دکوراسیون آشپزخانه

میانگین قیمت دکوراسیون آشپزخانه

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت دکوراسیون آشپزخانه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “دکوراسیون آشپزخانه” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش دکوراسیون آشپزخانه در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

دکوراسیون آشپزخانه را به متخصصش بسپار

دکوراسیون آشپزخانه، مانند دکوراسیون دیگر قسمت‌های منزل با چالش‌های متعددی روبه‌روست. اگر دکوراسیون آشپزخانه جدید شما باید با دکوراسیون قسمت‌های دیگر هماهنگ باشد. یا دکوراسیون آشپزخانه کوچک از حل کردن جدول سودوکو سخت‌تر است! با این حال واقعیت این است که بسیاری از خانه‌ها آشپزخانه کوچکی دارند. چیزی که شما به آن نیاز دارید آشپزخانه بزرگ‌تر نیست بلکه علم و تجربه متخصص برای دکوراسیون آشپزخانه شماست.

در واقع یک دکوراتور داخلی می‌تواند با طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه یا انتخاب رنگ‌های مناسب، مشکل کوچک بودن آشپزخانه را رفع کند. با کمک یک طراح و رکوراتور باتجربه نیازی به جستجو در مورد جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون آشپزخانه مدرن، دکوراسیون آشپزخانه ترکیه و … ندارید. کافیست سفارش خود را در “شهر سرویس” ثبت کنید و از متخصصان برتر در شهر خودتان کمک بگیرید.

 

 • قیمت دکوراسیون آشپزخانه چگونه تعیین می‌شود؟
 • دکوراسیون آشپزخانه شامل چه خدماتی می‌شود؟
 • مزایای استفاده از خدمات دکوراسیون آشپزخانه “شهر سرویس” چیست؟
 • روند سفارش خدمات دکوراسیون آشپزخانه در “شهر سرویس” چگونه است؟
 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک چگونه انجام شود؟

قیمت دکوراسیون آشپزخانه چگونه تعیین می‌شود؟

شاید اولین سوالی که برایتان پیش آمده این است که برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه چقدر بودجه کنار بگذاریم؟ قیمت دکوراسیون آشپزخانه چگونه و توسط چه کسی تعیین می‌شود؟ برآورد قیمت دکوراسیون آشپزخانه، از دو جهت قابل بررسی است. قیمت طراحی دکوراسیون آشپزخانه و قیمت اجرای دکوراسیون آشپزخانه؛ که هر کدام به شکل‌های مختلفی تعیین می‌شود.

قیمت دکوراسیون آشپزخانه بسیار متغیر است و به صورت پروژه‌ای یا به صورت موردی محاسبه می‌شود. برای دریافت قیمت دکوراسیون آشپزخانه و برآورد حدودی خدمات، می‌توانید سفارش خود را در “شهر سرویس” ثبت کنید. قیمت توسط برترین متخصصان دکوراسیون به شما اعلام می‌شود.

دکوراسیون آشپزخانه شامل چه خدماتی می‌شود؟

 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه
 • اجرای دکوراسیون آشپزخانه
 • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه
 • طراحی و ساخت دکورهای چوبی برای آشپزخانه
 • کاشی کاری یا نقاشی دیوارهای آشپزخانه
 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن
 • بازسازی دکوراسیون کوچک
 • اپن کردن آشپزخانه‌های ایرانی

عوامل موثر بر هزینه دکوراسیون آشپزخانه

عوامل مختلفی بر هزینه دکوراسیون آشپزخانه تاثیر می‌گذارد. اندازه و متراژ آشپزخانه، مواردی که به تعمیر و تعویض نیاز دارند، نصب کابینت، رنگ آمیزی یا کاشی کاری و … تعدادی از موارد هستند. فقط باید بدانید چه هدفی را برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه در ذهن خود دارید. آن را با یک طراح باتجربه در میان بگذارید و بر سر هزینه‌ها با یکدیگر به توافق برسید.

در ادامه برای این‌که راحت‌تر تصمیم بگیرید؛ به بررسی جزیی‌تر هر یک از این عوامل پرداخته‌ایم. 

بازسازی و تعمیرات دکوراسیون آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه بدین معناست که تمام اجزای دکوراسیون آشپزخانه از کف تا سقف تعمیر و نو شوند. نصب کابینت، نصب کفپوش یا سرامیک، تغییر رنگ دیوارها یا کاشی کاری و … همه این موارد در قیمت نهایی بازسازی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر می‌گذارند.

متراژ آشپزخانه

این‌که آشپزخانه شما چند متر است تاثیر مستقیمی بر هزینه تمام شده دکوراسیون آشپزخانه دارد. زیرا به همان میزان که آشپزخانه بزرگ‌تر باشد، متریال و مواردی که استفاده می‌شوند بیشتر می‌شود. هنگام ثبت سفارش لازم نیست به طور دقیق متراژ آشپزخانه را اندازه بگیرید. در صورتی که کارشناس به صورت حضوری از پروژه بازدید کند؛ اقدام به محاسبه اندازه آشپزخانه می‌کند.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

کابینت سازی، جز جدایی ناپذیر بازسازی دکوراسیون آشپزخانه است. اگر آشپزخانه شما کوچک است یکی از راه‌های بزرگ‌تر نشان دادن آن تغییر درب چند کابینت به درب‌های شیشه‌ای است. نوع کابینت و متراژ کابینت تعیین می‌کنند که برای این قسمت از دکوراسیون آشپزخانه به چه میزانی بودجه کنار بگذارید.

تغییر رنگ دکوراسیون آشپزخانه

اگر در هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه تصمی دارید رنگ دکوراسیون آشپزخانه و دیوارهایش تغییر کند، این موضوع را در نظر بگرید که با رنگ دیگر قسمت‌های خانه هماهنگی داشته باشد. اختلاف کوچک و هماهنگی بین رنگ دیوارها، آشپزخانه، کابینت و پرده و وسایل آشپزخانه باعث می‌شود که فضا بزرگ‌تر به نظر برسد. منظور از اختلاف کم رنگ، یعنی رنگ‌ها از یک خانواده باشند. استفاده از نور طبیعی هر فضایی را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. پنجره‌هارا باز کنید و پرده را کنار بکشید تا نور روز آشپزخانه شما را روشن کند. 

مزایای استفاده از خدمات دکوراسیون آشپزخانه در “شهر سرویس”

 • دریافت رایگان تخمین قیمت از متخصصان دکوراسیون آشپزخانه
 • دسترسی رایگان به متخصصان دکوراسیون داخلی در شهر و محدوده خودتان
 • تعیین زمان و مکان بازدید و اجرای خدمات بازسازی دکوراسیون آشپزخانه توسط خودتان

روند سفارش خدمات دکوراسیون آشپزخانه در “شهر سرویس” چگونه است؟

ثبت سفارش خدمات دکوراسیون آشپزخانه در “شخر سرویس” کاملاً رایگان است. شما با پاسخ دادن به چند سؤال ساده می‌توانید سفارشتان را ثبت کنید. با مشخص کردن متراژ آشپزخانه و قید مواردی که می‌خواهید بازسازی شود، می‌توانید متخصص مناسب‌تری برای بازسازی دکوراسیون اشپزخانه خود پیدا کنید. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش به پایان می‌رسد و می‌توانید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها بمانید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

زمانی که آشپزخانه کوچکی دارید بسیار مهم است که دکوراسیون آشپزخانه و ابزار و وسایل شما در ابعاد کوچک باشند. استفاده از میز و صندلی‌های باریک، قفسه‌های باریک و در کل ابزارهای کوچک و جمع و جور باعث می‌شود علاوه بر اشغال فضای کمتر، محیط آشپزخانه شلوغ و به هم ریخته نباشد.

آشپزخانه‌های کوچک برخلاف آشپزخانه‌های بزرگ شدیداً نیاز به دکور و لوازم جانبی دارند. استفاده از قفسه و فضاهای مخفی و خلاقیت شما می‌تواند راهکاری عالی برایبزرگ‌تر به نظر رسیدن فضای کوچک شما باشد. تجربه ثابت کرده است که آشپزخانه‌های متوسط رو به کوچک معمولاً کارایی بیشتری نسبت به آشپزخانه‌های بزرگ دارند. طراحی فضا و دکوراسیون آشپزخانه‌ی زیبا و خوب، منحصر به آشپزخانه‌های بزرگ نیست.

نصیب کابینت

 

نکاتی برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک

 • انتخاب صحیح کابینت: اگر از کابینت‌های شیشه‌ای استفاده کنید باعث می‌شود دکوراسیون آشپزخانه شما عمق پیدا کند، بنابراین دیوارها دورتر به نظر می‌رسند. درب‌های شیشه‌ای فضا را باز و گسترده نشان می‌دهند. انعکاس نور در شیشه نیز باعث روشن‌تر شدن فضای آشپزخانه شما می‌شود. اگر شما کابینت‌های تیره رنگ خود را دوست دارید، برای بزرگ‌تر جلو دادن فضای آشپزخانه می‌توانید از انواع مختلف نور را اضافه کنید.
  نکته دیگری که در مورد انتخاب کابینت وجود دارد استفاده از کابینت‌های بلند است. زمانی که از کابینت‌های بلند استفاده کنید؛ می‌توانید تمام وسایل خود را در آن قرار دهید و دیگر نگران کمبود جا نباشید. هرچقدر وسایل کمتری در محیط آشپزخانه شما باشد آشپزخانه خلوت‌تر، تمیزتر و به دنبال آن بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. استفاده از کابینت‌های بلند باعث می‌شود چشم‌ها را به سمت بالا کشیده شود و ارتفاع بیشتر کابینت‌ها از لحاظ بصری فضا را بزرگ‌تر می‌کند.


 • استفاده از قفسه برای ابزار آشپزخانه: از آشپزخانه‌های شلوغ رستوران‌ها ایده بگیرید. آشپزخانه رستوران‌ها برای جبران کمبود فضا از آویز کردن وسایل آشپزخانه و قفسه‌های اضافی بر روی دیوار استفاده می‌کنند. طراحان دکوراسیون داخلی منزل در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن از این ترفند برای زیباتر کردن آشپزخانه‌ها استفاده می‌کنند.
  برای حداکثر کردن قابلیت و فضای کوچک آشپزخانه خود، مکان‌هایی برای اضافه کردن قفسه پیدا کنید. برخی از قفسه‌ها می‌توانند به دیوار وصل شوند. یک ردیف از قفسه‌های باریک می‌تواند جای مناسبی برای کتاب آشپزی‌های شما باشد.

 • استفاده از رنگ‌های روشن‌تر: اگر دقت کرده باشید فضاهای تاریک کوچک‌تر به نظر می‌رسند. این نکته برای آشپزخانه هم صادق است. استفاده از وسایل و دکوراسیون رنگ روشن باعث می‌شود آشپزخانه شما بزرگ‌تر به نظر برسد.  پس باید به فکر اجرای دکوراسیون آشپزخانه سفید باشید. رنگ سفید بهترین دوست آشپزخانه‌های کوچک است.
  استفاده از رنگ سفید و رنگ‌های روشن در دیوار، کابینت و دکوراسیون آشپزخانه شما باعث می‌شود احساس کنید فضای شما بزرگ‌تر است. اطمینان حاصل کنید که نور آشپزخانه مناسب دکوراسیون آشپزخانه شماست.

 

بهترین دکوراسیون منزل از نظر افراد متخصص

داشتن بهترین دکوراسیون منزل و زیباترین دکوراسیون منزل جز اهداف اکثر صاحب خانه‌هاست. حال بهترین دکوراسیون منزل چه ویژگی‌هایی دارد؟ و برای داشتن زیباترین دکوراسیون منزل باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در جواب به این سوالات باید گفت که برای شروع طراحی داخلی منزل ابتدا باید وسایل‌های مرغوبی تهیه کرد. حتما لازم نیست گران قیمت باشند، همین که مرغوب و ظاهر خوبی داشته باشند کافی است. بعد از تهیه وسایل مرغوب باید به فکر چیدمان منزل بود. چیدمان منزل یکی از مهمترین بحث‌های طراحی دکوراسیون منزل است که هرکسی رعایت نمی‌کند. پس برای چیدمان منزل و تزئین خانه خود باید از روش‌های استاندارد‌های معماری داخلی بهره ببرید.چگونه با کمترین هزینه دکوراسیون منزل خود را ایده آل کنیم؟

در دکوراسیون منزل یا دکوراسیون محل کار، دکوراسیون مغازه، تزئین خانه و مغازه، چیدمان منزل و… جهت بدست آوردن بهترین نتیجه، لزوماً نباید از عناصر و متریال‌های گران‌قیمت استفاده کرد. گاهی با ایجاد یک هارمونی دقیق و هماهنگ بین مبلمان، رنگ‌آمیزی فضا، کف‌پوش و سایر عناصر تزئینی ارزان‌ قیمت می‌توان زیباترین دکوراسیون منزل و بهترین دکوراسیون داخلی را خلق کرد.

یک شرکت طراحی دکوراسیون منزل به شما کمک می‌‌کند تا بتوانید فضای داخلی را ایده‌ آل کنید. سپردن کار دکوراسیون منزل به طراح شاید در ابتدا هزینه‌ نسبتا زیادی بیاورد. اما اگر کار طراحی دکور درست انجام شود، در آخر شما از پرداخت کلی هزینه‌‌های نابجا در امان مانده‌ اید. یک طراح دکوراسیون منزل در هر پروژه تجربه‌‌های زیادی به دست می‌‌آورد که در پروژه‌‌های بعدی بکار می‌‌بندد؛ اما شما برای طراحی فضای خود اولین تجربه را دارید که این موضوع شما را به سمت هدر دادن هزینه و وقت سوق می‌‌دهد.


خلاقیت در طراحی دکوراسیون منزل

خلاقیت در طراحی دکوراسیون منزل بخش مهم و تاثیر گذاری است که کمتر کسی از آن بهره می‌برد. خلاقیت سبب می‌شود با استفاده از قدرت فکر ایده‌های جدید به ذهنتان برسد که دکوراسیون داخلی منزل شما را زیبا کند. پس برای داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی پذیرایی، دکوراسیون داخلی آشپزخانه، دکوراسیون داخلی منزل کوچک و … از ذهن خلاق خود

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر کابینت
 • قیمت نصب سرامیک
 • قیمت دکوراسیون منزل
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین دکوراسیون آشپزخانه
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس