قیمت تراشکاری

میانگین قیمت تراشکاری

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت تراشکاری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “تراشکاری” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش تراشکاری در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

تراشکاری را به متخصصش بسپار

تراشکاری، در تعریف تخصصی خود، به معنای تراش سطح خارجی قطعات فلزی با سطح مقطع دوار است. در تراشکاری، قطعه مورد نظر به وسیله ابزار تراشکاری مانند دستگاه تراشکاری CNC حول محور خود می‌چرخد؛ و تراشکار قطعه را براده‌برداری می‌کند. هدف اصلی تراشکاری، ساخت انواع قطعات صنعتی و قالب‌های مختلف با ابزار تراشکاری است. علاوه بر تراشکاری صنعتی، کارهایی مانند تراشکاری چوب، تراشکاری سیلندر، تراشکاری میل لنگ و… نیز انجام می‌شود.
اگر به دنبال افراد ماهر رشته تراشکاری هستید، کافیست درخواست خود را رایگان در «شهر سرویس» ثبت کنید. متخصصان به شما قیمت می‌دهند، و شما می‌توانید بهترین فرد را برای پروژه تراشکاری خود اعم از تراشکاری چوب، تراشکاری صنعتی و… انتخاب کنید.

قیمت تراشکاری چگونه تعیین می‌شود؟

فاکتور اصلی در تعیین قیمت تراشکاری، نوع قطعه مورد نظر شما و اندازه آن است. آموزش تراشکاری و رشته تراشکاری طیف گسترده‌ای از خدمات را دربرمی‌گیرند. به همین ترتیب، ابزار تراشکاری نیز انواع مختلفی دارد که یکی از معروف‌ترین آنها دستگاه تراشکاری CNC است. علاوه بر اندازه، تعداد قطعات نیز (در سفارش‌های سری‌تراشی) در کاهش یا افزایش قیمت تراشکاری موثر است.
در صورتی که به دنبال رقمی دقیق برای قیمت تراشکاری هستید تا بتوانید هزینه خود را بهتر مدیریت کنید، می‌توانید از اپلیکیشن «شهر سرویس» برای دریافت رقم دقیق قیمت تراشکاری صنعتی و… استفاده کنید. شما می‌توانید سفارش خود را (بدون نهایی کردن آن) ثبت کنید. متخصصان رشته تراشکاری درخواست شما را می‌بینند، و قیمت پیشنهادی خود برای انجام آن را اعلام می‌کنند.

مزایای استفاده از تراشکاری چیست؟

گاهی برای انجام خدمات تراشکاری، نمی‌توان به افرادی که تنها آموزش تراشکاری دیده‌اند، اتکا کرد. مهارت و تجربه مکمل آموزش تراشکاری است که خطرات شغل تراشکاری و کار با انواع خطرات شغل تراشکاری را بسیار کاهش می‌دهد. بنابراین، اولویت اول بایستی تخصص و تجربه فرد در رشته تراشکاری و کار با ابزار تراشکاری از جمله دستگاه تراشکاری CNC باشد.
شما با استفاده از خدمات تراشکاری چوب، تراشکاری صنعتی، تراشکاری سیلندر، تراشکاری میل لنگ و… با استفاده از اپلیکیشن «شهر سرویس»، به تراشکاران مجرب شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران قبلی را در مورد کیفیت کار آنها مشاهده کنید؛ و از قیمت تراشکاری صنعتی و… پیش از نهایی کردن سفارش مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی «شهر سرویس» برای بررسی اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

معرفی تراشکاری CNC

تراشکاری CNC به قدری در تاریخچه تراشکاری شناخته شده است که حتی به گوش افراد غیرمتخصص نیز آشناست. ابزار تراشکاری CNC ماشین ابزاریست که برای تراشکاری چوب و فلز و شکل‌دهی (معمولا دوار) به آنها به کار می‌رود. به دلیل تولید اقتصادی با دقت بالا و کیفیت، انواع ابزار تراشکاری ابزار تراشکاری را در فرم‌ها و شکل‌های مختلفی می‌سازند. تعداد بالایی از قطعات ماشین‌آلات دارای مقاطع دایره‌ای، و قابل تولید با ابزار تراشکاری CNC می‌باشند.

از طرفی، به دلیل ارزان بودن و سرعت بالای تراشکاری نسبت به سایر روش‌ها، استفاده از ماشین و ابزار تراشکاری یک روش معمول و پر استفاده در تراشکاری چوب و تراشکاری صنعتی است.
تراشیدن فلز با ابزار تراشکاری سبب برداشت براده می‌شود. به طور کلی، در تمام عملیات تراشکاری صنعتی مانند تراشکاری، سوراخ کاری، فرزکاری و یا اره کاری براده تولید خواهد شد.

در این حالت نیروی وارد شده (که بسیار زیاد است)، باعث کشش و تغییر فرم فلز و میز ایجاد حرارت می‌شود. حرکت براده در طول سطح برش نیز سبب اصطکاک شده و این اصطکاک در لبه برش رنده تولید حرارت می‌کند. این عوامل در هنگام براده برداری بسیار مهم و تاثیرگذار هستند که هدایت صحیح آنها از یک تراشکار مجرب برمی‌آید. ابزار تراشکاری CNC دستگاهی با کنترل CNC (کنترل کننده کامپیوتری) است که ارزش کاری زیادی به دلیل قابلیت کنترل و فرم‌دهی CNC دارند.

فرآیندهای رشته تراشکاری

گفتیم که آموزش تراشکاری شامل موارد مختلفی می‌شود. در ادامه برخی از فرآیندهای تراشکاری را معرفی می‌کنیم:

  • تراشکاری: توضیح دادیم که در تراشکاری (به عنوان یکی از ابتدایی‌ترین فرآیندهای ماشینکاری)، قطعه مورد نظر درحالی‌ که ابزار برشی تک‌ نقطه موازی با محور چرخش حرکت می‌کند، می‌چرخد. تراشکاری می‌تواند روی سطح داخلی یا خارجی انجام شود. 
  • تراشکاری مخروطی: این کار به کمک یک ضمیمه کپی هیدرولیکی توسط دستگاه تراشکاری CNC، با استفاده از ابزار شکل‌دهی برای تراشکارهای آماتور به کار می‌رود.
  • شیار تراشی: در این فرآیند قلم شیار تراش در راستای شعاع قطعه به آرامی در داخل آن نفوذ می‌کند و شیاری برابر با پهنای قلم روی سطح خارجی قطعه ایجاد می‌کند.
  • پیچ تراشی: برای پیچ تراشی با استفاده از ماشین تراشکاری از رنده‌های پیچ بری استفاده می‌شود. با استفاده از ابزار مخصوص، میله هادی، روش‌های گرداندن قطعه، و یا ساعت پیچ تراشی، پیچ تراشیده می‌شود.
  • آج زنی: به عمل ایجاد شیارهای منظم و با اشکال مختلف در طول قطعه آج زنی می‌گویند.

نحوه انتخاب بهترین متخصص تراشکاری

برای کمک گرفتن از متخصصان تراشکاری چوب، تراشکاری سیلندر، تراشکاری میل لنگ، تراشکاری سرسیلندر، تراشکاری، تراشکاری دیسک ترمز و انواع تراشکاری صنعتی در شهر خود، درخواست خود را در «شهر سرویس» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین تراشکاران پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها بخوانید؛ و نهایتا بهترین متخصص را برای پروژه خود انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

  • قیمت بنایی
  • قیمت گچبری و گچ کاری
  • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین تراشکاری
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس