قیمت باربری

میانگین قیمت باربری

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت باربری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “باربری” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش باربری در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

باربری را به متخصصش بسپار

باربری شامل خدمات حمل بار درون شهری و برون شهری می‌شود. باربری اینترنتی خدمتی برای آسان‌تر شدن و نظم بخشیدن به خدمات باربری و حمل ونقل بار است. تمامی خدمات با باربری کامیون جابجایی یخچال و وسایل سنگین در بازار آنلاین “شهر سرویس” توسط متخصصان انجام می‌شود. هنگام حمل بار و جابجایی، سالم رسیدن بار به مقصد، دغدغه اصلی همه ماست.

شما می‌توانید قیمت باربری و هزینه باربری را از برترین شرکت‌های باربري و اتوبار به رایگان بگیرید، سپس از بین آن‌ها مناسب‌ترین باربری را انتخاب کنید. کافیست مشخص کنید که مبدأ و مقصد حمل بار کجاست؟ بهترین متخصصان باربری شهرستان، باربری تهران، باربری کرج، باربری مشهد، باربری اصفهان، شیراز، باربری شرق تهران، باربری غرب تهران و 10ها شهر دیگر را می‌توانید در شهر سرویس بیابید.

 • قیمت باربری چگونه تعیین می شود؟
 • ثبت سفارش باربری اینترنتی چگونه است؟
 • خدمات باربری کامیون شامل چه مواردی می شود؟
 • به چه تعداد کارگر برای باربری نیاز داریم؟
 • مزایای باربری در “شهر سرویس” چیست؟

قیمت باربری، چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت باربری بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. معمولا تعرفه باربری با میزان ساعات انجام کار، تعداد کارگرهای مورد نیاز، فاصله مبدأ و مقصد مشخص می‌شود. شرکت‌ باربری باید ۳ تا ۴ ساعت یا کل روز را برای حمل بار شما در نظر بگیرد. قیمت باربری اثاث منزل، هزینه باربری ترمینال، نرخ کرایه کامیون 99، محاسبه نرخ کرایه حمل بار و هر سوالی در زمینه قیمت باربری داشته باشید، می‌توانید از متخصصین به رایگان بپرسید.

در “شهر سرویس” می‌توانید بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان سفارش باربری خود را ثبت کنید. پس از تکمیل مراحل سفارش توسط چند شرکت باربری، قیمت دریافت می‌کنید. سپس بر اساس سوابق و پیشنهادها، بهترین فرد را برای باربری خود انتخاب می‌کنید.

هزینه باربری و تعرفه باربری بر چه اساس محاسبه می‌شود؟

همان طور که گفتیم هزینه باربری با توجه به توع خدماتی که از شرکت باربری دریافت می‌کنید تعیین می‌شود. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر هزینه باربری پرداخته‌ایم:

1. نوع ماشین باربری

هزینه باربری ترمینال، کامیون، کامیونت، وانت بار با یکدیگر تفاوت دارند. هر چقدر ماشین باربری بزرگ‌تر باشد، هزینه باربری بیشتر خواهد بود. بدیهی است نرخ کرایه وانت بار بسیار کمتر از هزینه باربری با کامیون است. بهتر است ماشین باربری را متناسب با حجم پروژه انتخاب کنید. برای جایجایی و اسباب کشی بهتر است از خاور استفاده کنید تا تعداد دفعات و تعداد ساعات کمتر شود.

2. فاصله بین مبدا و مقصد باربری

نرخ باربری بر اساس مسافت است و با توجه به مسافت بین مبدا و مقصد، هزینه باربری تغییر می‌کند. مسافت هر چقدر بیشتر باشد، هزینه بیشتر خواهد شد. همچنین میزان ترافیک بین مبدا و مقصد به صورت غیرمستقیم بر هزینه تاثیرگذار است. طبیعتا هزینه وانت بار بین شهری در مقایسه با باربری درون شهری بیشتر است.

نحوه محاسبه هزینه باربری در تهران بدین صورت است که اگر باربری داخل یک محدوده باشد؛ مثلا مبدا و مقصد هر دو در غرب تهران باشند، هزینه باربری کمتر از حالتی است که مبدا و مقصد در یک محدوده نباشند.

3. دستمزد کارگر باربری

اسباب کشی به طبقات بالا و یا حجم باربری زیاد نیاز به یک یا چند کارگر برای باربری دارد. نرخ کارگر باربری برای ۳ ساعت اولیه ثابت است و برای هر ساعت اضافی، بر میزان دستمزد او افزوده می‌شود. شرکت‌های باربری معمولا خودشان کارگر باربری دارند. هزینه کارگر برای باربری به تعداد طبقات و تعداد کارگرهای موردنیاز بستگی دارد.

4. هزینه بسته بندی

اگر به بسته بندی وسایل و اثاثیه نیاز دارید، می‌توانید به کمک کارگر خانم یا آقا این کار را انجام دهید. هزینه بسته بندی در هزینه نهایی باربری محاسبه می‌شود.

هزینه باربری شهرستان

باربری شهرستان و حمل بار به شهرستان‌ها با خودروهایی نظیر کامیون، خاور، وانت و نیسان باتوجه به حجم بار امکان پذیر است. اصولا باربری حمل بار به شهرستان سخت است و نیازمند مهارت بیشتر است. به همین علت هزینه آن نیز بیشتر از باربری درون شهری است. اگر علاوه بر باربری ارزان به شهرستان، نحوه محاسبه هزینه باربری به شهرستان، نرخ کرایه وانت بار بین شهری، باربری ارزان بین شهری به موارد زیر نیاز داشتید، می‌توانید درخواست خود را به رایگان در شهر سرویس ثبت کنید:

 • ارسال خرده بار به شهرستان
 • باربری جنوب تهران به شهرستان
 • حمل بار به شهرستان با کامیون

نحوه محاسبه هزینه باربری وسایل سنگین

باربری و جابجایی وسایل سنگین مانند جابجایی یخچال، تخت و کمدهای سنگین: یک تبصره هم این وسط وجود دارد و آن وجود وسایل سنگین یا به اصطلاح بدبار است. مثلا جابجایی یخچال ساید بای ساید، اجرت جداگانه دارد، که در هزینه حمل آن‌ها، در انتهای انجام کار، جداگانه دریافت می‌شود.

 ترفندهای کاهش هزینه باربری

 • بهتر است برای کاهش هزینه باربری از شرکت باربری معتبر و مطمئن استفاده کنید.
 • برای تهیه کارتن، می‌توانید سری به فروشگاه‌های و سوپرمارکت‌های محلی بزنید. بسیاری از آن‌ها در ازای دریافت مبلغ ناچیز، کارتن در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • برای کاهش هزینه باربری می‌توانید از دوستان و فامیل هم کمک بگیرید.
 • اسباب کشی ارزان به معنی حمل لوازم کمتر است. قبل از باربری و اسباب کشی سعی کنید تا آنجا که امکان دارد؛ وسایل اضافی را دور بریزید و حجم باربری را کاهش دهید.
 • یکی از راه های صرفه جویی در هزینه باربری توجه به زمان است. برای کاهش هزینه‌ها، از قبل تدارکات لازم را انجام دهید تا باربری شما سریع‌تر و ارزان‌تر تمام شود.

باربری ارزان

همانگونه که گفتیم قیمت باربری نرخ مشخصی دارد. شاید به دنبال حمل بار و باربری ارزان باشید. اما باید بدانید که تعرفه باربری و حمل بار وابسته به نرخ اتحادیه باربری تعیین می‌شود. به همین جهت، در صورتی که به شما پیشنهاد باربری ارزان داده شد، این مورد را در نظر بگیرید که کیفیت اجرای خدماتی که به شما ارائه می‌شود، کمتر از آن چیزی است که برای باربری‌هایی که از نرخ مصوب اتحادیه پیروی می‌کنند، است. 

بسیاری را دیده‌ایم که درخواست باربری ارزان داده‌اند و درنهایت از کیفیت آن راضی نبوده‌اند. مواردی مثل شکستگی در اثاثیه، جابجایی اثاثیه در کارتن‌ها و … .

پیشنهاد ما به شما استفاده نکردن از خدمات باربری ارزان است که نسبت به کیفیت آن تردیدهای زیادی وجود دارد. 

هنگام ثبت سفارش باربری اینترنتی:

از آن‌جایی که فاصله بین مبدأ و مقصد با مدت زمان اتمام کار رابطه مستقیم دارد و از این جهت است که در هزینه حمل بار تاثیر می‌گذارد. اگر مبدأ و مقصد در مکان‌های صعب‌العبور (مثلا خانه در انتهای یک کوچه بن بست باشد و عبور ماشین باربری سخت باشد) باز هم مدت زمان انجام کار زیادتر می‌شود و از هزینه تخمین زده شده کمی بیش‌تر می‌شود. پس مبدا و مقصد باربری خود را به دقت مشخص کنید.

آشنایی با انواع باربری اینترنتی

اگر آن دسته افرادی هستید که طرفدار تکنولوژی و اپلیکیشن هستید، بهتر است یک بار از خدمات باربری اینترنتی استفاده کنید. این روزها باربری اینترنتی به شکل‌های مختلفی وجود دارد. مثلا  اپلیکیشن باربری، اپلیکیشن باربری بین شهری، سامانه حمل بار، اپلیکیشن حمل و نقل، اپلیکیشن اعلام بار، اپلیکیشن باربری اسنپ از انواع مختلف باربری آنلاین هستند. سهولت استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل و همیشه در دسترس بودن، موجب می‌شود که به زودی باربری اینترنتی جای خود را به باربری‌های سنتی دهد.

اما “شهر سرویس” یک اپلیکیشن باربری نیست. شما در “شهر سرویس” می‌توانید متخصصین فعال در باربری را همراه با مشخصات و سوابق کاری آن‌ها پیدا کنید. 

خدمات باربری کامیون

 • جابجایی بار و حمل بار 
 • باربری بین شهری و درون شهری
 • جابجایی یخچال، کمد و وسایل سنگین
 • باربری شیراز
 • باربری اهواز
 • باربری اصفهان

به چه تعداد کارگر برای باربری نیاز داریم؟

با توجه به حجم کاری باربری می‌توانید به صورت حدودی تعداد کارگر را تخمین بزنید. اگر نمی‌دانید به چه تعداد کارگر برای حمل بار نیاز دارید، با راننده‌ای که برای درخواست باربری و اتوبار به شما پیشنهاد قیمت می‌دهد، تماس بگیرید و در مورد تعداد کارگر باربری به توافق برسید. هر چقدر تعداد کارگر باربری بیشتر باشد، کار شما سریع‌تر پیش خواهد رفت.

 

مزایای استفاده از خدمات باربری در شهر سرویس چیست؟

آنچه که در باربری اینترنتی اهمیت دارد، نحوه محاسبه قیمت باربری و هزینه باربری است. شما می‌توانید در بازار آنلاین “شهر سرویس” خدمات باربری و حمل بار را به صورت رایگان قیمت بگیرید. شما می‌توانید با خواندن نظرات مشتریان دیگر در مورد شرکت باربری و پروفایل آن، بهترین متخصص را پیدا کنید.

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 

  • قیمت اسباب کشی
  • قیمت کارگر اسباب کشی
  • قیمت وانت بار
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین کارگر باربری
3/5
بسیار سریع و تمیز کار رو انجام دادن
جاویدبار
4.8/5
ممنون از اخلاق حرفه ای بسیار خوش اخلاق و با ملاحظه
آقای خلیلی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
شهاب

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس