینده با کیفیت و مناسب با نوع فرش و بهره گیری از تجهـیزات و دسـتگاه‌های شستشوی مـدرن و پیـشرفته و از همه مهم‌تر تجربه بالای متخصصین ما، باعث شده است خیال شما از بابت کیفیت بالای خدمات قالیشویی ارائه شده راحت شود.

 

ارائه انواع خدمات شستشوی فرش

علاوه بر ارائه خدمات قالیشویی(cleaning-carpet)شستشوی فرش ابریشم، شستشوی فرش دستباف، شستشوی فرش ماشینی و … خدمات دیگری از جمله شستشوی مبلمان، شستشوی موکت، خشکشویی البسه، شستشوی پرده و … در کل روزهای هفته آماده ارائه شدن هستند.

 

شفافیت در قیمت قالیشویی

پس از سـال‌ها فعالیت، به این نتیجه رسیده‌ایم که هیچ چیز مثل شفافیت نمی‌تواند مشـتریان را راضی نـگه دارد. در این زمیـنه به شـما اطمینان می‌دهـیم همه قیمت قالیشویی ها که سرویسکاران پیشنهاد می‌دهند در نهایت انصاف و مورد توافق اتحادیه است.

 

قالیشویی آنلاین در شیراز

قالیشویی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • قالیشویی که مجوز دارد.
 • قالیشویی که در دسترس باشد.
 • قالیشویی که در ارائه خدمات صادق و قابل اطمینان باشد.
 • قالیشویی که فرش های شسته شده را به موقع تحویل می‌دهد.
 • قالیشویی که از مواد شوینده کاملا استاندارد استفاده می‌کند.
 • قالیشویی که در زمان مشخص به خود، قالی ها را حمل و نقل کند.
 • قالیشویی که هزینه قالیشویی را بر اساس  نرخ اتحادیه قالیشویی 98 تعیین کند.
 • قالیشویی که برای هر نوع قالی اعم از ابریشم، دستباف و … از دستگاه‌های مکانیزه و استاندارد به خودش استفاده کند.
قالیشویی آنلاین در شیراز

نکات طلایی در هنگام شستشوی فرش‌ها:

 • قبل از شستشوی فرش حتما با جاروبرقی فرش را کاملا تمیز کنید.
 • برای از بین بردن لکه روغن می‌توانید از جوش شیرین و نمک استفاده کنید.
 • برای شستشو و از بین بردن لکه‌ها بهتر است از مسواک و محلول‌های خانگی استفاده کنید.
 • برای لکه گیری اثر تخم مرغ و خون از مخلوط نمک، صابون و سرکه سفید استفاده می‌شود.
 • برای از بین بردن اثرات آبمیوه، شیر، قهوه و چای می‌توان از آب گرم و صابون یا شامپو فرش استفاده کرد.
قالیشویی آنلاین در شیراز

انتخاب بهترین مواد شوینده برای قالیشویی:

یکی از مهمترین تخصص‌های نیروهای قالیشویی، اطلاع و دانش آنها از مواد شوینده مناسب قالیشویی است. در قالیشویی بعضی از فرش ها برخی مواقع حساسیت بالایی را می‌طلبد به همین دلیل شرکت های قالیشویی از شوینده‌های زیاد و متناسب با هر جنس فرشی استفاده می‌کنند. برخی در کارخانه قالیشویی خود از شوینده‌های دست سازی که خود به فرمول آن رسیده‌اند بهره می‌برند. به طور کلی نیروهای قالیشویی باید بدانند که کدام محلول‌ها برای لکه بری، رفع باکتری، پاکیزگی و کدام برای فرش دستباف و … مناسب است.

 

قالیشویی آنلاین در شیراز

قالیشویی خوب در شهر کدام است؟

خدمات قالیشویی سیار “شهر سرویس” یکی از سرویس های است که در قالیشویی خوب شیراز و اصفهان ارائه می‌شود. در این سرویس نیروی قالیشویی برای شستن فرش‌ها به درب منزل شما مراجعه می‌کند و با استفاده از دستگاه نیمه اتوماتیک و محلول‌های مخصوص و یا دستگاه بخارشویی، خشکشویی فرش در منزل را انجام می‌دهند.

قالیشویی‌های مجاز و غیر مجاز را بشناسید!

وقتی به آگهی‌های چاپ شده قالیشویی‌ها در نیازمندی‌های روزنامه‌ها نگاه می‌کنید و یا با مشورت با دوستان و آشنایان خود، یکی از قالیشویی‌ های منظقه خود را پیدا می‌کنید. بهتر است قبل از سفارش به آن قالیشویی و تحویل فرش‌های خود به آن‌ها، کمی حوصله به خرج داده و اتحادیه قالیشویی شهر محل اقامت خود تلفن کرده و یا به وب‌سایت اینترنتی اتحادیه قالیشویی مراجعه کنید.

قالیشویی آنلاین در شیراز

بهترین قالیشویی آنلاین

بهترین قالیشویی آنلاین شیراز، اصفهان، تهران و … را از طریق همین سایت پیدا کنید. چراکه در بعضی از قالیشویی‌های غیر مجاز ممکن است برخی از حوادث به دلیل دانش کم رخ دهد که منجر به آسیب و ایراد در بافت فرش شود. در واقع با این حساب ضمانت سالم بودن فرش پس از شستشو توسط قالیشویی شیراز، اصفهان و … یک ضرورت است. پس به همین دلیل به ما اعتماد کنید و بهترین قالیشویی آنلاین شیراز، اصفهان، تهران و مشهد را از بین لیستی که معرفی می‌بشود انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین قالیشویی
3/5
بسیار عالی و خیلی تمیز من خیلی راضی بودم هم از اخلاق قیمت و کارشون
قالیشویی آنلاین در شیراز
قالیشویی پرنیان
شستشوی فرش
4.8/5
عالی و مناسب تخفیف شرکت را هم استفاده کردم
قالیشویی آنلاین در شیراز
قالیشویی پرنیان
شستشوی فرش
4.3/5
ممنون از سرویس دهی بموقع بسیار عالی
قالیشویی آنلاین در شیراز
قالیشویی 20
شستشوی فرش

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس