طراحی و دکوراسیون داخلی

میانگین قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی  در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “طراحی و دکوراسیون داخلی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش طراحی و دکوراسیون داخلی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

طراحی و دکوراسیون داخلی را به متخصصش بسپار

طراحی و دکوراسیون داخلی یک کار کاملا تخصصی است و اگر طراح و دکوراتور داخلی شما تجربه و دانش کافی را نداشته باشد؛ نمی‌تواند رضایت مشتری خود را جلب نماید. در واقع طراحی داخلی ساختمان، طراحی داخلی آشپزخانه، طراحی داخلی اتاق خواب و طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یا بهتر است بگوییم، طراحی داخلی منزل ایرانی باید هم مطابق با سلیقه صاحب خانه و هم طبق اصول پیاده سازی شود. حال اگر می‌خواهید خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی شما در کیفیتی بالا و در کمترین زمان ممکن انجام شود؛ در انتخاب متخصص دقت زیادی خرج دهید.

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی چگونه است؟

از اکنون شما می‌توانید برای درخواست خدمان طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان اعم از طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه، طراحی و دکوراسیون داخلی پذیرایی، طراحی داخلی اتاق خواب، طراحی داخلی مغازه و … از طریق فرم سفارش اقدام کنید. شما به راحتی می‌توانید در حین ثبت سفارش سرویس طراحی داخلی، مشخصات و قیمت پیشنهادی دکوراتور‌هایی که به شما معرفی شده اند را به طور رایگان، مشاهده کنید؛ تا بهترین تصمیم خود را بگیرید. پس برای درخواست خدمات دکوراسیون داخلی از تیم طراحان دکوراسیون داخلی، کافیست همین الان به چند سوال ساده در فرم سفارش، پاسخ دهید و در صورت تمایل ثبت سفارش نهایی را انجام دهید.

 

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی و دستمزد به دکوراتور

قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی چقدر است؟ میزان دستمزد برای طراحان داخلی ساختمان و دکوراتور‌ها چگونه تعیین می‌شود؟ هزینه طراحی داخلی به چه عواملی بستگی دارد؟ خدمات طراحی و دکوارسیون داخلی اتحادیه دارد؟ این‌ها رایج‌ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات دکوراسیون داخلی از ما می‌پرسند. حال باید بگوییم که قیمت دستمزد به یک طراح داخلی به عواملی همچون مکان و بخش طراحی یک ساختمان (طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه، طراحی و درکوراسیون داخلی اتاق خواب و …) تعداد خدمات مورد نیاز برای طراحی داخلی (نقاشی ساختمان، نصب کاغذ دیواری، نصب لمینت، نصب کابینت و …) و میزان حجم کار برای روند طراحی داخلی بستگی دارد.

اکنون باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای اجرای روند طراحی داخلی ساختمان و ارائه خدمات دکوراسیون منزل، مغازه و … و قیمت‌هایی یک متخصص پیشنهاد می‌کند بر اساس تعرفه اتحادیه و کاملا شفاف تعیین شده است. شما در روند ثبت سفارش طراحی و بازسازی ساختمان، قیمت پیشنهادی هر یک از متخصصان، طراحان، دکوراتور‌های مجرب را می‌توانید یک جا با هم مقایسه کنید.

چه خدماتی در طراحی و دکوراسیون داخلی ارائه می‌شود؟

 • ارائه خدمات نقاشی ساختمان
 • ارائه خدمات نصب کابینت
 • ارائه خدمات نصب پرده
 • ارائه خدمات نصب قرنیز
 • ارائه خدمات سقف کاذب
 • ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری
 • ارائه خدمات ساخت کمد دیواری
 • ارائه خدمات نصب پارکت و نصب لمینت 
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی آشپزخانه
 • ارائه خدماتدکوراسیون داخلی اتاق خواب
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی پذیرایی
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی مغازه
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی هتل
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی شرکت

چرا باید کار طراحی و دکوراسیون داخلی را به متخصصش سپرد؟

داشتن بهترین طراحی داخلی، یکی از مهمترین دغدغه‌های هر خانم خانه داری است. بسیاری از این افراد دوست دارند دکوراسیون طراحی داخلی منزلشان را با استفاده از سبک شخصی و اولویت‌های خود طراحی کنند که متاسفانه برخی طراحان به سلیقه صاحب خانه‌ها بی توجه هستند و تماما حرف خود را به کرسی می‌شانند.

ما احترام زیادی برای طراحان داخلی و تمام کارهای سخت آن‌ها قائلیم اما گاهی اوقات افراد نمی‌توانند یک طراح را برای طراحی منزل خود استخدام کنند و همزمان به طور کامل تمام تصمیمات و ایده آل‌های ذهنی خود را در طراحی دکوراسیون منزلشان لحاظ کنند. همچنین از سویی دیگر بعضی از طراحان از تفاوت معماری داخلی با طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی آگاه نیستند و بدون دانش و غیر قابل قبولی دست به طراحی داخلی و اجرای آن می‌زنند. به همین دلیل شدیدا توصیه می‌کنیم که در انتخاب طراح داخلی دقت داشته باشید .

 

نکات طلایی برای داشتن بهترین طراحی و دکوراسیون داخلی

 

الهام گرفتن از مجلات و وب سایت‌ها

اکثر افراد خواهان خانه ای با طراحی داخلی شگفت انگیز هستند. وب سایت‌های دکوراسیون داخلی می‌توانند جرقه ای برای شعله خلاقیت شما باشند. استفاده از سایت Pinterest و جمع آوری تصاویر خلاقانه، می‌تواند الهام بخش شما باشد. کافی است سبک مورد علاقه خود را در دکوراسیون داخلی پیدا کنید و از نمونه‌های مشابه آن ایده بگیرد. برنامه ریزی کنید که چگونه می‌توانید این ایده‌ها را متناسب با بودجه و فضای منزل اجرا نمایید و از کجا می‌توانید وسایل مورد نیاز را تهیه و خریداری نمایید.

استفاده از سه رنگ یا سایه

زمانی که شما چند ایده خوب از یک سبک طراحی و دکوراسیون داخلی را انتخاب کرده‌اید، قدم بعدی انتخاب رنگ‌های اصلی و فرعی دکوراسیون منزل شماست. انتخاب رنگ بسیار شخصی و مبتنی بر سلیقه و روحیه شما در طراحی داخلی منزل است. در انتخاب رنگ دکوراسیون منزل شما هیچ محدودیتی وجود ندارد شما می‌توانید هر رنگی را که دوست داشتید انتخاب کنید اما برای گرفتن بهترین نتیجه از ترکیب سه رنگ یا سایه استفاده کنید.


 

اضافه کردن بافت به خانه شما

اضافه کردن بافت به طراحی داخلی منزل به اندازه استفاده از رنگ مهم است. خصوصا زمانی که شما تمایل دارید از یک طرح تماما یک رنگ مانند همه سفید و یا همه خاکستری استفاده کنید. یک اتاق در نگاه اول می‌تواند یک طرح رنگی به نظر برسد، اما اگر با دقت نگاه کنید، متوجه سایه‌های درون یک رنگ و بافت پارچه‌ها خواهید شد.

تصور کنید رنگ غالب اتاقی کاملا سفید است طراحان دکوراسیون داخلی منزل برای ایجاد بافت از پارچه‌های کتانی، صندلی مخملی، کوسن‌های ابریشمی براق و یک مبل راحتی پنبه ای استفاده می‌کنند. اضافه کردن همه این عناصر و بافت‌ها به طراحی داخلی منزل باعث ایجاد یک محیط گرم و غنی می‌شود. دکوراسیون منزل می‌تواند شخصیت مالک را توصیف کند. بنابراین با استفاده از بافت‌ها، الگوها و رنگ‌های مختلف می‌توایند یک اتاق ساده و کسل کننده را به آسانی پیچیده و جذاب و دل انگیز کنید.

استفاده بیش از حد از مبل و صندلی ممنوع

یکی از اشتباه‌های رایج که اکثر صاحبان خانه در طراحی داخلی منزل انجام می‌دهند، استفاده از تعداد زیادی مبل و صندلی در سالن و پذیرایی منزل است. مبلمان و میز بزرگ و حجیم و صندلی‌های اضافه تنها باعث خفه شدن اتاق و شلوغی بیش از حد می‌شود. در عوض سعی کنید برای طراحی چیدمان منزل از یک مبل بزرگ، چند صندلی کلاسیک و یک الی دو مبل کوچک تک نفره استفاده کنید. ایجاد فضای باز در طراحی دکوراسیون داخلی منزل توسط شما دلنوازی و زیبایی بیشتری به طراحی داخلی خانه شما می‌دهد.

 

اضافه کردن گل به هر اتاق

اگر به عکس‌های وبسایت‌های طراحی داخلی دقت کنید، تقریبا درهر عکسی گل یا گیاهان را خواهید دید. استفاده از گل و گیاه در طراحی دکوراسیون داخلی حتی در طراحی دکوراسیون داخلی اداری یک اصل مشترک است. به نظر می‌رسد استفاده از گل و گیاه یک کار ساده و معمولی باشد اما در حقیقیت اضافه کردن گیاهان زینتی، گیاهان زنده و طبیعی و گلدان‌ها به شدت در زیبایی و دلبربایی طراحی داخل منزل شما تاثیر گذار است. بسیاری از گیاهان به مراقبت‌های ساده و آسانی احتیاج دارند و به راحتی در محیط منزل شما به حیات خود ادامه می‌دهند.

استفاده از ظروف تزیینی، گلدان و قفسه‌های زیبا

یکی از روش‌های طراحان دکوراسیون داخلی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل استفاده از ظروف تزیینی، گلدان، قفسه و گاهی اوقات سبدهای بافته شده تزیینی است. استفاده از کتاب در قفسه‌ها، مجسمه‌های زیبا یا کاسه‌های کوچک با سنگ‌های رنگ رنگی نیز می‌تواند ایده خوبی در طراحی داخلی باشد. خلاقیت شما در این مرحله بسیار مهم است مثلا در حمام از یک سینی تزیینی برای گذاشتن صابون و عطر با گل برگ‌های خشک شده استفاده کنید. در این بخش نیز می‌توانید با دیدن عکس‌های وبسایت‌های طراحی داخلی ایده‌های خلاقانه و زیبایی را دریافت کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر کابینت
 • قیمت نصب سرامیک
 • قیمت دکوراسیون منزل
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین ظراحی و دکوراسیون داخلی
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس