طراحی دکور و صحنه

میانگین قیمت طراحی دکور و صحنه

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت طراحی دکور و صحنه در بازار شیراز، اصهان، تهران و … چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “طراحی دکور و صحنه” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش طراحی دکور و صحنه در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

طراحی دکور و صحنه را به متخصصش بسپار

طراحی دکور و صحنه (Scenic design) مختص ضبط فیلم‌ها و برنامه‌هایی است که نیاز به طراحی دکور دارند. فردی به نام طراح دکور، عهده‌دار انجام طراحی دکور با هماهنگی طراح صحنه است. طراحی صحنه در مجموع به فن آراستن و زیبایی صحنه نمایش و فیلم گفته می‌شود. ممکن است به عنوان یک مدیر صحنه یا فیلمبردار، برای جمع پشت صحنه یک فیلم نیاز به افرادی برای طراحی دکور و دکور صحنه داشته باشید.

“شهر سرویس” با به عضویت گرفتن افراد ماهر و کاربلد در عرصه طراحی دکور و طراحی صحنه در سینما و تئاتر، به‌عنوان یک ارتباط دهنده مناسب و قابل اعتماد بین عوامل یک فیلم و طراحان دکور وصحنه عمل کرده و شما را در یافتن یک تیم خبره در طراحی و دکور صحنه همراهی می‌کند.

با ثبت یک سفارش رایگان در اپلیکیشن و سایت “شهر سرویس” امکان ایجاد ارتباط با طراحان دکور و صحنه و همین طور استعلام قیمت رایگان متناسب با نیاز و شرایط افراد فراهم می‌شود.

 • قیمت انجام طراحی دکور و صحنه چقدر است؟
 • مزایای انتخاب عوامل طراحی دکور و صحنه از طریق “شهر سرویس”
 • یک بیوگرافی کامل از حرفه‌ طراحی دکور و صحنه
 • نحوه ثبت سفارش طراحی دکور و صحنه در “شهر سرویس”

قیمت انجام طراحی دکور و صحنه چقدر است؟

بخش قابل توجهی از هزینه و قیمت طراحی دکور و صحنه وابسته به نحوه‌ قرارداد کاری، مدت زمان انجام پروژه و همین‌طور مسئولیت تهیه لوازم کار می‌تواند متغییر باشد. برای داشتن اطلاعات دقیق و اصولی در این خصوص پس از ثبت سفارش در “شهر سرویس” امکان ایجاد ارتباط بین افراد و تیم طراحی دکور و صحنه به‌وجود می‌آید.

در این حالت با شرح نوع فعالیت از طرف هر دو گروه کاربر و متخصصین می‌توان به یک قیمت یک پارچه و توافقی برای شروع همکاری رسید. امکان مشاهده قیمت‌های متفاوت و همین‌طور نظرات کاربران در خصوص نحوه دریافت هزینه و عملکرد افراد برای طراحی و دکور صحنه می‌توانید بهترین و متناسب‌ترین انتخاب را وابسته به شرایط خود داشته باشید.

مزایای انتخاب عوامل طراحی دکور و صحنه در “شهر سرویس”

برای گنجاندن یک تیم طراحی و دکور صحنه ممکن است مدت‌ها تحقیق و مقایسه لازم باشد تا افرادی کاربلد وارد یک تیم فیلمبرداری یا عوامل بوجود آورنده‌ی یک صحنه تئاتر شوند. اما اگر اطلاعات و نمونه کارهای یک سری از افراد به صورت جامع برای شما قابل مشاهده باشد، مطمئنا این کار خیلی سریع‌تر و با کیفیت بهتری صورت می‌گیرد.

استخدام طراح صحنه

بازار آنلاین “شهر سرویس” با ایجاد ارتباط بین افراد متقاضی و طراحان دکور و صحنه این امکان را برای انتخاب یک فرد متخصص در طراحی دکور و صحنه به‌وجود آورده است. از دیگر مزیت‌های انتخاب عوامل طراحی دکور و صحنه از طریق “شهر سرویس” مشاهده پروفایل و سوابق کاری قبلی این افراد و همین طور نظرات کاربران در خصوص مهارتشان در انجام طراحی و دکور صحنه است.

علاوه بر این به راحتی می‌توانید به رایگان از طراحان دکور و صحنه وابسته به نوع فعالیتتان استعلام قیمت گرفته و در نهایت وابسته به شرایط بصورت توافقی بهترین فرد را برای طراحی دکور و صحنه محل فیلم برداری یا نمایش انتخاب کنید.

اقدامات مشابه طراحی دکور و صحنه در “شهر سرویس”

“شهر سرویس” همواره با ارائه یک فضای رقابتی و سالم به دنبال ایجاد ارتباط بین افراد متخصص در زمینه‌های مختلف دکوراسیون و طراحی و کاربران و مشتریان این خدمات بوده است. در این بخش به معرفی یک سری از فعالیت‌های مشابه طراحی دکور و صحنه که در “شهر سرویس” قابل ثبت سفارش و به کارگیری افراد متخصص است می‌پردازیم.

 • دکور و ویترین مغازه
 • دکوراسیون اتاق و آشپزخانه
 • طراحی و دکوراسیون داخلی
 • دکوراسیون منزل
 • دکوراسیون مغازه

حرفه‌ی دکوراسیون و طراحی داخلی در شاخه‌های مختلف و قابل اجرا در پروژه‌ها و مکان‌های متفاوت است. علاوه بر طراحی دکور و صحنه دیگر قابلیت‌های کاربردی این حرفه همواره با استقبال زیادی از سمت کاربران و مشتریان برای تغییر فضای زندگی و کار رو به رو است.

 

یک بیوگرافی کامل از حرفه‌ طراحی دکور و صحنه

طراحی دکور و صحنه در فرهنگ عامیانه عوامل سینما و تئاتر، به معنی هنر آراستن و زینت بخشی به صحنه‌ فیلمبرداری و یا نمایش گفته می‌شود. طراح دکور در این حرفه، نقش ایجاد کننده یک طرح جامع روی ماکت یا ابزار کار مخصوص با توجه به درخواست‌های طراح صحنه است.

وظیفه طراح صحنه نیز نظارت بر تمامی کارهای مربوط به صجنه مثل دکور و همین طور سبک و نوع لباس افراد در هنگام فیلمبرداری است. این افراد در کنار هم تشکیل دهنده‌ عوامل طراحی دکور و صحنه را به دنبال دارند. یک سری موارد وابسته به این حرفه به‌صورت زیر برای آشنایی بیشتر معرفی می‌شود.

استخدام طراح صحنه

ممکن است به عنوان یک فارغ تحصیل رشته طراحی صحنه، به دنبال استخدام و شروع به کار در این حرفه باشید. استخدام طراح صحنه نیازمند گذراندن مراحلی مثل آزمون عملی طراحی صحنه است.

آزمون عملی طراحی صحنه

کنکور عملی طراحی صحنه با شرایط در نظر گرفته شود توسط سازمان‌های وابسته به این شکل است که با توجه به یک متن یا داستان باید قدرت تحلیل خود را از طراحی صحنه و ابزار مورد استفاده در اجرا نشان دهید. در این آزمون طراحی دستی شما اهمیت داشته و پلان یک اجرا را باید به درستی طراحی کنید. نور و استفاده ی درست از آن، لباس مربوط به آن اجرا و توضیحات مربوط به فضای آن از جمله مواردی است که از شما در خواست می‌شود.

طراح صحنه

طراح صحنه به فردی گفته می‌شود که عادات و افکار مردم را شناسایی و فضایی مناسب با روحیات و کاربرد آنها خلق می‌کند. دکوراسیون مجموعه ای از ابزار و وسایل برای زیبا تر شدن و خاص به نظر رسیدن محیط زندگی و کار افراد است. تلفیق این دو حرفه را طراحی داخلی و دکوراسیون می‌نامند. طراحی دکور و صحنه بخشی از این حرفه به شمار می‌آید.

نحوه ثبت سفارش طراحی دکور و صحنه در “شهر سرویس”

با انتخاب یک تیم طراحی دکور و صحنه از طریق اپلیکیشن و سایت “شهر سرویس” طراحی دکور و صحنه مورد نظر خود را به یک کار آسان و اصولی تبدیل کنید. با ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از طراحان و متخصصان طراحی دکور و صحنه فردی را متناسب با شرایط کاری خود و انتخاب یک فرد متخصص، طراحی دکور و صحنه فیلم و نمایش را به یک تیم کاربلد و حرفه‌ای بسپارید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر کابینت
 • قیمت نصب سرامیک
 • قیمت دکوراسیون منزل
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین طراحی دکور و صحنه
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس