قیمت جوشکاری

میانگین قیمت جوشکاری

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت جوشکاری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “جوشکاری” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش جوشکاری در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

جوشکاری را به متخصصش بسپار

بدون جوشکاری، تصور بسیاری از کارهای تولیدی حقیقتا دشوار است. جوشکاری یکی از بهترین و بهترین روش‌های در صنعت برای اتصال دو قطعه فلزی و حتی غیرفلزی است. برخی از انواع این فعالیت در تاریخچه جوشکاری عبارت‌اند از: جوشکاری اتمی هیدروژن، جوشکاری قوس الکتریکی، جوشکاری CO2، جوشکاری آرگون، جوشکاری زیر آب و غیره.

اگر در هر زمینه از انواع جوشکاری و کاربرد آن به دنبال متخصصان ماهر می‌گردید، و یا به دنبال اطلاعات در مورد جوشکاری هستید، با “شهر سرویس” همراه باشید.

جوشکاری

قیمت جوشکاری، چگونه تعیین می‌شود؟

در حالت کلی، قیمت انواع جوشکاری و کاربرد آن به 2 صورت تعیین می‌شود:

 • روش چکی (کنترات): روش چكی به كارهای خرده كاری و جوشکاری درب و پنجره مربوط می‌شود.
 • روش کیلویی: ارائه قیمت به روش کیلویی برای جوشکاری اسکلت ساختمان است.

از این 2 دسته کلی که بگذریم، عوامل مشخصی وجود دارند که بر هزینه انواع جوشکاری و کاربرد آن تاثیر دارند. مهمترین موارد این عوامل عبارت‌اند از:

 • نوع جوشکاری: چیزی که انواع جوشکاری و کاربرد آن آن را مشخص می‌کند، نوع کار، بودجه، شرایط آب و هوایی است. همان طور که در ابندای مطلب اشاره کردیم، جوشکاری انواع مختلفی از جمله جوشکاری اتمی هیدروژن، جوشکاری قوس الکتریکی، جوشکاری CO2 و… دارد. هزینه هر کدام از این روش‌ها و زیرمجموعه‌های احتمالی آنها، تاثیر مهمی بر قیمت جوشکاری دارد.
 • مواد مورد استفاده: مواد مورد استفاده در فرآیند انواع جوشکاری نیز بر هزینه آن موثر است. این موارد عبارت‌اند از: فلزی که فرد جوشکار باید آن را جوش دهد (جوشکاری آلومینیوم، جوشکاری استیل، جوشکاری لوله گاز و…)، گاز مورد استفاده، مدار و اشعه. توجه داشته باشید که آنچه مواد مورد استفاده جوشکار برای انجام کار را تعیین می‌کند، حجم و نوع جوشکاری است.
 • اجرت جوشکار: نوع کار موردنیازتان هرچه که باشد، از جوشکاری اتمی هیدروژن تا جوشکاری آرگون، دستمزد خود جوشکار نیز در هزینه نهایی کار موثر است. مهمترین نکته در رابطه با اجرت جوشکار، تجربه و سابقه کار اوست. هر چه مهارت فرد در جوشکاری قوس الکتریکی و… بالاتر باشد، کیفیت کار او، و در نتیجه قیمت تمام شده خدمات او نیز بالاتر خواهد بود.

اگر مایلید رقم دقیقی در رابطه با قیمت جوشکاری اتمی هیدروژن و انواع دیگر جوشکاری داشته باشید، بد نیست نرخ اتحادیه جوشکاری 99 را بررسی کنید. علاوه بر آن، شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه دقیق جوشکاری قوس الکتریکی و…، درخواست خود را در اپلیکشن “شهر سرویس” ثبت کنید و بدون نهایی کردن سفارش‌تان، از هزینه پیشنهادی متخصصان مطلع شوید.

جوشکاری

مزایای جوشکاری چیست؟

“شهر سرویس” بستری ایجاد کرده است تا بتوانید نیازهای متفاوت خود را در کوتاه‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه رفع کنید. چه به دنبال فردی برای جوشکاری اتمی هیدروژن باشید، چه جوشکاری قوس الکتریکی اسکلت ساختمان و هر زیرمجموعه دیگری از جوشکاری، تنها با چند کلیک سیاده می‌توانید متخصص مربوطه را در نزدیکی خود پیدا کنید.

با استفاده از خدمات جوشکاری آرگون، جوشکاری استیل و غیره شهر خود در بازار آنلاین “شهر سرویس”، شما به چندین جوشکار مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای قبلی آنها مشاهده کنید؛ و از هزینه جوشکاری قبل از نهایی کردن درخواست مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی “شهر سرویس” برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

اطلاعات در مورد جوشکاری

تا این قسمت از مطلب، نام انواع جوشکاری را بارها به کار بردیم. در این قسمت مهمترین انواع جوشکاری و کاربرد آن در تاریخچه جوشکاری را بررسی می‌کنیم:

یک. جوشکاری قوس الکتریکی

جوشکاری قوس الکتریکی در صنعت، خود به 8 دسته تقسیم می‌شود:

 • جوشکاری اتمی هیدروژن: در این روش از 2 نوع الکترود فلزی استفاده می‌شود. این دو الکترود در فضایی مملو از هیدروژن به یکدیگر جوش داده می‌شوند.
 • جوشکاری فلزی بدون پوشش: الکترودها در این روش به طور کامل مصرف شده، و پس از جوشکاری باید از الکترودهای جدید استفاده کرد. در این نوع از جوشکاری قوس الکتریکی، از هیچ گاز پوششی استفاده نمی‌شود.
 • جوشکاری قوس کربنی: در این نوع از جوشکاری قوس الکتریکی از الکترودهای کربنی استفاده می‌شود. برخی اوقات و در فرآیندهای خاص نیز از مس در این نوع جوش استفاده می‌شود.
 • جوشکاری قوس الکتریکی با پوشش پودر: این نوع مانند جوشکاری بدون پوشش است؛ با این تفاوت که از پوششی پودری در الکترودها استفاده می‌شود.
 • جوشکاری قوس الکتریکی با پوشش گاز: این فرآیند نیز مانند جوشکاری بدون پوشش است؛ البته از گاز مخصوص برای پوشش مواد و قطعات استفاده می‌شود. جوشکاری آرگون یکی از انواع رایج در این روش است.
 • جوشکاری تنگستن گاز: الکترودهای این نوع مصرفی نیستند و فرآیند آن آهسته است. دقیق‌ترین جوش‌ها را می‌توان با این روش انجام داد. صنایع هوافضا یکی از حوزه‌های کاربردهای آن هستند.
 • جوشکاری قوس پلاسما: این جوشکاری شبیه به جوش تنگستن است و سطوحی بسیار با کیفیت تولید می‌کند. کاربرد عمده این روش در لوله سازی و ابزارسازی است.
 • جوشکاری با پوشش فلزات: این نوع از جوش از الکترودهای مصرفی استفاده می‌کند. اما جریان پیوسته پودر آن را از تماس با سطح هوا حفظ می‌کند.
 • جوش زیرپودری: این نوع از جوشکاری قوس الکتریکی مانند روش قبلیست؛ با این تفاوت که از پودرهای دانه ریز در آن استفاده می‌شود.
جوشکاری

دو. جوشکاری گاز اکسیژن

یکی دیگر از انواع جوشکاری و کاربرد آن در تاریخچه جوشکاری، جوش با استفاده از گاز اکسیژن است که به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

 • جوش هوا-استیلن: در این فرآیند از مواد شیمیایی به عنوان تسهیل‌کننده روند جوشکاری استفاده می‌شود. به دلیل برخی نقاط ضعف، این روش محبوبیت کمی در میان صنعتگران دارد.
 • جوشکاری اکسی-استیلن: در این روش از ترکیب استیلن و اکسیژن استفاده می‌شود. این ترکیب، قطعات را تا دمای بسیار زیاد گرم می‌کند که باعث تولید جوشی بسیار دقیق شده، و نسبت به ترکیب‌های دیگر نیز ارزان‌قیمت‌تر است. این جوشکاری معمولا در فرآیند‌های تعمیر و نگهداری کاربرد دارد.
 • جوشکاری پروپان: این نوع به نام جوش اکسیژن نیز شناخته می‌شود. در این فرآیند، از شعله گاز اکسیژن یا پروپان برای گرم کردن قطعه استفاده می‌شود.
 • جوشکاری اکسی هیدروژن: ترکیب دقیق اکسیژن و هیدروژن، باعث ایجاد جوش‌هایی دقیق در این فرآیند می‌شود.
 • سایر انواع جوشکاری عبارت‌اند از و جوشکاری مقاومتی و جوشکاری حالت جامد.
جوشکاری

نحوه انتخاب بهترین متخصص جوشکاری

اگر به دنبال خدمات جوشکاری مثل جوشکاری اتمی هیدروژن، جوشکاری قوس الکتریکی، جوشکاری CO2، جوشکاری آرگون، جوشکاری زیر آب و غیره در شهر خود هستید، درخواست خود را در “شهر سرویس” به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان جوشکاری پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای انجام شده آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای پروژه خود انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت بنایی
 • قیمت گچبری و گچ کاری
 • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین جوشکاری
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس