قیمت آهنگری

میانگین قیمت آهنگری

میانگین قیمت سرویس و تعمیر پکیج
250،000

تومان

180،000

تومان

90،000

تومان

60،000

تومان

قیمت آهنگری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت “آهنگری” با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید.

یا همین حالا با شماره 09032226910 تماس بگیرید
اگر قصد ثبت سفارش آهنگری در اپلیکیشن شهر سرویس دارید، می توانید همین الان آن را نصب کنید.
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از بازار
دانلود اپلیکیشن درخواست خدمات شیراز سرویس
دانلود از گوگل
اپلیکیشن شهر سرویس
نسخه تحت وب

آهنگری را به متخصصش بسپار

آهنگری از جمله صنایع کاربردی است که شامل شاخه‌های مختلف و کاربردی در زندگی روزمره است. به فرایند تغییر فلزات و فرم دادن مفتول و ورقه‌های فلزی در اثر حرارت و ساخت ابزار و وسایل جدید از آنها، آهنگری می گویند. هنگام نیاز، دسترسی به افراد متخصص در زمینه آهنگری برای همه افراد یکسان نیست. بازار آنلاین “شهر سرویس” در راستای ایجاد ارتباط بین افراد متخصص در صنایع کاربردی آهنگری و مشتریان، خدمات موثری را ارائه داده است.

در واقع این امکان در “شهر سرویس” برای شما ایجاد شده است، که پس از ثبت سفارش رایگان بتوانید با افراد متخصص در زمینه صنعت اهنگری ارتباط داشته باشید. بهترین متخصصین در آهنگری برای شما قیمت خدمت موردنیازتان را  ارسال می‌کنند. سپس باتوجه به نظرات سایر کاربران و مناسب‌ترین قیمت آهنگری، می‌توانید بهترین سازنده و متخصص آهنگری را انتخاب کنید. 

جوشکاری

فهرست عناوین “آهنگری”

 • آهنگری در زندگی روزمره چه جایگاهی دارد؟
 • قیمت خدمات آهنگری چگونه محاسبه می‌شود؟
 • چه زمانی به متخصصین آهنگری نیاز دارید؟
 • مزایای ثبت سفارش آهنگری در “شهر سرویس”
 • نحوه ثبت سفارش آهنگری در “شهر سرویس”

آهنگری در زندگی روزمره چه جایگاهی دارد؟

آهنگری حرفه‌ای‌ پر کاربرد برای تغییر شکل فلزات و ساخت ابزار از آنهاست. در زندگی روزمره همواره نیازمند صنعت آهنگری برای ساخت انواع لوازم فلزی، و خدمات مشابه آن هستیم. علاوه بر این مورد آهنگری در صنایع تولیدی مختلفی تاثیر مستقیم دارد. متخصص بودن افراد به دلیل استفاده از فلزات برای ساخت انواع ابزار و وسایل مورد نیاز زندگی در حرفه آهنگری بسیار اهمیت دارد. ساخت نرده، آهن نبشی، پروفیل در و پنجره یا قوطی، میلگرد، تیر آهن، پیچ و مهره و…  از مهم‌ترین کاربردهای آهنگری در ساختمان است.

جوشکاری

قیمت آهنگری چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت آهنگری وابسته به نوع سفارش افراد، تجهیزات مورد نیاز و موارد تاثیر گذار در ساخت و تولیدات فلزی از طریق آهنگری متفاوت است. فرم‌های مختلف آهن و نوع کابرد آنها در سفارشات درخواستی و ابعاد کار نیز، از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آهنگری است.

پس از ثبت سفارش رایگان از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت “شهر سرویس” امکان استعلام قیمت از سازندگان و متخصصین آهنگری فراهم می‌شود. با شرح دقیق و مشخص کردن سفارشتان، می‌توانید از متخصصین اهنگری قیمت بگیرید.

چه زمانی به متخصصین آهنگری نیاز دارید؟

هر فردی متناسب با حرفه و جایگاهی که دارد ممکن است نیازمند دریافت خدمات آهنگری باشد. کاربرد آهنگری در انواع ساخت و سازها از اسکلت ساختمان گرفته تا نما، از گذشته جایگاه به خصوص در زندگی افراد داشته است. چند نمونه از خدمات آهنگری در زندگی روزمره به شرح ذیل است:

 • ساخت انواع حفاظ درب و پنجره‌ها
 • طراحی و ساخت نمونه‌های مختلف قفسه
 • کاربرد آهنگری در ساخت و ایجاد اسکلت ساختمان
 • نیاز به ساخت درب و پنجره فلزی و تولیدات فرفورژه
 • ساخت انواع آلاچیق‌ها و سایبان‌ها در قسمت‌های مختلف
 • نیاز به حرفه آهنگری برای ساخت زیرکولری و محافظ اسپیلت
 • ساخت نردبان، چهارپایه، انواع درب‌های جدید مثل درهای آکاردئونی
 • ساخت چارچوب و نرده برای قسمت‌های مختلف ساختمان مثل حفاظ پله و تراس
جوشکاری

برای انتخاب یک متخصص و سازنده تولیدات وابسته به آهنگری بهتر است دقت بالایی به خرج دهید. “شهر سرویس” با ارائه یک بستر اصولی و کاربردی در راستای ایجاد ارتباط بین مشتریان و متخصصان در حرفه‌ی آهنگری آمادگی لازم را بری راهنمایی کاربران را در زمینه اهنگری دارد.

آشنایی با صنعت آهنگری و خدمات صورت گرفته در آن 

ساخت انواع تولیدات آهنی و مشتقات فلز آهن در طراحی لوازم زندگی و منزل و همین طور استفاده از صنعت آهنگری در طراحی داخلی و دکوراسیون ساختمان از ملموس‌ترین تاثیر خدمات آهنگری در زندگی روزمره است.

از  صنعت آهنگری در موارد مختلف ساخت و ساز ابتدایی ساختمان و همین طور خدمات دیگر مثل ساخت تجهیرات وابسته به ساختمان نیز استفاده می‌شود.در این قسمت به نکاتی درباره کاربرد حرفه آهنگری به اختصار می‌پردازیم.

آموزش آهنگری

آموزش آهنگری در کلاس آهنگری یا بصورت تجربی در کارگاه‌های آهنگری برای یادگیری این حرفه صورت می‌گیرد. افرادی که تمایل به داشتن کسب و کار در این حرفه دارند به راحتی می‌توانند از طریق مختلف به یادگیری حرفه آهنگری بپردازند.

آهنگری سنتی و قدیمی

آهنگری یکی از قدیمی ترین روش‌های طراحی و کاربرد فلزاتی مثل آهن و مشتقات آن در ساخت تجهیزات است. این حرفه از قدیم وجود داشته به گونه ای که امروزه از آن به عنوان آهنگری سنتی یا آهنگری قدیمی یاد می‌شود.

جوشکاری

سندان آهنگری و تجهیزات کاربردی آهنگری

از تجهیزات به کار رفته برای کار آهنگری سندان یا به اصلاح عامیانه سندون اهنگری است. که در اندازه‌ها و تحمل وزن‌های مختلف برای چکش خواری فلز آهنگ در هنگام حرارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع سِندان ابزاری فلزی است که آهنگران، مسگران و نعلبندان اشیاء را بر آن می‌کوبند یا آهن‌پاره‌ها را با پتک بر روی آن صاف می‌کنند.

مزایای ثبت سفارش آهنگری در “شهر سرویس”

 • از مزایای بسیار مهم انتخاب “شهر سرویس” برای ثبت سفارش آهنگری، امکان داشتن ارتباط با افراد متخصص در ساخت و تولید صنایع فلزی با استفاده از حرفه آهنگری است. این سبک انتخاب یک متخصص آهنگری برای افرادی که شناخت کافی بر اصول انجام کار آهنگری نداشته و تشخیص فرد کاربلد از فرد غیر متخصص در این زمینه برایشان دشوار است بسیار حائز اهمیت است.
 • در واقع امکان برقراری ارتباط با افراد متخصص در حرفه‌ی آهنگری انتخاب را برای افراد آسان کرده است. علاوه بر این احتمال ضرر و زیان مالی به دلیل انجام غیر اصولی سفارش آهنگری را به حداقل می‌رساند.امکان مشاهده پروفایل و نمونه کارهای قبلی افراد متخصص با ثبت سفارش در “شهر سرویس” برای شما ایجاد می‌شود. علاوه بر این می‌توانید نظرات کاربران را درباره عملکرد متخصصی که در نظر دارید را ملاحظه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.
 • امکان استعلام قیمت رایگان از متخصصان پیشنهادی برای حرفه آهنگری در “شهر سرویس” برای کاربران و مشتریان وجود دارد. ایجاد این فرصت امکان انتخاب بهترین متخصص بر اساس شرایط افراد را برایشان فراهم می‌آورد.
 • نحوه ثبت سفارش آهنگری در “شهر سرویس”

  با ثبت سفارش رایگان در “شهر سرویس” به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و سایت در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ای با متخصصان و سازندگان کاربلد در حرفه‌ آهنگری در ارتباط باشید. پس از شرح درخواست و نوع مدل انتخابی و فضایی که کار باید در آن صورت گیرد از کارشناسان مربوطه در حرفه‌ اهنگری استعلام قیمت بگیرید و در کمال آرامش کار را به کاردان بسپارید.

 

با نصب اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات شهر سرویس

با ثبت درخواست برای بیش از 200 خدمت متنوع به صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و گزینش شده دسترسی خواهید داشت. در 3 گام متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید و یک خدمت را آسان دریافت کنید.

خدمات مشابه در بازار "شهر سرویس"

 • قیمت بنایی
 • قیمت گچبری و گچ کاری
 • قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
از میان نظر مشتریان در خصوص متخصصین آهنگری
3/5
ممنون از خوش قولی کار را بسیار حرفه ای انجام دادند
نجفی
4.8/5
خوش برخورد و دلسوز بودند و کار سریع انجام شد
اکبر لسانی
4.3/5
کار را خوش قیمت و منصفانه انجام دادند
محسن صادقی شاد

مجله “شهر سرویس”

بیشتر بدانید و بهتر زندگی کنید

مجله شیراز سرویس