بسته بندی اسباب و اثاثیه

میانگین قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “بسته بندی اسباب و اثاثیه” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش بسته بندی اسباب و اثاثیه در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

بسته بندی اسباب و اثاثیه را به متخصصش بسپار

نحوه اصولی بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل هنگام نقل مکان، موجب آسایش و راحتی در اثاث کشی و چیدمان وسایل در مکان جدید می‌شود. بسته بندی اثاثیه منزل برای بعضی افراد ممکن است یک یا دو بار در سال باشد؛ و برای بعضی دیگر یک بار برای همیشه. خدمات مرتبط بسته بندی اسباب کشی برای افرادی که توانایی و زمان جمع آوری و بسته بندی اثاثیه منزل را هنگام اسباب کشی ندارند؛ بسیار کاربردی است.

در بازار آنلاین “خدمت از ما” بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در راستای سهولت انجام اسباب کشی و نقل مکان برای افراد ارائه می‌شود. شما در “خدمت از ما” با قابلیت ثبت سفارش رایگان به راحتی می‌توانید، برای بسته بندی اسباب و اثاثیه درخواست نیروی متخصص داشته باشید. پس از تکمیل ثبت سفارش، بین شما و متخصصین فعال در این زمینه ارتباط برقرار می‌شود. در این شرایط امکان استعلام قیمت رایگان نیز برای شما ایجاد می‌شود.

اسباب کشی
 • منظور از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ منزل چیست؟
 • قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در “خدمت از ما” چقدر است؟
 • مزایای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل چیست؟
 • کارگر بسته بندی اسباب کشی و تعرفه بسته بندی
 • نحوه ثبت سفارش بسته بندی اسباب و اثاثیه در “خدمت از ما”

منظور از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ منزل چیست؟

اولین و حساس‌ترین مرحله اسباب کشی و نقل مکان، بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ی منزل است. اگر کار بسته بندی اثاثیه به صورت اصولی و با شیوه‌ای حرفه‌ای انجام شود، مطمئنا هنگام اسباب کشی، اثاثیه‌ منزل شما هیچ مشکل پیش نخواهد آمد و بدون دغدغه به مقصد موردنظر خود می‌رسید. برای بسته بندی اثاثیه منزل به کارتن های مناسب بسته بندی، چسب، پلاستیک حباب دار و … احتیاج است که توسط ارائه دهنده خدمات بسته بندی استفاده می‌شود و هزینه بسته بندی لوازم منزل براساس مقدار بکار برده شده محاسبه می‌شود.

“شهر سرویس” با امکان ایجاد ارتباط بین افراد متخصص بسته بندی اثاثیه منزل و کسانی که تصمیم به اسباب کشی دارند، به این کار بیش از پیش سهولت بخشیده است.

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در “شهر سرویس” چقدر است؟

عمده سوالاتی که از سوی کاربران و مشتریان ما در رابطه با هزینه بسته بندی لوازم منزل مطرح شده است، عبارتست از:

 • قیمت بسته بندی اثاثیه منزل و تعرفه بسته بندی هنگام اسباب کشی چقدر است؟
 • آیا هزینه‌ی بسته بندی اسباب و اثاث به نوع بار و نحوه بسته بندی وسایل ارتباط دارد؟
 • زمان مصرف شده برای بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ منزل تا چه اندازه در مبلغ دریافتی تاثیر دارد؟
 • اساس کار برای دریافت هزینه بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل چه می‌باشد؟

توجه داشته باشید که، قیمت بسته بندی اثاثیه‌ منزل و تعرفه بسته بندی با نوع بار، نحوه بسته بندی، زمان مصرف شده و همین طور سختی و حساسیت کار بسته بندی وسایل ارتباط مستقیم داشته و برای موارد مختلف متغیر است. مقدار استفاده شده مواد و تجهیزات بسته بندی هم در محاسبه هزینه بسته بندی لوازم منزل یا محل کار اثر می‌گذارد. مواد مصرفی مؤثر در قیمت بسته بندی اسباب و اثاث عبارتست از:

 • کارتن چند لایه مخصوص بسته بندی
 • چسب نواری پهن (ترجیحاً 5 سانتیمتری)
 • سلفون یا استرچ رپ
 • پلاستیک یا نایلون ضربه گیر حباب دار
 • یونولیت برای پرکردن فضای خالی کارتن اشیا قیمتی و شکننده
 • کاور تشک، کاور فرش و کاور لباس
 • طناب و بست کمربندی

شما می‌توانید برای داشتن اطمینان از هزینه‌ای که باید پرداخت کنید به راحتی با ثبت سفارش رایگان در سایت و اپلیکشن “شهر سرویس”با شرح مختصر شرایط اسباب و وسایل خود، هزینه بسته بندی لوازم منزل را به رایگان از متخصصین فعال بپرسید.

مزایای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل چیست؟

مهم‌ترین و بارزترین مزیت بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل هنگام اسباب کشی، درست و اصولی جمع آوری شدن وسایل و اثاثیه منزل است. داشتن نظم بین لوازم بسته بندی شده هنگام جابجایی، کار شما را برای جای‌دادن آنها در ماشین اتوبار و همین طور چیدمان منزل راحت‌تر می‌کند. بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ی منزل برای مسافت‌های دور یا نزدیک متفاوت و متناسب با شرایط حمل بار صورت می‌گیرد.

علاوه بر این موارد بسته بندی اثاثیه با توجه به جنس و ظرفیت تحمل بار و سنگینی وسایل صورت می‌گیرد و با قرار دادن عایق و پلاستیک‌های پوششی امکان آسیب رسیدن به وسایل را به حداقل می‌رساند. در این خصوص استفاده از افراد کاربلد و ماهر در بسته بندی اسباب و اثاثیه علاوه بر صرفه جویی در زمان بسته بندی وسایل حمل بار نیز ساده و راحت‌تر صورت می‌گیرد.

 

بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد افراد و شرکت‌های متخصص بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و یا در دسترس نبودن متخصصین، افراد مسئولیت بسته بندی و حمل وسایل خود را ممکن است به مراکز نامعتبر بسپارند. در این حالت، ممکن است اصول بسته بندی اسباب و اثاثیه رعایت نشود؛ و همچنین هزینه بالایی را نیز متحمل شوند. در بازار آنلاین “شهر سرویس” این امکان برای شما وجود دارد که برای بسته بندی اسباب و اثاثیه، با افراد کاربلد و متخصص در ارتباط باشید و با مشاهده پروفایل و کار‌های قبلی متخصص، بهترین را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

بالاتر در مورد بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل توضیحاتی را بیان کردیم. در این قسمت کلیت انجام این کار را از ابتدا با عنوان کردن نمونه و مثال‌هایی برای شما به اختصار توضیح می‌دهیم.

کارگر بسته بندی اسباب کشی و تعرفه بسته بندی

کارگر بسته بندی اسباب کشی: بسته بندی اسباب و اثاثیه بصورت حرفه‌ای نیازمند استفاده از کارگران و افراد متخصص و علاوه بر آن متعهد و مسئولیت پذیر است. افرادی که به نوع بسته بندی وسایل متناسب با جنس و وزن آنها اشراف کامل داشته و با حوصله و دقت اوصول انجام کار را بداند. بنابراین اصلی ترین عنصر انجام کار در بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل استفاده از افراد کاربلد است.

تعرفه بسته بندی: دیگر موضوعی که پیرامون بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل مدام به آن اشاره می‌شود، تعرفه بسته بندی وسایل است. این تعرفه بر اساس نوع بار، زمان و نحوه بسته بندی می‌تواند متغیر باشد که زیر نظر یک سازمان مشخص از قبل تعیین شده است.

 

انواع بسته بندی اسباب و اثاثیه

بسته بندی اسباب و اثاثیه با توجه به نوع لوازم بصورت زیر دسته بندی می‌شود، که هر کدام به وسایل خاص خود نیاز دارد:

 • بسته بندی کتاب برای اسباب کشی
 • بسته بندی مبل استیل و مبلمان اداری
 • بسته بندی لوازم برقی در اسباب کشی
 • بسته بندی لوازم شکستنی و حساس به ضربه
 • بسته بندی مبل برای اسباب کشی
 • بسته بندی لباس و پوشاک
با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 

  • قیمت اسباب کشی
  • قیمت باربری
  • قیمت وانت بار
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین بسته بندی اسباب و ثاثیه
3/5
بسیار سریع و تمیز کار رو انجام دادن
جاویدبار
4.8/5
ممنون از اخلاق حرفه ای بسیار خوش اخلاق و با ملاحظه
آقای خلیلی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
شهاب

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس