سیم کشی تلفن

میانگین قیمت سیم کشی تلفن

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت سیم کشی تلفن در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “ سیم کشی تلفن” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش سیم کشی تلفن در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

سیم کشی تلفن را به متخصصش بسپار

یکی از ضرورت‌های زندگی امروز، سیم کشی تلفن برای استفاده از خط ثابت و اعمال سرویس اینترنت (ADSL) بر روی آن،  به شمار می‌آید. از بارزترین خدمات کاربردی سیم کشی تلفن ایجاد اتصالات لازم برای نصب انواع تلفن در اتاق‌های مختلف برای امور شرکتی و خانگی؛ و همین‌طور راه اندازی سرویس اینترنت بر روی خطوط فعال شده است. حساسیت کابل تلفن و انجام یک سری اقدامات اصولی برای سیم کشی تلفن نیاز به یک فرد متخصص در این زمینه را ایجاد کرده است.

تعمیر تلفن و سانترال

“شهر سرویس” ارتباط بین افراد متخصص سیم کشی تلفن و کاربران متقاضی دریافت این خدمات را آسان‌تر کرده است. با ثبت سفارش رایگان، به راحتی با چندین تکنسین فعال در “شهر سرویس” ارتباط بگیرید. سپس با مشاهده عملکرد‌های قبلی آن‌ها و نظرات سایر کاربران، می‌توانید بهترین متخصصین سیم کشی تلفن را انتخاب کنید.

فهرست عناوین سیم کشی تلفن

  • قیمت سیم کشی تلفن چگونه محاسبه می‌شود؟
  • آشنایی با سیم کشی تلفن و ضرورت استفاده از آن
  • مزایای ثبت سفارش جهت سیم کشی تلفن در “شهر سرویس”
  • نحوه ثبت سفارش برای سیم کشی تلفن در “شهر سرویس”

قیمت سیم کشی تلفن چگونه محاسبه می‌شود؟

سیم کشی تلفن و در شرایط خاص تعمیر سیم کشی تلفن بر اساس وسعت محل و گستردگی سیم کشی در آن متفاوت می‌باشد. علاوه بر آن تجهیزات به کار رفته و سختی کار برای انجام سیم کشی تلفن روی قیمت نهایی کار تاثیر گذار است. مجتمع مسکونی چند واحدی، ساختمان مجزا و تکی، شرکت با چندین خطوط مورد نیاز و دسترسی به اینترنت روی خط تلفن پس از سیم کشی تلفن تا حدودی تعیین کننده قیمت سیم کشی تلفن در ساختمان است.

تعمیر تلفن و سانترال

با استعلام قیمت رایگان پس از ثبت سفارش در “شهر سرویس” به راحتی می‌توانید قیمت سیم کشی تلفن در شرایط مختلف را دریافت کنید. کارشناسان متخصص فعال در “شهر سرویس” برای انجام انواع سیم کشی تلفن یا در نظر داشتن مساحت و تعداد خطوطی که باید سیم کشی برایشان فعال شده و همین طور سختی کار برای انجام سیم کشی تلفن، بصورت حدودی قیمتی را به کاربران متقاضی اعلام می‌کنند.

آشنایی با سیم کشی تلفن و ضرورت استفاده از آن

سیم کشی تلفن با استفاده از کابل‌های مخصوص تلفن و تجهیزات اتصالی جهت عبور جریان مخابراتی و فعال کردن تلفن ثابت کاربرد دارد. امروزه از سیم کشی تلفن برای به جریان انداختن چندین خط تلفن، فکس و حتی راه اندازی سرویس‌های اینترنت ثابت استفاده می‌کنند. انجام سیم کشی تلفن نیاز به دانش و مهارت کافی در نصب کابل‌های مشخص و عبور از بهترین راه‌ها برای تجهیز کردن مکان‌های مختلف با یک یا چند خط مشخص دارد.

تعمیر تلفن و سانترال

سیم کشی تلفن وابسته به انواع تلفن و راه اندازی اینترنت می‌تواند به این شکل صورت گیرد.

سیم کشی تلفن سانترال

این سبک سیم کشی تلفن بیشتر برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف که نیازمند چندین داخلی بر روی یک خط مشخص هستند کاربرد دارد. سیم کشی تلفن سانترال نیاز به تجهیزات و تنظیمات خاصی دارد که توسط یک کارشناس سیم کشی تلفن صورت می‌گیرد. انواع تلفن سانترال با نحوه سیم‌کشی متفاوت وجود دارد.

 

سیم کشی تلفن با فیبر نوری

این سبک سیم کشی تلفن با نوع سیم کشی مسی تفاوت دارد. استفاده از شبکه گسترده فیبرنوری برای سیم کشی تلفن و فعال سازی خطوط تلفن در این بستر با ایجاد یک سری امکان جدید همراه است. این سبک سیم کشی تلفن هزینه‌ای بیشتر از سیم کشی معمول تلفن دارد، اما قابلیت اطمینان بالا، امکان ایجاد سرویس‌های جدید اینترنت و تماس‌ از طریق سیم کشی تلفن برای افراد ایجاد می‌گردد.

نحوه اتصال سیم تلفن به مودم

پس از برقراری ارتباط بیشترین کاربرد سیم کشی تلفن ثابت را می‎توان برقراری سرویس اینترنت روی خطوط فعال شده دانست. پس از رانژه خط از سمت مخابرات امکان اتصال اینترنت روی خطوط فراهم می‌شود. نحوه اتصال سیم تلفن به مودم با گرفتن یک سر سیم کشی از کابل کشی اصلی و اتصال آن به مودم صورت می‌گیرد که نیازمند مهارت و دانش در این زمینه است.

تعمیر تلفن و سانترال

انتخاب بهترین سیم تلفن برای adsl یا سرویس اینترنت ثابت با تشخیص کارشناس سیم کشی تلفن و نصب اینترنت صورت می‌گیرد.

مزایای ثبت سفارش جهت سیم کشی تلفن در “شهر سرویس”

امروزه افراد زیادی با دریافت آموزش‌های لازم آمادگی انجام امورات وابسته به سیم کشی تلفن و تعمیر سیم کشی تلفن را دارند، اما تشخیص مهارت آنها در ابتدای کار ممکن است دشوار باشد. یک معرف قابل اعتماد به راحتی می‌تواند این مشکل را برطرف کند. درصد حضور یک فرد مطلع در زمینه سیم کشی تلفن برای همه یکسان نیست.

بازار آنلاین “شهر سرویس” با پوشش دادن فعالیت افراد متخصص در زمینه سیم کشی تلفن برقراری ارتباط بین آنها و کاربران متقاضی این خدمات سهولت بخشیده و به عنوان یک معرف معتمد در کنار شماست. با یک ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن یا سایت “شهر سرویس” به راحتی امکان مشاهده پروفایل افراد متخصص با سوابق قبلی برای کاربران ایجاد می‎شود.

با انتخاب شهر سرویس برای ثبت درخواست تا حد زیادی به حفظ وقت و سرمایه خود با به کار گیری افراد متخصص در سیم کشی تلفن کمک کردید. علاوه بر این امکان استعلام قیمت رایگان پس از نهایی کردن سفارش و برقراری ارتباط به کارشناسان فعال در این حرفه وابسته به نوع خدمات بصورت حدودی وجود دارد. این امر امکان انتخاب یک متخصص سیم کشی کاربلد و متناسب با نیاز و شرایط را برایتان فراهم می‌آورد.

نحوه ثبت سفارش برای سیم کشی تلفن در “شهر سرویس”

انتخاب یک کارشناس متخصص در سیم کشی تلفن از طریق اپلیکیشن و سایت “شهر سرویس” به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با یک ثبت سفارش رایگان امکان برقراری ارتباط با افراد متخصص در سیم کشی تلفن و استعلام قیمت رایگان برای کاربران متقاضی ایجاد می‌شود. با مشاهده نظرات کاربران درباره عملکرد قبلی هر کارشناس به راحتی با نهایی کردن سفارش خود بهترین متخصص را برای انجام سیم کشی تلفن در ساختمان مد نظرتان انتخاب و کار را به راحتی به کارادان بسپارید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین سیم کشی تلفن
3/5
کار سریع و با هزینه مناسب انجام شد
مهدی سلیمانی منش
4.8/5
متخصص بسیار با مهارت و با اخلاق بودند
میثم کرمی
4.3/5
متخصص با تجربه و با اخلاق
آقای قطعی

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس