عیب یابی و تعمیرات سخت افزار

میانگین قیمت عیب یابی و تعمیرات سخت افزار

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت عیب یابی و تعمیرات سخت افزار در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “عیب یابی و تعمیرات سخت افزار” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش عیب یابی و تعمیرات سخت افزار در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

عیب یابی و تعمیرات سخت افزار را به متخصصش بسپار

یکی دیگر از خدماتی که توسط مجموعه “شهر سرویس” ارائه می‌شود تعمیرات سخت افزار است. این مجموعه تیمی از برترین و با تجربه ترین متخصصان را به همکاری فراخوانده تا بتواند گره از کار شما را باز کند و عیب یابی سخت افزار کامپیوتر یا لپ تاپ شما را در محل انجام دهند. کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل استفاده از برترین روش‌های تعمیر سخت افزار و حضور در دوره‌های آموزشی قادر به عیب یابی سخت افزار هستند که به هر دلیل در دستگاه‌های مختلف ایجاد شده باشند. این مرکز با راه اندازی پارت‌هایی مجزا برای هر گروه از محصولات، گامی موثر در زمینه ارائه خدمات مطلوب تر به کاربران را برداشته است. 

در راستای تحقق مهم ترین شعار این مجموعه یعنی مشتری مداری، کارکنان تعمیر سخت افزار از میان مجرب ترین افراد در حوزه تعمیرات سخت افزار و عیب یابی سخت افزار انتخاب شده‌اند تا بتوانند خدمات تخصصی تعمیر سخت افزار را به کاربران و مراجعین ارائه نمایند. توجه به دو رکن اساسی تعمیر یعنی نیروی متخصص و ابزار کار آمد، موجب شده که تقریبا تمامی مشکلات دستگاه‌های الکترونیک قابل حل بوده و کاربران از این بابت اطمینان کامل داشته باشند. 

مواردی که در مقاله عیب یابی سخت افزار مطالعه می‌کنید:

 • مزایای عیب یابی سخت افزار در محل چیست؟
 • چه چیزی “شهر سرویس” را متمایز می‌کند؟
 • تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل
 • نحوه ثبت سفارش عیب یابی سخت افزار در “شهر سرویس”

مزایای عیب یابی سخت افزار در محل چیست؟

 •  امکان آموزش استفاده صحیح در برخی موارد
 •  از بین رفتن احتمال سرقت اطلاعات خصوصی
 • ذخیره وقت شما به علت عدم حضور در محل خودتان
 •  احتمال تکرار مشکل و یا بروز مشکل جدید پس از حمل از بین می‌رود
 • مدت زمان انجام کار عیب بابی سخت افزار و رسیدن به نتیجه کوتاه تر
 • کم شدن هزینه تعمیرات سخت افزار بدلیل تعمیر سخت افزار توسط افراد متخصص

اگر کامپیوتر شما به مشکل خورده و یا از کارکرد شبکه خود ناراضی هستیدو یا ویروس کار شما را مختل کرده، همین الان درخواست تعمیرات سخت افزار را در سایت و یا اپلیکیشن “شهر سرویس” ثبت نمایید.

تعمیر لپ تاپ

چه چیزی “شهر سرویس” را متمایز می‌کند؟

کیفیت تعمیرات سخت افزار

به دلیل بهره گیری از به روز ترین متدهای تعمیرات سخت افزار و نیز حضور نیروهای زبده، خدمات ما در بالاترین سطح کیفیت به کاربران ارائه می‌شود. همه کارکنان این مرکز در راستای ارتقا سطح کیفی خدمات تلاش می‌کنند.

پیگیری عیب یابی سخت افزار

ارائه خدمات عیب یابی سخت افزار پایان کار ما نیست. پس از مراجعه متخصص در محل شما ما پیگیر خدمات رسانی به شما مشتریان هستیم. تا در راستای بهتر شدن خدمات هر روز تازه تر شویم. 

هزینه مناسب تعمیر سخت افزار

ما تلاش می‌کنیم که با دریافت مناسب ترین هزینه تعمیرات سخت افزار، شرایط راحت تری را برای شما کاربران گرامی فراهم نماییم. هزینه‌های دریافتی به گونه‌ای تنظیم شده که با سطح کیفیت و تخصصی خدمات تعمیر سخت افزار تناسب داشته باشد.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

مجموعه فعالیت‌هایی که برای رفع عیب یابی سخت افزار و نرم افزاری سیستم‌های کامپیوتری اشخاص و شرکت‌ها یا دستگاه‌هایی که به نوعی از نرم افزارها و یا سیستم عامل‌ها برای کار کردن استفاده می‌کنند خدمات کامپیوتر گفته می‌شود و زمانی که این خدمات به صورت آنلاین درخواست شده و در محل انجام شود اصطلاحا تعمیرات سخت افزار در محل نامیده می‌شود.
با توجه به استفاده بسیار زیاد مردم از ابزارها و سخت افزارهایی که با سیستم کامپیوتری و نرم افزارهای پیشرفته کار می‌کنند نیاز به خدمات در این زمینه یعنی عیب یابی سخت افزار بیش از پیش احساس می‌شود. “شهر سرویس” در جهت رفاه و آسایش شما عزیزان و جلوگیری از هدر رفتن زمان و انرژی شما تمامی خدمات مربوط به عیب یابی سخت افزار را در در محل کار و زندگی شما ارائه می‌دهد. 

نحوه ثبت سفارش عیب یابی سخت افزار در “شهر سرویس”

درخواست تعمیرات سخت افزار خود را در سایت یا اپلیکیشن “شهر سرویس” ثبت می‌کنید. کارشناسان حاضر در مجموعه پس از بررسی درخواست عیب یابی سخت افزار برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند. شما می‌توانید پس از دریافت قیمت به پروفایل هر یک از متخصصین تعمیر سخت افزار مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت وی اطلاعات کاملی به دست آورید. همچنین جهت اثبات موارد ذکر شده در پروفایل می‌توانید نظرات و امتیازات مشتریان قبلی وی را نیز مورد بررسی قرار دهید. تا از میزان رضایت و یا عدم رضایت مشتریان قبلی آن ها و از نحوه عملکرد و تعمیرات سخت افزار وی آگاه شوید. سپس از بین متخصصین عیب یابی سخت افزار بهترین خود را انتخاب نمایید. همچنین پس از اتمام کار با ثبت نظر و دادن امتیاز به متخصص مشتریان و کاربران بعدی را نیز از میزان تخصص وی آگاه نمایید. 

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر لپ تاپ
 • قیمت تعمیر کامپیوتر
 • قیمت نصب ویندوز و نرم افزار
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین عیب یابی و تعمیر سخت افزار
3/5
در قبال کاری که انجام دادند بسیار مسئولیت پذیر هستند
کمک رایانه
4.8/5
کار سریع انجام شد و راضی بودم از سرعت عملشون
آقای کدخدایی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
آقای رضایی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس