قیمت ترمیم شیشه اتومبیل

میانگین قیمت ترمیم شیشه اتومبیل

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
130،000

تومان

80،000

تومان

60،000

تومان

40،000

تومان

قیمت ترمیم شیشه اتومبیل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه “ترمیم شیشه اتومبیل” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از بهترین تعمیرکار به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش ترمیم شیشه اتومبیل در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
نسخه تحت وب اپلیکیشن شیراز سرویس
نسخه تحت وب

ترمیم شیشه اتومبیل را به متخصصش بسپار

پیدا کردن متخصصان ترمیم شیشه اتومبیل در مواردی که شیشه جلوی خودروی شما در بازار پیدا نمی‌­شود، یا برای صرفه‌­جویی در هزینه­‌ها امری حیاتی­‌ست. ازین پس، شما می‌­توانید با کمک “شهر سرویس”، بهترین متخصصین برای ترمیم شیشه اتومبیل را پیدا کنید. اگر برای تعمیر و ترمیم شیشه خودرو به دنبال افراد ماهر در این زمینه هستید، درخواست خود را به رایگان در “شهر سرویس” ثبت کنید. متخصصین ترمیم شیشه اتومبیل در شهرتان به شما قیمت می‌­دهند، و شما می‌­توانید بهترین فرد را انتخاب کنید.

قیمت ترمیم شیشه اتومبیل چگونه تعیین می­‌شود؟

هزینه ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز و هر شهر دیگری بر اساس میزان ترک و یا سنگ خوردگی شیشه جلوست. با این وجود، هر چقدر زودتر جهت ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل­تان اقدام کنید، مطمئنا هم هزینه کمتری خواهد داشت، و هم امکان اصلاح و ترمیم و رفع سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل­تان بیشتر است. چرا که با ترمیم شیشه خودرو از گسترش ترک جلوگیری می‌کند و هزینه را کاهش می­‌دهد.

مزایای استفاده از ترمیم شیشه اتومبیل چیست؟

برخورد سنگ‌های ریز و درشت و گاهی حتی گرم و سرد شدن هوا موجب ایجاد ترک در شیشه جلو خودرو می­‌شود. تا قبل از این شاید تنها یک راه چاره برای رفع این تصویر ناخوشایند داشتید و آن هم تعویض شیشه بود. اما با استفاده از خدمات ترمیم شیشه اتومبیل کرج، ترمیم شیشه اتومبیل اصفهان و سایر شهرها، دیگر نیازی به صرف هزینه­‌های بالا برای تعویض شیشه و خلاص شدن از ترک‌­های شیشه اتومبیل نیست. افرادی که به دنبال ترمیم شیشه اتومبیل خود هستند:

 1. مایل نیستند شیشه اتومبیل‌­شان از حالت فابریکی خارج شود.
 2. تعویض شیشه اتومبیل­‌شان هزینه بالاتری نسبت به تعویض آن دارد.
 3. شیشه اتومبیل­‌شان و یا مارک مورد نظر شیشه در بازار موجود نیست.
 4. تمایل ندارند آب­‌بندی شیشه اتومبیل‌­شان با تعویض شیشه به هم بریزد.
 5. در مواردی، بعد از تعویض شیشه امکان دارد در سرعت­‌های بالا صدای باد داخل اتاق اتومبیل بیاید (زوزه کشیدن).

شما با استفاده از خدمات ترمیم شیشه اتومبیل در محل توسط متخصصان “شهر سرویس”، نه احتیاجی به خرید چسب ترمیم شیشه اتومبیل دارید و نه صرف وقت و هزینه برای یافتن افراد مورد اطمینان. شما با استفاده از اپلیکیشن و یا وب سایت “شهر سرویس”، به چندین متخصص مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید. شما می‌­توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از آن‌ها را همراه با نظرات مشتریان قبلی مشاهده کنید، و از هزینه ترمیم شیشه خودرو قبل از نهایی کردن سفارش مطلع می­‌شوید. پیگیری تیم پشتیبانی “شهر سرویس” برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

ترمیم شیشه اتومبیل چگونه انجام می­‌شود؟

ترمیم شیشه اتومبیل هم باعث جلوگیری از پیشروی ترک می­‌شود، و هم شکل ظاهری شکستگی را بهبود می‌دهد و یا به­‌طور کامل آن را محو می­‌کند. ترمیم شیشه خودرو شامل مراحل زیر است:

 1. مته زنی: در این مرحله به منظور دسترسی به محیط شکستگی و یا مسدودسازی جهت جلوگیری از پیشروی شکستگی عملیات فیشور کاری یا فرز زنی در ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز و… انجام می‌­شود.
 2. تزریق مواد: این کار در ترمیم شیشه خودرو با استفاده از تثبیت کننده­‌ها که در 2 نوع اتصال ساده و بادی مکنده بر روی سطح شیشه سوار می‌شوند، صورت می­‌گیرد. نوع ساده انعطاف بیشتری در حرکت دارد، درحالی­که نوع بادی امکان حرکت ندارد. بر روی این تثبیت کننده‌­ها سیلندرهای تزریق سوار شده و عملیات تزریق را به صورت مکانیکی حرکتی و یا بادی و تحت فشار انجام می­‌دهند.
 3. عملیات خشک سازی: پس از انجام مذاحل بالا و طلق­‌گذاری، عملیات خشک­سازی توسط اشعه یووی در ترمیم شیشه اتومبیل شیراز، ترمیم شیشه اتومبیل کرج و… انجام می‌شود.

در تمامی این مراحل، رنگ و شکل دستگاه­‌ها با هم تفاوت دارد. تنها تفاوت اصلی در جنس مواد مصرفیست. تولید و خرید چسب ترمیم شیشه اتومبیل حرفه‌­ای بسته به نوع شرایط آب و هوایی منطقه برای ترمیم شیشه خودرو تولید می­‌شود. توجه داشته باشید که ترمیم شیشه اتومبیل با لیزر تنها عبارتی تبلیغاتیست.

 

 عوامل موثر بر هزینه ترمیم شیشه اتومبیل

سرعت و هزینه تعمیر شیشه اتومبیل و به هبچ عنوان با تعویض قابل مقایسه نیست. به صورت کلی، هزینه ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز، ترمیم شیشه اتومبیل کرج و سایر شهرها بستگی به نوع شکستگی، طول و اندازه شکستگی شیشه، و نوع مواد مصرفی جهت ترمیم شیشه خودرو دارد. هر چه ترک یا شکستگی بیشتر باشد، هزینه ترمیم هم بیشتر خواهد بود.

 

نکات ترمیم شیشه اتومبیل

 • در زمان شکستگی، تا زمان تماس با اپراتور ترمیم شیشه و مراجعه او از برف پاک­‌کن استفاده نکنید. همچنین، به شیشه شوک وارد نکنید؛ یعنی از سردی و گرمی ناگهانی و وارد کردن فشار به شیشه خودداری کنید.
 • علاوه بر رعایت موارد بالا، از تماس آب با محل شکستگی نیز جلوگیری کنید. برای این منظور، شما می‌­توانید روی شکستگی چسب 5 سانتی­‌متری بزنید.
 • زمان در ترمیم شیشه اتومبیل در میزان محوشدگی تاثیرگذار است. زمان تاثیر به خصوصی در سنگ خوردگی ندارد و اهمیت زمان در ترمیم مختص به ترک شیشه است. هر چه ترمیم زودتر انجام شود، بهبود شکل ظاهری ترک بهتر خواهد بود. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که هر چه ترک کوچک­تر باشد و در ساعت‌­های ابتدایی ترمیم شود، شکل ظاهری شکستگی بهتر خواهد بود.
 • همان­‌طور که اشاره کردیم، استفاده از گزینه ترمیم با لیزر صرفا جهت جذب مشتری به کار می‌­رود. در ترمیم شیشه اتومبیل مشهد و دیگر شهرها، رزین مخصوص ترمیم شیشه با دستگاه­های خاص وارد محل شکستگی شده و با استفاده از اشعه یا همان نور ماورابنفش رزین تزریق شده داخل شکستگی را خشک می­‌کند.

نحوه ثبت سفارش ترمیم شیشه اتومبیل

اگه به دنبال استفاده از ترمیم شیشه اتومبیل مشهد، ترمیم شیشه اتومبیل شیراز، ترمیم شیشه اتومبیل کرج، ترمیم شیشه اتومبیل اصفهان در شهر خود و در خانه یا محل کار خود هستید، درخواست خود را در “شهر سرویس” به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین اپراتورها پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آن‌ها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای تعمیر و ترمیم شیشه خودرو انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین ترمیم شیشه اتومبیل
4.2/5
خیلی خوش قول قول بودن و کار رو سریع انجام دادن
ترمیم شیشه اتومبیل
4.8/5
خیلی راضی بودم از سرعت عمل و رفتارشون
ترمیم شیشه اتومبیل
4.3/5
قیمت منصفانه و و خوش برخورد
ترمیم شیشه اتومبیل

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس