قیمت بلکا

میانگین قیمت بلکا

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت بلکا در بازار شیراز، اصفهان، تهران و …  چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “بلکا” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش بلکا در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

بلکا را به متخصصش بسپار

بلکا (به انگلیسی: Belka) یکی از انواع پوشش سلولزی است که امروزه به دلیل راحتی کار و نداشتن عوارض مانند دیگر رنگ‌های پوششی دیوار، مورد استقبال قرار گرفته است. اگر تصمیم استفاده از رنگ پوششی بلکا برای رنگ آمیزی دیوار یا اجرای بلکا روی سقف دارید؛ و برای انجام یا خرید این نوع رنگ اطلاعات کافی ندارید، با ثبت سفارش در بازار آنلاین “شهر سرویس” به راحتی با افراد متخصص در فروش و انجام رنگ پوششی بلکا ارتباط برقرار کرده و از آنها استعلام قیمت رایگان بگیرید.

انواع بلکا، عبارت است از:

 • بلکا ابریشمی سفید: ساخته شده از پنبه سلولز و ترکیبات الیاف ابریشمی و نخی
 • بلکا سلولزی: ساخته شده از پنبه سلولز و ترکیبات خورده کاغذ و خورده پارچه

شهر سرویس” با ایجاد یک پل ارتباطی مطمئن بین متقاضیان و مشتریان رنگ آمیزی و خرید رنگ پوششی بلکا، امکان مشاهده پروفایل و سوابق کاری قبلی متخصصین را ایجاد می‌کند. هر فردی با ثبت سفارش می‌تواند علاوه بر مشاهده نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصص و گروه کاری متناسب با شرایط و نحوه نیاز خود درخواست خود را به حالت نهایی تبدیل کند.

نقاشی ساختمان
 • چرا انتخاب “شهر سرویس”  برای انجام و خرید بلکا یک مزیت است؟
 • اقدامات مشابه بلکا که در “شهر سرویس” برای واگذاری به افراد متخصص
 • قیمت در خواست خرید و انجام بلکا
 • آشنایی با ماهیت رنگ پوششی بلکا
 • ترمیم بلکا
 •  نحوه ثبت سفارش انجام رنگ پوششی بلکا در “شهر سرویس”

چرا انتخاب “شهر سرویس”  برای انجام و خرید بلکا یک مزیت است؟

برون سپاری و واگذاری کارهایی مثل رنگ آمیزی دیوار و ساختمان با رنگ پوششی “بلکا” برای افرادی که در این زمینه سر رشته ای ندارند، اصولی‌ترین راه حل به حساب می‌آید. در طرف مقابل ممکن است با خرید رنگ بلکا، تصمیم ترجیح می‌دهند این کار را خودشان انجام دهند. 

عدم شناخت افراد کاربلد و مورد اطمینان در انجام رنگ آمیزی یا خرید رنگ بلکا ممکن است، علاوه بر نداشتن خروجی کار با کیفیت افراد را با ضرر و زیان مالی مواجه کند. مزیت انتخاب متخصص از میان افرادی که شهر سرویس، امکان معرفی را برایشان ایجاد کرده است، با توجه به اینکه امکان مشاهده سوابق کاری و میزان مهارت آنها از دید کاربران هم وجود دارد مهمترین در این خصوص بسیار به چشم می‌آید.

از دیگر نکات ارزشمند انتخاب اپلیکیشن و وبسایت “شهر سرویس” بعنوان یک رابط بین نقاشان حرفه‌ای و فروشندگان بلکا این است که امکان استعلام قیمت با توجه به نوع درخواست مشتری وجود دارد و فرد می‌تواند با شرح نیاز خود بطور کامل از متخصص پاسخگو میزان هزینه را دریافت کند.

خدمات مشابه بلکا که در “شهر سرویس” برای واگذاری به افراد متخصص

بازار آنلاین “شهر سرویس” با ایجاد یک شرایط مناسب جهت برقرای ارتباط بین مشتریان و متخصصین، برای انجام کارهایی مشابه رنگ آمیزی ساختمان و دکوراسیون ساختمان درصدد ایجاد رضایت بین مشتری و متخصص بر آمده و  واگذاری پروژه های  زیادی را مشابه رنگ پوششی بلکا در رزومه کاری خود دارد. در این بخش به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • نقاشی ساختمان
 • نصب کاغذ دیواری
 • نصب پارکت و لمینت
 • انجام دکوراسیون منزل و آشپزخانه 

با ورود به وبسایت و اپلیکیشن “شهر سرویس” می‌توانید این موارد را مشاهده و متناسب با نیاز خود ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از نقاشان و متخصصین رنگ آمیزی بلکا و رنگ های پوششی مشابه و همین طور دیگر موارد طراحی و دکوراسیون داشته باشید.

قیمت بلکا

قیمت بلکا به تعداد اتاق‌ها و مکانی که برای استفاده رنگ پوششی بلکا در نظر گرفته شده است وابسته است. مواردی مانند میزان زیرسازی، طراحی ویژه از سایر عوامل موثر بر قیمت رنگ بلکا محسوب می‌شوند. می‌توانیم قیمت بلکا را با یک فرمول برحسب متراژ دیوارها و سقف، نیز محاسبه کرد. بدین صورت که متراژ اصلی پروژه بلکا در نرخ مترمربع بلکا ضرب می‌‌شود. هزینه نهایی بلکا همچنین متناسب با هزینه‌های جانبی و وسایل مورداستفاده مشخص می‌شود.

قیمت بلکا توسط فروشندگان و متخصصان نقاشی ساختمان معرفی شده در وبسایت و اپلیکشن پس از ثبت سفارش رایگان بر اساس میزان خرید مورد نیاز فرد و نوع پروژه رنگ آمیزی بلکا بررسی و به کاربران و مشتریان اطلاع داده می‌شود.

در تعیین هزینه و قیمت گذاری توسط متخصصان و نقاشان ساختمان مرتبط با “شهر سرویس” موثر است. برای گرفتن استعلام قیمت دقیق وابسته به نوع نیازتان اقدام به ثبت سفارش و استعلام قیمت کنید. 

در این میان موردی که ثبت سفارش در “شهر سرویس” را نسبت به دیگر شرایط سفارش بلکا و خرید آن ارجحیت می‌بخشد، داشتن امکان انتخاب از بین چندین پیشنهاد قیمت برای این نوع درخواست متناسب با شرایط افراد است.

آشنایی با ماهیت رنگ ساختمانی بلکا

رنگ ساختمانی بلکا از یک ترکیب الیاف سلولزی و رزین تشکیل شده است و این موضوع باعث می شود این پوشش ها در مقابل رطوبت آسیب پذیر باشند. بلکا که در انواع مختلف و برای رنگ کاری دیوار و نقاشی سقف کاربرد دارد، بر اساس انواع و رنگ‌های مختلف دسته بندی شده و قابل خریداری هستند. 

این نوع رنگ که از دسته رنگ‌های پوششی سلولزی است به دلیل راحتی نشستن روی دیوار بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. در نهایت می‌توان بلکا را یک تزیین کننده و زیبایی بخش به دیوارهای منزل دانست. در این بخش بطور مختصر با ماهیت بلکا و ابزار استفاده مورد کاربرد برای انجام آن آشنا می‌شویم.

آیا بلکا، سرطان زاست؟

موارد اشاره شده در بالا می‌تواند هر کسی را به استفاده از رنگ بلکا برای سقف و تزیینات بلکا ترغیب کند. پیش‌تر اشاره کردیم که بلکا ابریشمی سفید و سایر مدل‌های آن کاملا بهداشتی هستند، اما برخی همچنان نگران هستند که آیا بلکا سرطان زاست یا خیر. خود بلکا به دلیل مواد اولیه طبیعی کاملا بهداشتی است و درصورت استفاده از رنگ مناسب، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. توضیحات بیشتر را در ادامه خواهید دید.

تمام پوشش‌های سلولزی (از جمله بلکا) شامل یک سری پولیپ‌ها و چسب و الیاف هستند که اگر فاقد کیفیت باشند، مانند هر محصول دیگری می‌توانند مشکلاتی را ایجاد کنند. معمولا در کشورهای مختلف روی این محصولات نظارت کافی وجود دارد، اما در کشور ما کمتر رعایت می‌شود. پوشش‌های سلولزی با انواع برندها وارد بازار شده، و جنس‌های متفرقه به خاطر ارزانی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند.

اگر سلامتی برای شما مهم باشد، برای اجرای بلکا، به سراغ افراد و شرکت‌های خبره بروید. بهترین گزینه رنگ‌آمیزی در تزیینات بلکا (حتی در سطح جهانی)، رنگ های پایه آب اکریلیک هستند که خاصیت ضدعفونی کنندگی هم دارند؛ برخی متاسفانه از رنگ‌های روغنی استفاده می‌کنند که دارای سرب هستند. مواد نفتی این رنگ‌ها در جریان هوا واکنش شیمیایی ایجاد کرده، و برای سلامتی مضر هستند. بنابراین، بلکا کاملا بهداشتی است.

کندن بلکا از دیوار

کندن بلکا از روی دیوار اصولا برای تغییر رنگ بلکا و یا تغییر نوع رنگ آمیزی دیوار و در بعضی مواقع برای جایگزین کردن کاغذ دیواری به جای رنگ بلکا صورت می‌گیرد. برای کندن بلکا از دیوار، می توانید، تنها با  یک سطل آب به آرامی رویه دیوارها را بدون اینکه به زیرساخت آن آسیب بزنید جدا کنید. برخی استفاده از اشیاء تیز هم برای انجام این کار پیشنهاد می‌دهند.

ترمیم بلکا

ترمیم بلکا قابل انجام بوده و به تخصص خاصی نیز نیاز ندارد؛ برای ترمیم بلکا کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. ابتدا محدوده آسیب دیده سطح بلکا را با آب پاش خیس، و به مدت 5 دقیقه صبر کنید.
 2. پس از این مدت، بلکا به راحتی از سطح جدا می‌شود و می‌توانید بلکای آن محدوده از مدل بلکا پذیرایی را جدا کنید.
 3. در ادامه ترمیم بلکا، پودر بلکای همرنگ سطح را با آب و اندکی چسب رزین مخلوط کنید تا یک خمیر نه خیلی شل و نه خیلی غلیظ داشته باشید.
 4. برای ترمیم بلکا، خمیر را روی سطح آسیب دیده بمالید و با استفاده از ماله یا پشت کف گیر که در هر منزلی پیدا می‌شود، آن را تا لبه های سالم بلکا صاف کنید.

کاتالوگ بلکا

یک نمونه کاتاگوک بلکا در این قسمت قابل مشاهده است:

سایر نمونه کار بلکا

مدل بلکا پذیرایی و رنگ بلکا برای سقف و دیوارها تنها موارد استفاده از تزیینات بلکا نیست. بلکا قابلیت اجرا روی سطوح مختلف دیگری را نیز دارد؛ از جمله:

 • اجرای بلکا بر روی سطوح آهنی: همانطور که می‌دانید آهن بسیار سریع زنگ می‌زند و اجرای بلکا بر روی آهن مستلزم آن است که سطح آهن با رنگ روغنی پوشش داده شود.
 • نمونه کار بلکا روی شیشه و آلومینیوم: برای اجرای بلکا بر روی این سطوح برای محکم کاری بهتر است از خمیرهای غلیظ‌تر استفاده کرد، البته باید توجه کرد که سطح نباید چرب باشد.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح کنیتکس روغنی و رنگ روغنی: اجرای بلکا بر روی این سطوح اگر دارای پوسیدگی نباشد، بسیار راحت است.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح سیمانی: در اجرای تزیینات بلکا روی این سطوح به دلیل مسطح نبودن آن باید از مقدار بیشتری خمیر بلکا استفاده کرد.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح گچ نرمه، گچ سفید و سیمان نرم: اجرای بلکا روی سطوح گچی و سیمانی نرم کار چندان سختی نیست و نیاز به زیرسازی خاصی ندارد.

نحوه ثبت سفارش انجام رنگ پوششی بلکا، در “شهر سرویس”

اگر تصمیم به خرید بلکا و رنگ آمیزی منزل خود با این نوع رنگ دارید، همین حالا گوشی موبایل خود را بردارید با نصب اپلیکشن “شهر سرویس” و یا ورود به وبسایت این مجموعه در آن ثبت سفارش رایگان انجام داده و با افراد متخصص زیادی در این زمینه در ارتباط باشید. 

علاوه بر ثبت سفارش حال امکان استعلام قیمت رایگان به نسبت درخواستتان برای شما فراهم می‌آید. با دریافت قیمت و مشاهده پروفایل متخصصین معرفی شده، و ملاحظه نظرات کاربران و سوابق قبلی کاری بهترین و مناسب‌ترین متخصصین اجرای بلکا را برای کار خود انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت تعمیر کابینت
 • قیمت نصب سرامیک
 • قیمت دکوراسیون منزل
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین بلکا
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس