بازسازی سرویس بهداشتی

میانگین قیمت بازسازی سرویس بهداشتی

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت بازسازی سرویس بهداشتی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “بازسازی سرویس بهداشتی” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش دیوارکشی در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

بازسازی سرویس بهداشتی را به متخصصش بسپار

بازسازی سرویس بهداشتی یکی از اقدامات اساسی در پروژه بازسازی ساختمان است. امکان به کارگیری روش‌های جدید در تغییرات سبک سرویس بهداشتی منزل در هنگام بازسازی کلی ساختمان و یا صرفا جهت بازسازی سرویس بهداشتی وجود دارد. امروزه شرایط بازسازی سرویس بهداشتی برای تمامی ساختمان‌ها به یک اندازه وجود دارد و با توجه به نوع شیرآلات و تجهیزات درخواستی و فضای انتخابی در نظر گرفته می‌شود.

بازار آنلاین “خدمت از ما” یک فضای ارتباطی مناسب را برای یافتن متخصصین بازسازی سرویس بهداشتی برای کاربران فراهم کرده است. با ثبت سفارش رایگان می‌توانید درخواست خود را با افراد متخصص بازسازی سرویس بهداشتی فعال در میان بگذارید و فرد مناسب را انتخاب کنید.

 

 • چرا بازسازی سرویس بهداشتی را به متخصص بسپاریم؟
 • قیمت بازسازی سرویس بهداشتی چگونه تعیین می‌شود؟
 • مزایای ثبت سفارش بازسازی سرویس بهداشتی “شهر سرویس”
 • آشنایی با مراحل بازسازی سرویس بهداشتی
 • نحوه ثبت سفارش بازسازی سرویس بهداشتی در “شهر سرویس”

چرا بازسازی سرویس بهداشتی را به متخصص بسپاریم؟

هنگام بازسازی سرویس بهداشتی باید اصول ساخت و ساز ساختمانی و بازسازی به خوبی رعایت شود. بنابراین داشتن مهارت و اطلاعات کافی در زمینه بازسازی سرویس بهداشتی اهمیت می‌یابد. تمامی نکات ذکر شده ضرورت انتخاب یک تیم متخصص را برای بازسازی سرویس بهداشتی بیان می‌کند. همه چیز در یک پروژه بازسازی سرویس بهداشتی، از مصالح مصرفی برای این کار گرفته تا هزینه‌ها، به مهارت افراد متخصص در بازسازی سرویس بهداشتی بستگی دارد.

 

قیمت بازسازی سرویس بهداشتی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بازسازی سرویس بهداشتی در انواع ساختمان‌های مسکونی باتوجه به شرایط زیرسازی (لوله کشی و انجام اتصالات برقی و ….) و انتخاب دکوراسیون و سبک کف پوش تعیین می‌شود. محل سرویس بهداشتی با آب و لوله‌کشی آب تماس دارد، به همین علت نم و رطوبت یکی از موارد شایع است. بنابراین نحوه زیرسازی کار بازسازی سرویس بهداشتی با شرایط هر منزل می‌تواند متفاوت باشد. در نتیجه قیمت بازسازی سرویس بهداشتی با توجه به محیط و نحوه انجام کار تعیین شده و در شرایط متفاوت، متغیر است.

بسیاری از افراد تمایل دارند در همان ابتدای کار قیمت حدودی بازسازی سرویس بهداشتی برایشان مشخص شود. “شهر سرویس” با در نظر داشتن امکان استعلام قیمت رایگان برای کاربران از کارشناسان فعال، به دغدغه متقاضیان دریافت قیمت بازسازی سرویس بهداشتی در ابتدای کار پایان داده است.

متخصصین بازسازی سرویس بهداشتی فعال در “شهر سرویس” با مشاهده سفارش و درخواست مشتریان و بررسی وضعیت لوله کشی و محل سرویس بهداشتی در ساختمان، قیمت حدودی را تعیین می‌کنند.

مزایای ثبت سفارش بازسازی سرویس بهداشتی در “شهر سرویس”

از آنجایی که دسترسی به افراد متخصص در بازسازی سرویس بهداشتی و هماهنگ با موازین تعیین شده برای انجام این کار برای همه افراد یکسان نیست. همین موضوع امکان به هدر رفتن سرمایه و وقت مشتریان متقاضی و نداشتن کیفیت مطلوب خروجی کار را افزایش می‌دهد. بنابراین نیاز به یک راهنما برای به کارگیری افراد متخصص برای انجام اقدامات مربوط به بازسازی سرویس بهداشتی بیش از هر چیز دیگری در ابتدای کار حس می‌شود

“شهر سرویس” همانند یک رابط کاربری بسیار معتمد بین مشتریان متقاضی بازسازی سرویس بهداشتی و افراد متخصص فعال در این زمینه اقدام می‌کند. انتخاب اپلیکیش و سایت “شهر سرویس” برای ثبت سفارش آنلاین یک راهکار کاربردی و منطقی برای افرادی است که برای درخواست یک سرویسکار مطمئن در بازسازی سرویس بهداشتی نیاز به یک راهنمای اوصولی دارند. با ثبت این درخواست و سفارش امکان مشاهده پروفایل تمامی سرویسکاران بازسازی سرویس بهداشتی و نمونه کارهای آنها برای کاربران وجود دارد.

علاوه بر این موارد امکان استعلام قیمت رایگان از متخصصان فعال در بازسازی سرویس بهداشتی از طریق “شهر سرویس” مانع بوجود آمدن مشکلات ناشی از سپردن کار و سرمایه به افراد غیر متخصص در این زمینه است. زیرا این شرایط در بستر خدمات آنلاین “شهر سرویس” پس از ثبت سفارش رایگان در سایت و اپلیکیشن برقرار می‌شود که بازتاب و نظرات کاربران را در خصوص میزان مهارت افراد در بازسازی سرویس بهداشتی را مشاهده و با تکمیل شناخت خود در زمینه سوابق قبلی این افراد یک انتخاب اوصولی و متناسب با شرایط خود داشته باشند.

آشنایی با مراحل بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی باتوجه به نوع درخواست و دکوراسیون داخلی ساختمان تفاوت دارد. مراحل انجام این کار وابسته به اینکه نیاز به تغییرات اساسی از پایه وجود دارد و یا اینکه تنها بخشی از ساختار برای بازسازی سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده اند، متفاوت خواهد بود.

 

بازسازی کف سرویس بهداشتی

تغییر کاشی سرویس بهداشتی یکی از مهم‌ترین مراحل بازسازی سرویس بهداشتی محسوب می‌شود. بنابراین افراد متخصص به کار گرفته شده برای انجام کار بازسازی سرویس بهداشتی با مشاهده سبک تغییرات، محل جایگذاری تجهیزات نصبی و شیرآلات جدید کار زیرسازی (لوله کشی و انجام اتصالات برقی و ….) و نصب کفپوش را شروع می‌کند. 

 

عمل زیرسازی

با توجه به موقعیت سرویس بهداشتی رعایت اوصول لوله‌کشی مناسب برای نصب تجهیزات و شیرآلات و انجام کار اتصالات در مکان‌های مناسب با یک سری اوصول برقکاری را شامل می‌شود. رعایت عایق‌بندی رطوبتی مناسب و شیب بندی در هنگام نصب لوازم بهداشتی بسیار اهمیت دارد.

تغییرات دکوراسیون داخلی

نصب کفپوش و سرامیک دیوار انتخابی برای بازسازی سرویس بهداشتی را شامل می‌شود. در این حالت در صورت بازسازی کلی ابتدا کار سقف و سپس کار کف پوش‌ها را انجام می‌دهند. تعویض درب سرویس بهداشتی نیز در این مراحل انجام می‌شود. 

انواع بازسازی سرویس بهداشتی  

 • بازسازی سرویس بهداشتی ایرانی
 • بازسازی کاشی های قدیمی در سرویس بهداشتی
 • تغییر روکش کاشی سرویس بهداشتی
 • بازسازی سرامیک کف با روش‌های مختلف

بازسازی سرویس بهداشتی ایرانی در منازل با سبک دکوراسیون‌های متفاوتی صورت می‌گیرد.

نحوه ثبت سفارش بازسازی سرویس بهداشتی در “شهر سرویس”

برای ثبت سفارش آنلاین و رایگان در “شهر سرویس” جهت ارتباط و به کارگیری افراد متخصص در بازسازی سرویس بهداشتی از طریق اپلیکیشن و سایت اقدام کنید. امکان استعلام قیمت رایگان پس از نهایی سازی سفارش شما در “شهر سرویس” با برقراری ارتباط با افراد متخصص فعال به راحتی و بدون صرف زمان و هزینه در این زمینه وجود دارد.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت بنایی
 • قیمت گچبری و گچ کاری
 • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین بازسازی سرویس بهداشتی
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس