قیمت تخلیه چاه فاضلاب؟

میانگین قیمت تخلیه چاه فاضلاب

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت تخلیه چاه فاضلاب در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از “تخلیه چاه فاضلاب” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش تخلیه چاه فاضلاب در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

تخلیه چاه فاضلاب را به متخصصش بسپار

تخلیه چاه فاضلاب خدمتی است بسیار پردرخواست که در صورت به تعویق افتاده انجام آن، شاهد مواردی همچون انتشار بوی نامطلوب در محیط و همچنین موردی مانند از بین رفتن امکان استفاده از حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و … هستید. پیشنهاد می‌کنیم در صورت پُر شدن چاه به سرعت اقدام به تخلیه چاه به وسیله ماشین تخلیه چاه کنید. قیمت تخلیه چاه متناسب با قیمت ماشین تخلیه چاه فاضلاب، تانکر تخلیه چاه روش تخلیه چاه فاضلاب تعیین می‌شود.

با ما همراه شوید تا علاوه بر تخلیه چاه، به موارد دیگری از جمله قیمت تخلیه چاه، تانکر تخلیه چاه (ماشین مناسب تخلیه چاه)، نحوه ثبت درخواست تخلیه چاه در شهر سرویس و … بپردازیم. شاید برایتان جالب باشد بدانید که تخلیه چاه شیراز، تخلیه چاه شمال تهران، تخلیه چاه مشهد، تخلیه چاه قم از جمله سرویس‌هایی هستند که مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

قیمت تخلیه چاه

تانکر تخلیه چاه

قیمت ماشین تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه مشهد

روش تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه شیراز

تخلیه چاه اصفهان

تخلیه چاه دستشویی

تخلیه چاه

قیمت تخلیه چاه چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تخلیه چاه به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آن به حجم کار تخلیه چاه یا قیمت ماشین تخلیه چاه فاضلاب می‌توان اشاره نمود. حجم کار تخلیه چاه به مفهوم این است که تخلیه چاه، به چه میزان زمانی نیاز دارد؟ عمق چاهی که نیاز به تخلیه چاه چقدر است؟ علاوه بر تخلیه چاه به چه خدمات دیگری نیاز است؟

شما به راحتی می‌توانید درخواست خود را در شهر سرویس ثبت کنید؛ و در کمتر از 30 دقیقه از برترین متخصصین تخلیه چاه پیشنهاد قیمت تخلیه چاه دریافت کنید. در قدم بعد با مقایسه سوابق هر یک از متخصصین تخلیه چاه و همچنین مقایسه قیمت‌های پیشنهادی، می‌توانید بهترین متخصص تخلیه چاه را برگزینید. 

اکنون اگر می‌خواهید قبل از درخواست نهایی سفارش خود از قیمت تخلیه چاه و دستمزد به نیروها مطلع شوید، پس همین حالا سفارش خود را ثبت کنید. تا به طور رایگان به قیمت‌هایی که متخصصین پیشنهاد می‌دهند مشاهده کنید. 


لیست خدمات تخلیه چاه در “شهر سرویس”

 •  رفع بوی بد فاضلاب
 •  تشخیص محل درب چاه
 • تعمیر و ترمیم چاه ریزشی
 •  لایروبی چاه و پاکسازی آن
 • نصب دریچه بازدید فاضلاب
 •  نصب سپتیک و تانکر فاضلاب
 •  تخلیه چاه با تانکر ده هزار لیتری
 • معرفی کول گذاری و طوقه چینی
 •  استفاده از تانکر مکنده فاضلاب چاه
 • تخلیه چاه فاضلاب تمامی ساختمان‌ها
 •  از بین بردن حشرات فاضلاب و سوسک‌ها
 •  تعمیر چاه فاضلاب و تبدیل آن به چاه کهنه
 •  اتصال فاضلاب ساختمان به شبکه فاضلاب
 • بررسی چاه ارت یا سیستم ارتینگ در ساختمان
 •  حفر انواع چاه و تعیین محل چاه پیش از تخلیه
 • نصب منهول فاضلاب و بررسی سیستم فاضلاب ساختمان‌ها

استفاده از ماشین تخلیه چاه

استفاده از ماشین تخلیه چاه یا همان تانکر مکنده تخلیه چاه بسیار مفید است. ماشین تخلیه چاه می‌تواند باعث بالا رفتن سرعت تخلیه چاه شود. نتیجه استفاده از تانکر تخلیه فاضلاب(ماشین تخلیه چاه) اجرای تخلیه چاه فوری است. شما به راحتی می‌توانید درخواست تخلیه چاه خود را در “شهر سرویس” درج کنید و از متخصصین تخلیه چاه به صورت رایگان پیشنهاد قیمت تخلیه چاه و مشاوره جهت تخلیه چاه دریافت کنید و با توجه به پیشنهادات متخصصین، فردی را برگزینید که مناسب تخلیه چاه محل مدنظر شما است. 

تخلیه چاه

خدمات تخلیه چاه برای چه مکان‌هایی انجام می‌شود؟

 • ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب رستوران
 • ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب مدارس
 • ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب ادارات و …
 • ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب ساختمان‌های تجاری
 • ارائه خدمات تخلیه چاه برای ساختمانهای مسکونی
 • ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب ساختمانهای مسکونی

تخلیه چاه فاضلاب را به دست حرفه‌ای‌ها بسپارید

تخلیه چاه یک کار کاملا تخصصی است که باید کسی که مسئولیت این کار برعهده می‌گیرد بسیار باتجربه و در کار تخلیه چاه متخصص باشد. در «شهر سرویس» با معرفی چندین شرکت معتبر تخلیه چاه، در کل روزهای هفته بدون تعطیلی اقدام به تخلیه چاه می‌کند. شرکت تخلیه چاه با دارا بودن نیروی متخصص و تجهیزات مخصوص در امر تخلیه چاه و لوله بازکنی به راحتی چاه‌های فاضلاب را تخلیه می‌کند. پس اگر برای لوله بازکنی و تخلیه چاه به دنبال نیروهای مجرب می‌گردید روی ما حساب کنید.


چرا تخلیه چاه ضروری است؟

 یکی از نیاز‌های اساسی هر ساختمان، داشتن محلی برای دفع آب و فاضلاب آن است. بی شک شبکه فاضلاب مکانی برای دفع آسان و بدون خطر فاضلاب‌های کل ساختمان‌هاست. اما به دلیل وجود جامدات همانند مو، دستمال کاغذی و … بر روی بستر مایعات چاه، لایه‌ای محکم ایجاد شده و سبب عدم نفوذ مایعات به انتهای چاه شود. علایمی چون بالازدگی فاضلاب زودهنگام چاه فاضلاب، پیچیدن شدید بوی بد در سرویس‌های بهداشتی، حمام و سایر قسمت‌های منزل، ازدیاد جانوران موزی همانند سوسک‌ها و پشه‌ها و همچنین بالا آمدن فاضلاب از سوراخ توالت و حمام می‌توانند نشانه پیدایش این مشکل و نیاز به تخلیه چاه باشند. حال تخلیه چاه و لوله بازکنی در «شهر سرویس» آماده خدمت به شما مشتریان عزیز است.


عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه فاضلاب

هر سال قیمت تخلیه چاه را اتحادیه تخلیه چاه اعلام می‌کند؛ ولی قیمت تخلیه چاه پس از بازدید رایگان به مشتری اعلام می‌شود. همچنین هزینه تخلیه چاه پس از بازدید رایگان مشخص می‌شود. چون عوامل مختلفی بر هزینه تخلیه چاه موثر هست.

برخی از عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه عبارتند از:

 1. تعداد خدمات تخلیه چاه: چاه‌هایی که عمر زیادی از آن‌ها گذشته ممکن است به آبکشی و یا به لجن کشی نیز نیاز داشته باشد. اما چاه‌های جدید که بیشتر از چند سال از عمر آن‌ها نگذشته است، به کف تراشی نیاز ندارد.
 2. تعداد ماشین تخلیه چاه: همچنین تعداد سرویس لازم با ماشین تخلیه چاه فاضلاب. جهت تخلیه کامل چاه عامل اثر گذار دیگر بر قیمت تخلیه چاه است.
 3. موقعیت چاه برای تخلیه چاه: ممکن است موقعیت چاه فاضلاب طوری باشد که به تخریب بیش از حد معمول نیاز داشته باشد و یا محل دقیق چاه فاضلاب دقیقا مشخص نباشد و به دستگاه‌ها دیگر نیاز باشد.
 4. حجم کار تخلیه چاه: ممکن است به دلیل عمیق بودن چاه فاضلاب ساعات زیادی برای تخلیه چاه صرف شود که در این صورت هزینه این سرویس با هزینه تخلیه چاه کم عمق تفاوت دارد.
 5. قیمت ماشین تخلیه چاه: بله قیمت ماشین تخلیه چاه نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت تخلیه چاه می باشد.
تخلیه چاه

چرا باید برای تخلیه چاه «شهر سرویس» را انتخاب کنیم؟

در اینجا به برخی از دلایل انتخاب “شهر سرویس” برای دریافت خدمات تخلیه چاه اشاره نموده‌ایم:

 • بررسی علل به وجود آمدن مشکل چاه.
 • ارائه خدمات باکیفیت زیر نظر اتحادیه تخلیه چاه.
 • استفاده از دستگاه‌های استاندارد و پیشرفته و پمپ.
 • ارائه مشاوره برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی.
 • اعزام سریع و فوری نیروهای لازم به محل مورد نظر.
 • تخلیه کامل چاه از آب فاضلاب و جامدات بصورت کامل.
 • دسترسی به معتبرترین شرکت‌های تخلیه چاه در کوتاه ترین زمان.
 • معرفی سرویسکاران بدون سوء پیشینه و دارای تاییدیه صلاحیت.
 • مشاهده قیمت‌های تعیین شده قبل از سفارش نهایی به طور رایگان.

مهم‌ترین علائم و نشانه‌های پر شدن چاه ساختمان

 • پیچیدن بوی بد فاضلاب در داخل ساختمان
 • باز نشدن گرفتگی توالت فرنگی و یا ایرانی
 • بالا آمدن آب توالت و یا حمام یا گرفتگی ظاهری آن
 • پیدا شدن حشراتی موزی مثل سوسک در توالت و حمام یا آشپزخانه و … .

برای افزایش طول عمر چاه فاضلاب چه باید کرد

توجه کنید که برای افزایش طول عمر چاه فاضلاب خود می‌توانید پس از تخلیه چاه، اقدام به لایروبی آن نیز بکنید. زیرا فضولات پس از گذشت مدتی سخت شده و به کف و دیواره چاه فضالاب خواهند چسبید. به همین دلیل علاوه بر کاهش ضریب نفوذ مایعات در کف چاه، قطر چاه نیز کمتر خواهد شد و به تخلیه چاه را در فواصل کوتاه‌تری نیاز پیدا می‌شود. در عملیات لایروبی، تمامی این مواد جامد چسبیده به دیواره و کف چاه کنده شده و سپس تخلیه می‌شود.

نحوه ثبت سفارش تخلیه چاه و دریافت قیمت تخلیه چاه

شما می توانید جهت ثبت سفارش تخلیه چاه و همچنین دریافت قیمت تخلیه چاه درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن “شهر سرویس” ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین حاضر در “شهر سرویس” درخواست تخلیه چاه شما را مورد بررسی قرار می دهند و در نهایت قیمت پیشنهادی جهت تخلیه چاه را برای شما ارسال می کنند. پس از دریافت قیمت تخلیه چاه به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت هر یک اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین با خواندن نظرات مشتریان قبلی تخلیه چاه می‌توانید از نحوه عملکرد و برخورد وی مطلع شوید. در نهایت خودتان انتخاب می کنید که از بین متخصصین با کدام یک کار تخلیه چاه را انجام دهید.

سخن پایانی تخلیه چاه

امیدواریم این نوشته که پیرامون تخلیه چاه(قیمت تخلیه چاه)، قیمت تخلیه چاه، هزینه تخلیه چاه و … بود برای شما مفید واقع شود. با ثبت درخواست خود برای تخلیه چاه تهران، تخلیه چاه مشهد، تخلیه چاه شیراز، تخلیه چاه قم، تخلیه چاه اهواز و هر شهر دیگری که در پایین‌تر مشاهده می‌کنید، می‌توانید بهترین متخصصین تخلیه چاه فاضلاب را بیابید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین تخلیه چاه
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
خسرو ایزدی
4.8/5
بسیار خوش قول،با اخلاق و متعهد بودند.
حمیدرضا رضایی
4.3/5
بسیار عالی منصف کار بلد
بهنام مختاری

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس