شستشوی پرده و پتو

میانگین قیمت شستشوی پرده و پتو

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

15،000

تومان

قیمت شستشوی پرده و پتو در بازار شیراز، اصفهان، تهران و … چقدر است؟

برای اطلاع از “هزینه شستشوی پرده و پتو” با پاسخ به چند سوال کوتاه، به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش شستشوی پرده و پتو در اپلیکیشن شهر سرویس دارید. می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

شستشوی پرده و پتو را به متخصصش بسپار

شستشوی پرده و شستشوی پتو یکی از خدماتی است که با نزدیک شدن به سال جدید بسیار پردرخواست است. اما پیدا کردن خشکشویی که در از بین بردن چرک مرده پرده‌ها و شستشوی پتوها مهارت داشته باشد کار دشواری است. شستشوی پرده‌های حریر و شستن پرده‌های زبرا از همه سختتر است. زیرا در صورتی که شستشوی پرده‌های حریر به درستی انجام نشود به پرده آسیب وارد می‌شود. شستن پردهای توری در لباسشویی اشتباه است زیرا تور آن‌ها آسیب دیده و احتمال پارگی بسیار زیاد است. اگر به دنبال روش شستن پردهای توری هستید به شما پیشنهاد می‌کنم که این کار را به خشکشویی بسپارید تا مشکل را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف نماید. شستن پرده‌های زبرا نیز جزو خدماتی است که در شستشوی پرده ارائه می‌شود. 

شستشوی پرده و پتو

بعد از شستشوی پرده، شستشوی پتو نیز بسیار طرفدار دارد. برخی افراد شستن پرده‌های توری در لباسشویی را به سپردن آن به خشکشویی ترجیح می‌دهند. اما شستن پرده‌های زبرا در ماشین لباسشویی غیر ممکن است. بنابراین شستشوی پرده حریر، شستشوی پرده توری و همچنین شستشوی پرده‌های سفید را به متخصص آن بسپارید. نحوه شستن پرده زبرا بسیار زمان بر و مشکل است. اما اگر شستشوی پرده را به خشکشویی نمی‌دهید و خودتان می‌خواهید این کار را انجام دهید پیشنهاد می‌کنم شستشوی پرده‌های توری با دست را امتحان کنید.

شستشوی پرده و پتو

اگر قصد شستشوی پتو با ماشین لباسشویی ال جی را دارید دست نگه دارید. نحوه شستشوی پتو در خشکشویی بسیار مقرون به صرفه تر از شستشوی پتو با لباسشویی است. بسیاری از افراد به دنبال راهی برای شستشوی پتو با دست یا شستشوی پتو با پا هستند. در صورتی که یکبار از خدمات شستشوی پتو توسط خشکشویی استفاده نمایید دیگر به فکر شستن پتو در ماشین لباسشویی نمی‌افتید. زیرا قیمت شستن پتو و قیمت شستن پرده بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. 

شستشوی پرده و پتو

عوامل موثر بر هزینه شستشوی پتو و شستشوی پرده

شستشوی پرده و شستشوی پتو یکی از خدمات مشترک بین شرکت‌های نظافتی و خشکشویی است. البته شستن پرده یا شستن پتو در محل که در مورد شستن پرده‌های زبرا یا شستن پرده کرکره ای انجام می‌شود متداول‌تر است، در صورتی که درخواست شما در هنگام ثبت سفارش نظافت منزل انجام شود توسط نیروی نظافتی قابل اجراست. در غیر این صورت و در مورد شستن پرده حریر یا شستن پتو گلبافت معمولا توسط خشکشویی انجام می‌شود. اندازه، جنس و همچنین داشتن لکه‌هایی که به سختی از بین می‌رود در قیمت شستشوی پرده و قیمت شستشوی پتو بسیار موثر است.

شستشوی پرده و پتو

شستشوی پرده‌های زبرا چگونه است؟

شستشوی پرده زبرا را می‌توان به صورت هفتگی یا فصلی انجام داد. شستشن و تمیز کردن پرده زبرا به صورت هفتگی باعث می‌شود گرد و خاک و آلودگی در پارچه پرده تجمع پیدا نکند و عوارضی مانند حساسیت ایجاد نشود.

شستشوی پرده زبرا به صورت هفتگی

شستشوی پرده زبرا به صورت هفتگی به این صورت است که با استفاده از بخارشور یا کمک گرفتن از شامپو فرش شستشوی پرده زبرا را انجام می‌دهیم. پرده زبرا در این روش به صورت ایستاده و در مکان خود انجام می‌شود.

شستشوی پرده و پتو

شستشوی پرده زبرا به صورت فصلی

پرده زبرا را می‌توانید به صورت فصلی یا 2بار در سال بشویید. برای شستشوی پرده زبرا به صورت فصلی پرده را از پایه نگه دارنده یا همان قاب اصلی خود جدا کنید و در یک سطح صاف قرار دهید. سپس برای شستشوی پرده زبرا از مواد تمیز کننده بدون آنزیم استفاده نمایید. مواد شوینده بدون آنزیم را به اسفنج نرم آغشته نموده و شستشوی پرده زبرا، را انجام دهید. سپس پرده زبرا را به طور کامل آبکشی کنید و برای خشک شدن آن از یک مکان صاف استفاده نمایید. آویزان کردن پرده سر جای خود در آخرین مرحله انجام دهید.

نحوه ثبت سفارش شستشوی پرده یا شستشوی پتو چگونه است؟

ثبت سفارش شستشوی پتو یا شستشوی پرده بسیار راحت است. جهت دریافت خدمات شستشوی پرده یا شستشوی پتو به صورت آنلاین درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن “شهر سرویس” ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست سرویسکاران حاضر در این مجموعه برای شما قیمت شستشوی پرده یا شستشوی پتو پیشنهادی خود را با توجه به توضیحات شما در هنگام ثبت درخواست، ارسال می‌کنند. پس از دریافت قیمت شستشوی پتو یا شستشوی پرده خود می‌توانید به پروفایل متخصص مراجعه نموده و از میزان تخصص، مهارت و تجربه وی اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین با بازدید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید از نحوه برخورد و عملکرد متخصص اطلاعات خوبی به دست آورید. در نهایت شستشوی پتو یا شستشوی پرده خود را به سرویسکار مورد نظر خود بسپارید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین شستشوی پرده و پتو
3/5
بسیار عالی و خیلی تمیز من خیلی راضی بودم هم از اخلاق قیمت و کارشون
4.8/5
عالی و مناسب تخفیف شرکت را هم استفاده کردم
4.3/5
ممنون از سرویس دهی بموقع بسیار عالی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس