ساخت سوله و کانکس

میانگین قیمت ساخت سوله و کانکس

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت ساخت سوله و کانکس در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “ساخت سوله و کانکس” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش دیوارکشی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

ساخت سوله و کانکس را به متخصصش بسپار

ساخت سوله و کانکس یکی از خدمات کاربردی برای سکونت موقت در محوطه کارگاهی و ساختمانی مشخص است. ساخت سوله و ساخت کانکس امکان اسکان سریع افراد در مواقع ضروری را فراهم آورده است. از کانکس در مصارف دیگری مثل خدمات شهری و یا نگهبانی ساختمان‌های در حال ساخت نیز کاربرد دارد. سبک‌ها و روش‌های مختلفی برای ساخت سوله و کانکس وجود دارد که با توجه به نوع خدمات درخواستی در نظر گرفته می‌شود.

بازار آنلاین “شهر سرویس” شرایط برقراری ارتباط مناسب بین کاربران متقاضی ساخت سوله و کانکس با متخصصین ساخت و طراحی انواع کانکس و سوله فعال در آن را فراهم می‌آورد. با ثبت یک سفارش رایگان در اپلیکشن و یا سایت “شهر سرویس” این امکان برای مشتری و سازنده‌گان کانکس و سوله بوجود می‌آید، که برای درخواست ساخت و گرفتن کار با هم در ارتباط باشند.

چرا ساخت سوله و کانکس را به متخصص بسپاریم؟

ساخت سوله و کانکس با توجه به نوع کاربرد آنها، باید براساس اصول تعیین شده برای ساخت این مکان‌های اسکان و کار موقت صورت گیرد. مورد دیگری که ساخت کانکس و سوله را با حساسیت خاصی مواجه می‌کند، استفاده از این تجهیزات در مکان‌های خطرآفرین مثل پروژه‌های ساختمانی، کارگاه در مناطق دور افتاده و یا مناطق زلرله زده است.

بنابراین هر گونه خطا و یا استفاده از تجهیزات نامناسب در ساخت سوله و کانکس ممکن است برای افراد خطر آفرین باشد. این امر تا حد زیادی سپردن و واگذاری ساخت سوله و ساخت کانکس به شرکت‌های سازنده و افراد متخصص را مهم و حساس جلوه می‌دهد. با وجود تمام این موارد ممکن است یافتن افراد متخصص برای همه‌ی افراد به یک اندازه راحت نیست و مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی باشد.

مورد دیگری که هنگام ساخت سوله اهمیت دارد؛ مدت زمان انجام آن است. در صورتی که بخواهید پروژه ساخت سوله را با هزینه پایین انجام دهید و آن را به فرد متخصص نپسارید؛ ممکن است مدت زمان ساخت سوله تا ماه‌ها به طول انجامد.

 

قیمت ساخت سوله و کانکس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ساخت سوله و کانکس با توجه به درخواست مشتریان، مواد اولیه ساخت کانکس، ابعاد و امکانات درخواستی برای سوله و کانکس در نظر گرفته می‌شود. انتخاب سازه‌های مورد استفاده و تجهیزات به کار رفته در ساخت سوله و کانکس از دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت ساخت انواع کانکس و سوله است. زیرا هر سازه کاربردی بطور جداگانه در ساخت این مکان‌های اسکان موقت محاسبه می‌شود. 

 

 

“شهر سرویس” با به وجود آوردن شرایط استعلام قیمت رایگان پس از ثبت سفارش در اپلیکیشن و سایت امکان تعیین و تخمین قیمت ساخت سوله و کانکس را برای مشتریان فراهم آورده است. شرکت‌های سازنده با مشاهده نوع درخواست و کاربری برای ساخت سوله و کانکس و سازه‌های به کار رفته در مدل انتخابی مشتریان قیمتی را بصورت حدودی معین کرده و به آنها اطلاع می‌دهد.

کاربران “شهر سرویس” برای ساخت سوله و کانکس برای مصارف مختلف، می‌توانند بهترین شرکت و متخصص ساخت سوله و کانکس را برای انجام سفارش خود انتخاب کنند.

آشنایی با مصارف کاربردی و نحوه ساخت سوله و کانکس

کانکس با مشخصه بارز اسکان موقت برای کارهای مختلف در بین افراد شناخته شده است. از واژه سوله نیز برای محیط‌های صنعتی و کشاورزی و … موقت برای نگهداری و کار در مناطقی خاص استفاده می‌شود. هر کدام از این موارد امروزه با مصارف بیشتری جزو انتخاب بیشتر مشتریان و جمعیت‌های مختلف امدادی و سازمانی هستند.

 • ساخت سوله دامداری
 • ساخت سوله کشاورزی
 • ساخت کانکس سیار
 • ساخت کانکس در محل
 • ساخت کانکس ویلایی
 • ساخت کانکس سرویس بهداشتی
 • کانکس پیش ساخته ویلایی
 • ساخت کانکس ماموت

استفاده از ساخت سوله و کانکس برای محل‌هایی مثل پروژه‌های ساختمانی در حال فعالیت، مکان‌های ورزشی، خدماتی و فروش در بخش‌های از شهر و مواردی از این قبیل بسیار دیده می‌شود. مزایای استفاده از کانکس بیشتر در مواقع ضروری اسکان افراد به چشم می‌خورد. در ادامه این مطلب به بررسی مزایا و معایب استفاده از کانکس و سوله می‌‌پردازیم.

مزایای ساخت سوله و کانکس

صرفه جویی در هزینه و زمان از مهم‌ترین مزایای استفاده از ساخت سوله و کانکس است. به طور مختصر برای مشاهده دیگر مزایای استفاده از انواع کانکس و سوله نکات زیر را به اشتراک می‌گذاریم:

 

مزایای استفاده از کانکس

 • سرعت ساخت کانکس
 • مقاوم در برابر حوادث طبیعی
 • عایق حراراتی
 • امکان جابه جایی راحت
 • قابلیت نگهداری طولانی مدت
 • تنوع در مصارف مختلف

مزایای استفاده و ساخت سوله

 • پوشش سقف سوله
 • بررسی و اندازه گیری میزان مقاومت خاک 
 • طول سوله برای مصارف مختلف
 • بررسی جهت و سرعت وزش باد 
 • ایمن در برابر شرایط متغییر آب و هوایی
 • مقاوم در برابر حوادث طبیعی

 

معایب ساخت سوله و کانکس

ساخت سوله و کانکس در کنار مزایای مختلفی که دارد، از معایبی مثل افت قیمت زیاد این اسکان موقت‌های کاربری پس از خرید در هنگام فروش است. علاوه بر این گاهی محدودیت در ابعاد کار حمل آنها را سخت می‌کند که این مورد بیشتر در کانکس به چشم می‌خورد.

مصارف کاربردی سوله و کانکس

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره داشتیم، ساخت سوله و کانکس مصارف مختلفی را به خود اختصاص داده‌اند. استفاده از اتاقک‌های موقت کانکس از مواقع ضروری مانند اسکان افراد سیل زده و زلزله زده گرفته تا ارائه خدمات فروشگاهی در سطح شهر را در بر می‌گیرد. در کنار این مورد ساخت سوله اوصولا در محیط‌های کشاورزی، صنعتی، ورزشگاه‌ها و انبارها کاربرد بیشتری دارد.

 

مزایای ثبت سفارش برای ساخت سوله و کانکس در “خدمت از ما”

مناسب‌ترین و منطقی‌ترین پیشنهاد در این حالت انتخاب بازار آنلاین “خدمت از ما” برای در دسترس داشتن شرکت‌های سازنده معتبر و متخصصین برای ساخت سوله و کانکس است. با یک ثبت سفارش رایگان در کوتاهترین زمان ممکن این شرایط برای شما فراهم می‌شود که به راحتی، درخواست اعزام یک تکنسین کاربلد و متخصص برای ساخت سوله و ساخت کانکس را داشته باشید. این امر علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه شما، خطرات ناشی از عملکرد نامناسب شرکت‌های فعال در ساخت سوله و کانکس غیر معتبر را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

نحوه ثبت سفارش برای ساخت سوله و کانکس از طریق”خدمت از ما”

انتخاب یک شرکت سازنده معتبر و افراد متخصص برای ساخت سوله و کانکس از طریق اپلیکیشن و وبسایت “خدمت از ما” به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از تکنسین‌ها و متخصصین ساخت سوله و کانکس یک انتخاب اصولی  کاربردی را متناسب با نیاز خود برای ساخت سوله و کانکس در محل و مکان مدنظرتان داشته باشید.

از دیگر مزایای انتخاب یک شرکت سازنده برای ساخت سوله و کانکس از طریق اپلیکیشن و سایت “خدمت از ما” مشاهده سوابق کاری قبلی افراد و نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد آنهاست. حتی امکان استعلام قیمت رایگان از افراد متخصص وجود دارد. بنابراین تا حد زیادی مشکل یافتن کارشناسان کاربلد برای ساخت سوله و ساخت کانکس نیز برطرف می‌شود.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت بنایی
 • قیمت گچبری و گچ کاری
 • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین ساخت سوله و کانکس
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس